Forumi Horizont Gjithsej 24 faqe: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 » ... E fundit »
Trego 236 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Cfare po te mundon ne keto momente? (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=17075)


Postuar nga Deb* datė 24 Shkurt 2010 14:31:

Citim:
Po citoj ato qė tha Fajtori


Ne mense dikur vinin emra francez, dukej sikur po haje pjata madheshtore. Ne i quanim "rest de ier alla besciamelle" (mbetjet e djeshme me beshamele)

Provoje dhe ti, do besh figure te mire.Burri im nuk e pelqen salcen beshamel. Nuk ja hedh dot atij se ka punuar vet ne kuzhine per nje fare kohe.


Postuar nga Fajtori datė 24 Shkurt 2010 14:38:

Citim:
Po citoj ato qė tha Debora*


Burri im nuk e pelqen salcen beshamel. Nuk ja hedh dot atij se ka punuar vet ne kuzhine per nje fare kohe.Aq me mire. Bujrum, thuaj, gatuaj e veri ca emri te duash.


Postuar nga AngelDevil datė 02 Mars 2010 13:45:

2 gjojna po me mundojne ne keto momente

e para di njeri si behet receli i portokallit se me ka shku mendja keq

dhe e dyta e ka pa njeri lejlekun ka eshte tu fluturu


Postuar nga lubi datė 02 Mars 2010 14:15:

E TMERRSHME KAM PROVIME CDO TE PREMTE TE KETIJ MUAJI............. :

BO BO E UNE RRI APO S'RRI KETU E NUK MESOJ NE DATE 5 KAM STATISTIKE TE AVANCUAR.... :


Postuar nga Deb* datė 02 Mars 2010 15:55:

Kujtimet, nostalgjia... Do desha te vinte vera sa me shpejt. Nuk po me durohet ...


Postuar nga shelgu datė 20 Maj 2010 13:09:

Milani.

Vetem nje ka mbetur dhe edhe ai e ka emrin Pi*lo


Postuar nga BIONDIA datė 20 Maj 2010 14:12:

Kujtimet, momentet e bukura qe dalngadale po zhduken...


Postuar nga AndreaPirelli datė 20 Maj 2010 14:26:

Mahhh ............. si do rri 4 muaj pushime .................... .


Postuar nga Fajtori datė 20 Maj 2010 15:47:

Ky turlli do perjashtuar ndonjehere. Mendime reaksionare...


Postuar nga shelgu datė 20 Maj 2010 16:56:

Ja po shikoja kete dhe s'me del nga mendja.


http://www.youtube.com/watch?v=jowe...player_embedded


Monsato...


  Gjithsej 24 faqe: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 » ... E fundit »
Trego 236 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.