Forumi Horizont Gjithsej 178 faqe: « E parė ... « 169 170 171 172 173 174 175 176 177 [178]
Trego 178 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Politika Shqiptare (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=45)
-- fatkeqia kombetare ....politikanet Shqipetare (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=17800)


Postuar nga Vizioner datė 30 Shtator 2011 - 04:58:

Topi: Berisha ka dalė jashtė kontrollit, e mėshiroj

Topi:

“Kalimi nė sulme kaq violente natyrisht qė kupton qė tjetrin ta mėshirosh sepse kur del nga kontrolli duhet ta mėshirosh”.


I ftuar nė emisionin “Top Story”, Topi u shpreh rreth 21 Janarit se:

“Njė mungesė totale e etikės qytetarė qė do tė ishte tėrėsisht e dėnueshme nė atė pozicion. E thėnė nė atė pozicion dhe pėr kreun e shtetit dhe pėr kryeprokuroren. Kalimi nė sulme kaq violente natyrisht qė kupton qė tjetrin ta mėshirosh sepse kur del nga kontrolli duhet ta mėshirosh. Kjo ėshtė mė e rėndė kur vjen nga njė ish miku yt kur kemi ndarė aksione politike”. Deri mė dje kemi parė njė president qė nuk ka preferuar tė pėrplaset me ish-mikun e tij Berisha, por tashmė duket se lufta politike mes tyre do tė ashpėrsohet shumė".


http://www.shekulli.com.al/shekulli...lit-e-meshiroj/


  Gjithsej 178 faqe: « E parė ... « 169 170 171 172 173 174 175 176 177 [178]
Trego 178 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.