Forumi Horizont Gjithsej 178 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »
Trego 178 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Politika Shqiptare (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=45)
-- fatkeqia kombetare ....politikanet Shqipetare (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=17800)


Postuar nga AngelDevil datė 04 Maj 2010 - 20:40:

Re: fatkeqia kombetare ....politikanet Shqipetare

Citim:
Po citoj ato qė tha Visar
Po e hape temen me nje pyetje ... Si ka mundesi qe mbas 20 vjet Demokraci populli shqiptare akoma eshte peng i politikaneve te korruptuar !!!!???
megjithese kudo flitet per marrveshjet te korruptuara te Berishes dhe Familjes se tij... akoma ka njerez qe besojne se ky eshte njeriu qe do coje shqiperine ne EU.... akoma me keq per Edi Ramen ose Gramoz Rucin, Ilir Meta, Skender Gjinushi , Paskal Milo e shume e shume te tjere qe kane perfituar nga vuatjet e ketij populli....

_ Si ka mundesi qe s'jemi aq te zot te zgjedhim nje njeri qe te perfaqesoje interesat e te gjithe popullit shqipetare .....
_ Pse i kemi lejuar keta te pamoralshem te jene ne keto pozicione deri tani .....
_ Kur do zgjohemi dhe te bejme zgjedhjen e duhur dhe ti largojme keto plehera qe jane bere super Milionera nen kurrize te Shqipetareve .Teme interesante Visar. Kam kohe dhe une qe me vjen per te vjelle nga gjithe kjo zallamahi ne politiken shqiptare, dhe sidomos nga pseudo politikanet tane. Problemi eshte qe jane aq te fuqishem sa ska perendi ti heqe nga aty ku jane jane njesoj si kanceri qe leshon metastaza e pushton cdo qelize te trupit deri sa te vdese. Me sa kuptoj une shoqeria shqiptare ka vdekur, shof shume njerez te pakenaqur por dhe shume indiferente ne te njejten kohe. Kemi filluar te kerkojme zgjidhje individuale secili per vete e zoti per te gjithe i thone kesaj pune.

Ka nevoje per revolucion por mungon lideri ose mbase do duheshin ca Avni Rustema sdi c'pergjigje ti jap asaj pyetjes tende qe ka kohe qe me mundon sinqerisht.


  Gjithsej 178 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »
Trego 178 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.