Forumi Horizont Gjithsej 24 faqe: « E parė ... « 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 »
Trego 236 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Cfare po te mundon ne keto momente? (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=17075)


Postuar nga lorie datė 30 Qershor 2012 - 22:46:

Citim:
Po citoj ato qė tha kurti
Hajde ktu ne amerike afer shokut tend te ngusht, kurtin
Le te lendohen te tjeret, rendesi ka qe ti do jesh me e lumtur, lol



Mbaj rradhen kurto, jam vete e para


Postuar nga BIONDIA datė 30 Qershor 2012 - 23:11:

Gjumi qe sme merr...


Postuar nga Mon Cherry datė 01 Korrik 2012 - 01:06:

kjo loja e shahut


Postuar nga kurt datė 01 Korrik 2012 - 07:43:

Citim:
Po citoj ato qė tha lorie


Mbaj rradhen kurto, jam vete e para

Win win situation for me..
On serious note, them se cdokush qe leviz nga evropa ktu per here te pare ose 6 muajt e pare do merzitet..
Kshtu e mbaj mend une, u pata bere me vra veten qe ika nga londra..


Postuar nga al74 datė 01 Korrik 2012 - 11:41:

euforia. shpesh me behet e demshme sepse nenvleresoj edhe ke kam perballe e nuk te le te kontrollohesh.
lexova nje mendim casti timin pas fitores me gjermanin .e paskam shkel roncem edhe pse hyn ne rrethin e "sfottņ" sportive. uroj shejtonia ta kete marre sportivisht. ndjese!


Postuar nga lule datė 01 Korrik 2012 - 13:18:

Citim:
Po citoj ato qė tha lorie


me vjen keq...eshte e veshtire.

Eshte edhe opsioni i ndermjetem: rri ne USA per 5 vjet sa te sigurosh nenshtetesine dhe pastaj udheto ku te duash me pashaporte amerikane
Por e di qe une nuk jam ne pozite te bej keshilla me peshe kaq te medha ne jeten e dikujt tjeter.
DO lutem per ty e dashur.
P.S. 2-- I might go and visit you if you are in Virginia .



Zemer , un e kam nje pashaporte franceze e me mjafton per te bredh gjith boten , po nuk eshte ky problemi im , nuk me frikeson ideja se se perballoj dot jeten atje , sepse edhe ktu ku jam, jam e ngarkuar deri ne fyt , koha iken e nuk e ndjen fare , ne shkoll , pun edhe aq me shum VETEM.
Atje nese do vij , jeta ime do mare nje kthese 360 grade e un kte gje se dua , dua te eci me ritmin qe jam mesuar , te luftoj te jem aktive , te mos dal nga niveli i jeteses qe jam mesuar , e sidomos te humb gjen time me te shtrenjte...sepse nese pranoj jeten atje , dihet qe do ndodhi.. kupton? megjithse e di qe do kem mbeshtetjen e plot personave qe me kan xhan , si kurti psh
Miqesin me ty , dua ta ruaj gjithmon , kjo as nuk diskutohet fare , pse jo edhe te mirepres ktu ku jetoj , atje po e po


Kurto s'mund te jem e lumtur kur lendoj personat qe kam ne zemer!

Angel , ty do te pergjigjem tek nje teme tjeter , sepse ti e njeh pak a shum situaten qe ndodhem , edhe sdua te pergjigjem pa mare kohen e duhur .
tkxh e te perqafoj !!!


Postuar nga BIONDIA datė 01 Korrik 2012 - 20:34:

Tifozet e Italise qe jane te deshperuar ja qaj hallin sonte... shyqyr qe im bir o ke mami se kush do mja pushonte lotet.


Postuar nga lorie datė 01 Korrik 2012 - 21:52:

Citim:
Po citoj ato qė tha kurti
Win win situation for me..
On serious note, them se cdokush qe leviz nga evropa ktu per here te pare ose 6 muajt e pare do merzitet..
Kshtu e mbaj mend une, u pata bere me vra veten qe ika nga londra..



Ashtu eshte derisa mesohesh pastaj do te shkosh mbrapsht te cmesohesh.


Postuar nga lorie datė 01 Korrik 2012 - 21:53:

Citim:
Po citoj ato qė tha lule


Zemer , un e kam nje pashaporte franceze e me mjafton per te bredh gjith boten , po nuk eshte ky problemi im , nuk me frikeson ideja se se perballoj dot jeten atje , sepse edhe ktu ku jam, jam e ngarkuar deri ne fyt , koha iken e nuk e ndjen fare , ne shkoll , pun edhe aq me shum VETEM.
Atje nese do vij , jeta ime do mare nje kthese 360 grade e un kte gje se dua , dua te eci me ritmin qe jam mesuar , te luftoj te jem aktive , te mos dal nga niveli i jeteses qe jam mesuar , e sidomos te humb gjen time me te shtrenjte...sepse nese pranoj jeten atje , dihet qe do ndodhi.. kupton? megjithse e di qe do kem mbeshtetjen e plot personave qe me kan xhan , si kurti psh
Miqesin me ty , dua ta ruaj gjithmon , kjo as nuk diskutohet fare , pse jo edhe te mirepres ktu ku jetoj , atje po e po


Kurto s'mund te jem e lumtur kur lendoj personat qe kam ne zemer!

Angel , ty do te pergjigjem tek nje teme tjeter , sepse ti e njeh pak a shum situaten qe ndodhem , edhe sdua te pergjigjem pa mare kohen e duhur .
tkxh e te perqafoj !!!



I got you.


Postuar nga lorie datė 01 Korrik 2012 - 21:54:

Citim:
Po citoj ato qė tha BIONDIA
Tifozet e Italise qe jane te deshperuar ja qaj hallin sonte... shyqyr qe im bir o ke mami se kush do mja pushonte lotet.



O bionde, tallu ti bionde tallu.....

mua m'duhet ndonji shami.


  Gjithsej 24 faqe: « E parė ... « 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 »
Trego 236 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.