Forumi Horizont Gjithsej 236 faqe: « E parė ... « 65 66 67 68 69 70 71 72 73 [74] 75 76 77 78 79 80 81 82 83 » ... E fundit »
Trego 236 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Cfare po te mundon ne keto momente? (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=17075)


Postuar nga Katilesha datė 21 Maj 2010 16:43:

1) 2 libra ne anglisht qe presin te lexohen per tezen e diplomes
2) 1 studim per abuzimin me drogen nga gjimnazistet e Tiranes, te dhenat e te cilit duhen nxjerrur brenda 2 javesh per nje kampionim prej 650 nxenesish.
3) Teza e diplomessssssssssssssssss...


Keto jane 3 mundimet e mia deri ne fund te korrikut, por qe njekohesisht te japin dhe kenaqesi..


  Gjithsej 236 faqe: « E parė ... « 65 66 67 68 69 70 71 72 73 [74] 75 76 77 78 79 80 81 82 83 » ... E fundit »
Trego 236 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.