Forumi Horizont Gjithsej 2 faqe: « 1 [2]
Trego 2 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė qeshim pak... (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=132)
-- Ushtari i panjohur (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18661)


Postuar nga dylan datė 13 Gusht 2012 - 23:11:

Re: Ushtari i panjohur

Citim:
Po citoj ato qė tha bledarcela
Kete teme ja dedikoj ushtarit te panjohur i cili dha jeten per permiresimin e ketij forumi.
Ju lutem kaloni anash lapidarit dhe vendosni lulet aty afer.

Ju faleminderit.
hhahhahhahahahah oj zot


  Gjithsej 2 faqe: « 1 [2]
Trego 2 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.