Forumi Horizont Gjithsej 24 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 » ... E fundit »
Trego 236 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Cfare po te mundon ne keto momente? (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=17075)


Postuar nga Enya datė 10 Dhjetor 2009 - 01:55:

Talking Re: .......

Citim:
Po citoj ato qė tha _zidan_
cte duhet ty cpo mendoj un apo rime rime e hapim tema lol

Hapi syte Zidan, , ( megjithse shko fli njehere se atje tek ty vajti 3 e mjesit,  pastaj hajde e sugjero!)

Tema eshte "Cfare po te Mundon, e jo mendon."

Ti njeri ke Feelings? Ndenja? Doemos duhet te te mundoje dicka, per mire apo per keq.


Postuar nga _zidan_ datė 17 Dhjetor 2009 - 00:26:

mhhhh

po tani me mundoveeeeeeeee nejse mendoj se e 10va lololol


Postuar nga SmoKer datė 22 Janar 2010 - 23:19:

gjumi


Postuar nga AngelDevil datė 24 Shkurt 2010 - 10:28:

jam ne dileme te dal nga shtepia apo jo


Postuar nga Fajtori datė 24 Shkurt 2010 - 10:39:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil
jam ne dileme te dal nga shtepia apo jo


Dil me makine.

Dhe vish kepuce me taka kur ti japesh


Postuar nga AngelDevil datė 24 Shkurt 2010 - 10:42:

Citim:
Po citoj ato qė tha Fajtori


Dil me makine.

Dhe vish kepuce me taka kur ti japeshqesh ti qesh po mu fiksua e mua tani ....


po normal me taka se po shkoj ne zyre smund te shkoj me atlete atje

perdor 1 shprehje une cike banale por po e them q... nenen nje here kena me vdek ..


Postuar nga Fajtori datė 24 Shkurt 2010 - 10:49:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil

perdor 1 shprehje une cike banale por po e them q... nenen nje here kena me vdek ..Futi dhe 1 shishe whisky mos e vrasesh mendjen.


P.s. perdor 1 shprehje shkenca: profezia qe vete-realizohet (self-fulfillinf prophecy)


Postuar nga AngelDevil datė 24 Shkurt 2010 - 10:57:

Citim:
Po citoj ato qė tha Fajtori


Futi dhe 1 shishe whisky mos e vrasesh mendjen.


P.s. perdor 1 shprehje shkenca: profezia qe vete-realizohet (self-fulfilling prophecy)o kinez sthashe qe do realizoj profecine por thashe qe sjam frykse ...

do dal ore e qe tani bile


Postuar nga Deb* datė 24 Shkurt 2010 - 14:10:

Citim:
Po citoj ato qė tha Fajtori


Dil me makine.

Dhe vish kepuce me taka kur ti japesh


Une e kam me mire te ngas me taka se zbathur. Zbathur coroditem fare.
Ne keto momente me mundon fakti me cfare t'ja ve emrin drekes.


Postuar nga Fajtori datė 24 Shkurt 2010 - 14:24:

Citim:
Po citoj ato qė tha Debora*

Une e kam me mire te ngas me taka se zbathur. Zbathur coroditem fare.
Ne keto momente me mundon fakti me cfare t'ja ve emrin drekes.Ne mense dikur vinin emra francez, dukej sikur po haje pjata madheshtore. Ne i quanim "rest de ier alla besciamelle" (mbetjet e djeshme me beshamele)

Provoje dhe ti, do besh figure te mire.


  Gjithsej 24 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 » ... E fundit »
Trego 236 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.