Forumi Horizont Gjithsej 669 faqe: « E parė ... « 570 571 572 573 574 575 576 577 578 [579] 580 581 582 583 584 585 586 587 588 » ... E fundit »
Trego 669 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Diskutime Shoqėrore (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=125)
-- Me mire nje femer te huaj se nje shqiptare (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=5952)


Postuar nga RAIMONDI datė 30 Mars 2012 - 05:14:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil


ku di gje une ndoshta kot e thashe per faktin qe meshkujt shqiptare nuk dine ta trajtojne femren e tyre me respekt e dashuri apo ta qujne veten e barabarte me to por kane gjithmone kete qe une jam mashkulli behet kshu si them une eth etj pra dun me von vulen gjithmone

keta pepinot e leshit kane 1 shprehje te bukur kshu ne pergjithesi spo flasim per raste sporadike te kuptohena qe mos marrin kot disa ketu:

jashte i marrin grate kurva dhe i bejne zonja kurse shqipot i marrin zonja dhe i bejne kurva

le te plase ne kucove tani



Pepinot jane shume njerez te ligj me femrat --ne kuptimin qe jane tipa mixgunash , ndersa shqiptaret kane te meta plot , por jane me te dashur ......

Une kam biseduar me femra qe kane pasur shoqet te martuara me te huaj dhe te gjitha ankoheshin--Natyrisht tani, ka edhe te huaj , njerez te mire

Ndersa ish e dashura ime nga Vlora qe martoi nje oficer italian , nuk shkonte gje me te ,....

........Me kujtohet qe me mori njehere ne telefon 3 vjet pasi ishte martuar, une kisha ditelindjen ate nate qe ajo me telefonoi .....

Ajo pasi me uroi per ditelindjen , me tha : Mondi te mallkoj qe me le....- ..... I thashe menjeehre :Me fal , te lutem me fal . dhe doja te shpjegohesha ...por ajo e mbylli telefonin ...

.........U ndjeva shume keq ,se e kuptova ajo nuk ishte e lumtur me italianin.......

Ajo ishte vajze e bukur , inteligjente, e kultuaruar --vishej me shume shije --- dukej si suedeze nga pamja -,


Kam pershtypjen se meshkujt shqiptare jane me te ngrohte , dhe ne ato gjerat e vockela tip cikerrimash, por qe mbushin jeten me lumturi dhe ngrohtesi
ne jemi me te natyreshem, me te afert dhe me te dhimbshem ndoshta .......

Ndersa i huaji, ....ngelelt i huaj, aq me teper per shqiptarken ai thelle , thelle nuk ka respekt Dhe kur rastis qe vajza shqiptare eshte edhe shume e kulturuar --keta te huajt behen xheloz, se e ndjejne veten me poshte dhe kjo sjell kontreadikten . Sepse ata ne Europe nisen nga sfondi qe ka shteti jot , DHE TE FLET ,ME PERCMIM
Ndersa ketu ne USA nuk e cajne koken per keto gjera , , jane tipa me te mire amerikanet e kulturar me femrat , se sa por europianet .......

Edhe raste te tjera te tilla me kane treguar vajzat ketu por varja...


  Gjithsej 669 faqe: « E parė ... « 570 571 572 573 574 575 576 577 578 [579] 580 581 582 583 584 585 586 587 588 » ... E fundit »
Trego 669 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.