Forumi Horizont Gjithsej 647 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »
Trego 647 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Politika Shqiptare (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=45)
-- 8 Maj 2011. Zgjedhjet per pushtetin lokal. (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18347)


Postuar nga Piktor datė 08 Maj 2011 - 17:41:

8 Maj 2011. Zgjedhjet per pushtetin lokal.

Sot me date 8/5/2011 qytetaret jane thirrur ne votim per te zgjedhur drejtuesit e pushtetit lokal.
Deri tani kemi nje fushate pozitive, dhe nje dite zgjedhjesh mese pozitive ne rang vendi krahasuar me votimet e meparshme.
Populli tregon kulturen e tij ne keto raste dhe ai po e tregon mesemiri. Uroj qe edhe politika te beje te njejten gje pasi vitin e kaluar ishte ndonje note meposhte se populli, gjate numerimit te votave te stergjata e konfliktuale.
Pjesmarrja eshte e ulet ne total por eshte e kuptueshme pasi gjysma e votuesve este ne emigracion.


  Gjithsej 647 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »
Trego 647 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.