Forumi Horizont Gjithsej 24 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » ... E fundit »
Trego 236 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Cfare po te mundon ne keto momente? (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=17075)


Postuar nga erious datė 13 Nëntor 2009 19:46:

bionde


Postuar nga BIONDIA datė 13 Nëntor 2009 19:48:

Citim:
Po citoj ato qė tha erious
bionde


cte mundon keto momente erius
mua me mundon qe spi dot nje cinarre


Postuar nga erious datė 13 Nëntor 2009 19:53:

dil bionde ne ballkon... mundohu te kujtosh cunat e klases pare fillore, kujt ja kishte qefi me ty, e pse si more mare te gjith tu i puth qe ne ate moshe... te shko cinarja per shtat oal qef


Postuar nga AngelDevil datė 13 Nëntor 2009 19:53:

ti mos permend cinarren ketu moj eshte njesoj si me permend litarin ne shtepine e te varurit lool


Postuar nga erious datė 13 Nëntor 2009 19:56:

mu kujtua nje budallik i klases pare apo e dyte se mbaj mend hahahaha me njonen


Postuar nga BIONDIA datė 13 Nëntor 2009 19:59:

Citim:
Po citoj ato qė tha erious
dil bionde ne ballkon... mundohu te kujtosh cunat e klases pare fillore, kujt ja kishte qefi me ty, e pse si more mare te gjith tu i puth qe ne ate moshe... te shko cinarja per shtat oal qefTe kujtoj keto gjera me duhet nje skede Malboro or cun ...shejtone po ty moj bije cte mundon


Postuar nga erious datė 13 Nëntor 2009 20:05:

kam qen ul ne bank me njonin (mistrec i keq ky ) ne ate koh kan qen ca banko te larta, nejse i bien kalemi ktij dhe ulet pa te keq per ta kap, kur ngrihet me thot avash-avash qe i pash p...n (njones)... ame mos u tall i thash, jo te betohem ka ardhe ne shkoll pa brek me tha s'kuptoj asigjo qe e pash hahaha... ca boj un ? hodha kalemin e ulen, kur kjo nderkoj e kapi motivin per ca u ula un e filloje tu mbyll komet e me shikonte keq, me erdhi plasje dhe i them me i zo gjynofqari, o me icik-icik hahahaha


Postuar nga AngelDevil datė 13 Nëntor 2009 20:08:

ja me moren ne cel tani hajde se po te presim me thane... ju thashe nuk vij se jam me dhimbje koke vazhdoni .... kur me vjen 1 sms pas 5 minutash qe thoshte ..... po e them sic qe e shkruajtur looool

te shtrifte ndonje gje e eger .... hajde merre vesh se cka dash te thote autori me ket shprehje


Postuar nga AngelDevil datė 13 Nëntor 2009 20:17:

Citim:
Po citoj ato qė tha erious
kam qen ul ne bank me njonin (mistrec i keq ky ) ne ate koh kan qen ca banko te larta, nejse i bien kalemi ktij dhe ulet pa te keq per ta kap, kur ngrihet me thot avash-avash qe i pash p...n (njones)... ame mos u tall i thash, jo te betohem ka ardhe ne shkoll pa brek me tha s'kuptoj asigjo qe e pash hahaha... ca boj un ? hodha kalemin e ulen, kur kjo nderkoj e kapi motivin per ca u ula un e filloje tu mbyll komet e me shikonte keq, me erdhi plasje dhe i them me i zo gjynofqari, o me icik-icik hahahaha


hahahaa ca kalamoni i keq

mua kujtua klasa e pare aty qe thoni ju takova e "dashurine" e pare te jetes sime
e sot me kujtohet emri Genci quhej .... kishte syte bojeqielli qe tip i lezecem e shume palluq hahahaa i shkreti ai cka heq kush e di nga bohet tani


Postuar nga AngelDevil datė 13 Nëntor 2009 20:31:

une klasen e pare deri te 3 e kam bere te 1 shkolle pastaj deri ne te 5 ne 1 shkolle tjeter me pas te 1 shkolle tjeter ku ishte e shkolle muzike deri ne te 8ten. prej kesaj te fundit kam 2-3 shoqe te ngushta muzikante shume te njohura ketu nejse ....

pastaj ato te tjerat i kam pas fikse jo kaq dramatike sa 8-vjecaren hahahaaa

kisha kohe qe nuk kujtoja femijerine tani qe po e mendoj holle holle ka qene e bukur e kam qene tip qe me te rriturit isha e urte si qingj thoshin kjo eshte kalamoni me i urte ne bote kurse me moshataret e mi slija 2 gur bashke binjake mo ca ti bosh


  Gjithsej 24 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » ... E fundit »
Trego 236 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.