Forumi Horizont Gjithsej 241 faqe: « E parė ... « 30 31 32 33 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43 44 45 46 47 48 » ... E fundit »
Trego 241 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- ē menduria juaj .. qe keni bere per ndonjerin???? (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=13181)


Postuar nga Vlonjati99Tave datė 04 Qershor 2007 - 02:25:

Citim:
Po citoj ato qė tha Denisa_EG
dreqje Kota i chatit eshte ky moj???
kota rri urte se e di ti pastaj cdo heqesh nga Ledina
e moj semaforiste.. se dhe ti ke ber plot cmedurira, lol.


  Gjithsej 241 faqe: « E parė ... « 30 31 32 33 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43 44 45 46 47 48 » ... E fundit »
Trego 241 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.