Forumi Horizont Gjithsej 24 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » ... E fundit »
Trego 236 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Cfare po te mundon ne keto momente? (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=17075)


Postuar nga AngelDevil datė 13 Nëntor 2009 - 18:16:

ckemi Noto ja si me dhimbje koke sot ; mire ti ?


Postuar nga dylan datė 13 Nëntor 2009 - 18:18:

Talking

tylenol shejtone


Postuar nga BIONDIA datė 13 Nëntor 2009 - 18:22:

Citim:
Po citoj ato qė tha erious
kjo dhimbja e kokes eshte ngjitese jo vetem kur e degjon por dhe kur e lexon c kemi shejtone ? mire biondja po spo ma e var mo as ti


po cte beje biondia me pare o erius ...burri ...kalamoni...te dashmit e zemres ...nje jam e shkreta ...cke ti qe te dhemb koka ..kush te ka merzit ...mund te dergoj nje perqafim nga larg qe te iki dhembja e kokes


Postuar nga dylan datė 13 Nëntor 2009 - 18:24:

Wink

Citim:
Po citoj ato qė tha BIONDIA


po cte beje biondia me pare o erius ...burri ...kalamoni...te dashmit e zemres ...nje jam e shkreta ...cke ti qe te dhemb koka ..kush te ka merzit ...mund te dergoj nje perqafim nga larg qe te iki dhembja e kokeshalle halle kjo dynja

po pertoj te ngrihem laj duart kjo me mungon se e bana ket tasture pis


Postuar nga AngelDevil datė 13 Nëntor 2009 - 18:24:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylan
tylenol shejtone


me ben alergji dylan me con ne spital per 1 dhimbje koke pastaj


Postuar nga erious datė 13 Nëntor 2009 - 19:06:

Citim:
Po citoj ato qė tha BIONDIAshih shih biondja c'te thithme te lezecme te bon hic mi shejtone, laj, thaj, shplaj, persetje dylan,shiko ose hic, hic asigjo


Postuar nga AngelDevil datė 13 Nëntor 2009 - 19:10:

une them qe te ndrosh monotonine duhet me ju ndryshu rradhen atyre qe the pra thaj laj perseris e shpelaj ... lool

kjo dhimbja e kokes po me acaron nervat .... po iki tja fus 1 gjys ore gjume ne vaske me uje te ngrohte ishalla nuk mbytem


Postuar nga erious datė 13 Nëntor 2009 - 19:18:

kur e kisha vasken e merja me shum pertese te beja bagnio... tani qe se kam me mungon ik, ik lum si ti qe do e ferkosh, prekesh, shplashe, etj.


Postuar nga BIONDIA datė 13 Nëntor 2009 - 19:20:

Citim:
Po citoj ato qė tha erious
shih shih biondja c'te thithme te lezecme te bon hic mi shejtone, laj, thaj, shplaj, persetje dylan,shiko ose hic, hic asigjo


ku ishte e thithmja re cun

me mundon qe ste kam afer e te kerkoj nje keshille


Postuar nga BIONDIA datė 13 Nëntor 2009 - 19:39:

Citim:
Po citoj ato qė tha erious
bionde, sta them ku e ndjeva thithjen sepse mar ban


...ka ca njeres qe si mungon fantazia dhe km larg i jap ate kenaqesi ...ti do bam me zor re cun ...


  Gjithsej 24 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » ... E fundit »
Trego 236 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.