Forumi Horizont Gjithsej 24 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 » ... E fundit »
Trego 236 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Cfare po te mundon ne keto momente? (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=17075)


Postuar nga AngelDevil datė 21 Maj 2010 14:01:

me ka hup njoni ... ja kjo me mundon ne keto momente


Postuar nga Eria datė 21 Maj 2010 14:03:

Hup ne kuptimin hip apo humb hahahahhaha

Cfare me mundon..Asgje...


Postuar nga AngelDevil datė 21 Maj 2010 14:05:

humbur zhdukur etj etj po mjer ai kur ta gjej


Postuar nga Katilesha datė 21 Maj 2010 16:43:

1) 2 libra ne anglisht qe presin te lexohen per tezen e diplomes
2) 1 studim per abuzimin me drogen nga gjimnazistet e Tiranes, te dhenat e te cilit duhen nxjerrur brenda 2 javesh per nje kampionim prej 650 nxenesish.
3) Teza e diplomessssssssssssssssss...


Keto jane 3 mundimet e mia deri ne fund te korrikut, por qe njekohesisht te japin dhe kenaqesi..


Postuar nga Eria datė 21 Maj 2010 18:08:

Kjo letra qe nuk po e deshifroj dot,ca duan nga mua keta....


Postuar nga Deb* datė 28 Maj 2010 17:57:

Nuk po me punon mire printeri. Kam nje ore dhe nga 15 faqe qe dua te nxjerr ka arritur te printoj vetem 1. Nuk e kuptoj pse bllokohet.


Postuar nga Fajtori datė 28 Maj 2010 21:01:

Ma shpifen keto temat sa here lexoj mesazhet e reja. Ca te mundon, kush eshte i merzitur te shkruaje ketu, etj. Eshte bo sikur jemi mbledh per hall.


Postuar nga Piktor datė 28 Maj 2010 21:14:

Citim:
Po citoj ato qė tha Debora*
Nuk po me punon mire printeri. Kam nje ore dhe nga 15 faqe qe dua te nxjerr ka arritur te printoj vetem 1. Nuk e kuptoj pse bllokohet.
Varet se ēfare po stampon. Nese psh po stampon faqe qe kane nje ngarkese te madhe ne mb duhet te ndryshosh formatin e faqeve, psh e njejta faqe me foto ne bmp peshon me shume sesa nje faqe me foto ne jpeg.


Postuar nga AngelDevil datė 28 Maj 2010 22:54:

Citim:
Po citoj ato qė tha Fajtori
Eshte bo sikur jemi mbledh per hall.


po edhe per te Qare hallet jena ketu .... ti psh ke noj hall hapju shoqnise


Postuar nga Anemone datė 28 Maj 2010 22:57:

Pertoj


  Gjithsej 24 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 » ... E fundit »
Trego 236 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.