Forumi Horizont Gjithsej 67 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »
Trego 669 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Diskutime Shoqėrore (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=125)
-- Me mire nje femer te huaj se nje shqiptare (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=5952)


Postuar nga uragani datė 31 Gusht 2004 13:28:

Me mire nje femer te huaj se nje shqiptare

Deri para pak kohesh femren shqiptare nuk e nderroja me gje ne bote por fatkeqesisht tashme kam nderruar opinion. Te kesh nje histori sot me nje shqiptare do te thote te kesh halle te medha ne kurriz.
Nje shoku im thote:
"Nuk ke ce do hasmin po te kesh nje femer shqiptare per te dashur".
Sa djem te rinje kane ikur per pambuk sepse jane ngaterruar me njeri tjetrin per femrat. Gjithmone u eshte vene faj djemve qe jane gjak nxehte te ashper e te nxituar por pothuajse kurre nuk i kane fajesuar femrat. Jane ato qe me sjelljet e tyre provokojne konflikte dhe nuk po dine si te frenojne veten. Flitet shume per femrat besnike por nga cfare po na degjojne veshet eshte bere per te hedhur syte large.
Te ulesh ne nje bar ne shqiperi do te flirt-osh "syrazhi" me te gjitha femrat e lokalit.
Hajde dhe martohu me shqiptare po deshe......

.... mortjaaaaaaaaaaaaaa........


Postuar nga dodgy datė 31 Gusht 2004 16:51:

Un per vete nuk di gje se cfar behet.
ndoshta ke te drejt!


Postuar nga Klodel datė 31 Gusht 2004 19:17:

uragani une ty do te te coj me dhl ndonje nga keto vendaset e mia ketu qe t'ja ndiesh lezetin, te punosh si kale gjithe diten nga mengjesi ne darke ta mbash, te ta dredhi jo ne diskoteke po me te gjithe, edhe kur te ndaheni te t'i marre te gjitha token shtepine femijet plus dhe gjysmen e pasurise edhe pse ajo nuk ka investuar asnje qindarke.

ate po do e kishe hak dhe pastaj flisje keshtu.

te huajat i ke vetem te dashura ose vetem bashkeshorte.
shqiptaret i ke motra gra shoqe bashkeshorte dhe mbi te gjitha nuk e kane konceptin qe mbi veten e tyre nuk vene askend.

leqe ka disa tipa qe nuk ja vlen fare t'u japesh shpjegime se nuk ua kap truni.

mortja ty ishalla


Postuar nga amor alucius datė 31 Gusht 2004 20:14:

Provoni e provoni e pastaj serish ne baze ktheheni,histori e njohur kjo gjate 14 vjeteve!


Postuar nga Shenjtori datė 31 Gusht 2004 21:38:

Citim:
Po citoj ato qė tha analistja
shqiptaret i ke motra gra shoqe bashkeshorte dhe mbi te gjitha nuk e kane konceptin qe mbi veten e tyre nuk vene askend.o ana, po une qe kam dhe moter dhe grua dhe shoqe dhe bashkeshorte si tja bej??? Ta provoj nje te huaj......


Postuar nga uragani datė 01 Shtator 2004 01:56:

Analistja.......

Une, po te kisha ty te dashur do te trajtoja shume keq.......

Ato te huajat qe ti permende kane nje costo, sic e the edhe vete qe tee marrin femije, shtepi e katandi. Keto shqitaret te tradhetojne per nje xhiro me Benc.

o mortje.....

Nuk po dini cfare kerkoni. Po i beni te gjitha per asgje. Jeni rremuje.

...verrem jua befte (sic jua a ka bere perendia)......


Postuar nga Endri datė 01 Shtator 2004 03:31:

Mos uragan se na ofendove analisten

Uragani te jap njefare te drejte ne kete ane. Deri dje dhe une isha nacionalist i verbuar por me jane neverit disa tipa qe jetojne ne shqiperi sikur po japin shpirt pa nje pike shprese per te ardhmen ne nje shoqeri shume te prapambetur. E di qe s'eshte faji i tyre. Femra shqiptare me te vertet eshte besnike dhe tradicionale asnje se mohon por te lutem mos filloni nga stereotipet per te huajat sic kjo me lart. Nuk eshte aspak e vertet por as e drejte ky gjykim. Ajo varet gjithashtu nga moralet e vete individualit gjithashtu dhe nga cila klas shoqerore e familjare ajo perket.


Postuar nga Klodel datė 01 Shtator 2004 10:01:

shenjo ty ta jap te drejten te provosh te huaj vetem jo kto ktu ku jam una hahahah se e di si thone kush pi ujin e cekes helmohet gjithe jeten

endro un njof vetem ceket dhe shqiptare. kuptohet krahasimin e bej mes kultures ketu dhe kultures sime.

uragan varferia i ka te gjitha por mos kalo ne pergjithesime.
1) ne te dy nuk do shkonim si tipa se do rrifeshim gjith diten hahahah
apo nuk kam marre ca mesime kickboxing


Postuar nga dancenation datė 01 Shtator 2004 13:17:

shqiptare mor vella.

ne itali megjithse te martuara 80% e grave shkojne me te tjere.


Postuar nga badgirl datė 01 Shtator 2004 18:19:

Unhappy varet nga karakteri jo nga nenshtetesia apo jo???

Me vjen keq qe degjoj gjera te tilla ato qe jane k.....a jane ama s'mund te futen gjithe ne nje thes apo jo? ne fud te fundit ka me shume te mira , te pakten keshtu mendoj une.....
Ketu ku jetoj une ka nga te gjitha llojet dhe kur vjen puna (ashtu sic tha edhe amor ) shqiptare pasi i kane provuar te gjitha martohen me shqiptare


Ajo qe ka per ta dredhur do ta dredhe ....
mos na pergjithesoni keshtu se ne fund te fundit baballaret tane s'jane budallenj....

Respect


  Gjithsej 67 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »
Trego 669 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.