Forumi Horizont Gjithsej 241 faqe: « E parė ... « 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 34 35 » ... E fundit »
Trego 241 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- ē menduria juaj .. qe keni bere per ndonjerin???? (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=13181)


Postuar nga SEXI datė 18 Shkurt 2007 18:21:

Citim:
Po citoj ato qė tha puntori
Sa romantike. Po ku asht ēmenduria, se yjet i kena pa e numru ne na jo kajher por disa her.


Hahahhhaaaa...jo per honen e yjet jo...Po kam qen cmen tu nejt 1 jave pa i mbyll syte hiē :o....edhe shkoja dhe ne pune...


  Gjithsej 241 faqe: « E parė ... « 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 34 35 » ... E fundit »
Trego 241 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.