Forumi Horizont Gjithsej 40 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 » ... E fundit »
Trego 40 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Libri Guinness i FH. (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18049)


Postuar nga lule datė 31 Tetor 2010 - 15:24:

1)Fleurs de l'orne- Me daten 28 Tetor 2010 ka hap 11 tema te reja.Oh un thashe pse me ngau lemza mu

Un skam shume qe t'jap Opinine se si njof mire antaret e sdu me thon naj budallik..do vecoja :

Qetsine e Kotka qe me beri pershtypje... Very Nice

..dhe embelsin qe karakterizon Cecilia .


  Gjithsej 40 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 » ... E fundit »
Trego 40 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.