Forumi Horizont Gjithsej 13 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »
Trego 121 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Anėtarėt dhe ėndrrat e tyre........ (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=353)
-- Votoni per cunin ma te keq te forumit..lol (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=7252)


Postuar nga Unstoppable datė 17 Janar 2005 - 22:21:

Talking Votoni per cunin ma te keq te forumit..lol

Alright , meqe cuni me i mire u zgjodh ( se kush e mori kuroren me titull "taman djale per shpi" , nuk e di but anyway ) hajde votoni tashi per cunin ma te keq te forumit...
Vota eshte e fshehte prandaj tregohuni te lire ne votimin tuaj dinjitoz...!
Ato qe kane alergji ndaj privacy-s se votimit , mund te shprehen lirisht ketu me ndonje postim bombastik...lol
Ok pra , votim te mbare

p.s Se di pse kam ndjesine se nuk do ngelem pa cmim


Postuar nga Unstoppable datė 17 Janar 2005 - 22:29:

Voten sigurisht ja jap...vehtes
p.s moderatorve te ketij nen-forumi , nese keni ndonje emer tjeter cuni ne mendje , mos u kurseni ta shtoni ne sondazh ...lol


Postuar nga myzeqari datė 17 Janar 2005 - 22:47:

Ouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu temen e semes kush ka qen ai floriri qe me ka vene emrin aty,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, per te mire se pashe gjekundi emrin tim kurse per te keq direkt nga mesi e vute , une dallohem dhe si cun i embel (bakllavaxhi hesapi) une ja ve ketij me siper (shaka)


Postuar nga GENTI_the_KING datė 17 Janar 2005 - 22:51:

aha une nuk e paskem emrin as pewr te mire e as per te keq
faleminderit


Postuar nga eng_girl datė 17 Janar 2005 - 23:09:

hej Unsoppable,
shume interesante, por mungon opsioni i apstenimit, se ndoshta ka edhe nga ato/ata si puna ime qe nuk dine se kujt tia japin voten. Une nga cunat qe njoh ketu, nuk njoh ndonje per te keq (duke te perfshire edhe ty ketu) prandaj nuk po votoj, por jam shume kurioze per rezultatet...me njofto kur te pefundoje...
PS. rradhitja e emrave eshte thjeshte e rastesishme, apo ke patur ndonje pikesynim...lol...te pershendes


Postuar nga Unstoppable datė 18 Janar 2005 - 02:49:

Myzeqari , vendosja e emrave eshte ne baze te atyre qe mbaja mend si djem ne kete forum lol
Etniko , ti shpetova lal se ne momentin qe bana listen famekeqe e kisha harruar nickun tend...por megjithate , mund te paraqitesh si kandidat i pavarur vullnetar
Eng girl , radhitjen e bera sipas atyre emrave qe me erdhen nder mend !
Futja edhe ti nje votim se nje pershtypje paraprake do e kesh per ndonje kokerr qe te fut shkopinj nder tela ..
Rezultatet do ti dergoj me sekretarin tend personal lol


Postuar nga GENTI_the_KING datė 18 Janar 2005 - 03:15:

Citim:
Po citoj ato qė tha Unstoppable
[B

Etniko , ti shpetova lal se ne momentin qe bana listen famekeqe e kisha harruar nickun tend...por megjithate , mund te paraqitesh si kandidat i pavarur vullnetar
[/B]



jo plako flm nuk me pelqejne punet vullnetare , leqe kjo eshte edhe per te keq pale


Postuar nga Unstoppable datė 18 Janar 2005 - 03:30:

Rendesi ka me te dal emri per dicka..per mire apo per keq , pak rendesi ka


Postuar nga amor alucius datė 18 Janar 2005 - 10:39:

Shoh qe votova drejte :p


Postuar nga volter datė 18 Janar 2005 - 10:51:

Une ia mbajta emrit te dyte ne liste, respektivisht, Plloshtanit...


  Gjithsej 13 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »
Trego 121 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.