Forumi Horizont Gjithsej 20 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 » ... E fundit »
Trego 198 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Cfare do te benit???... (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=8158)


Postuar nga _mIzZzA_ datė 16 Nëntor 2007 - 03:04:

Hi....:p


Postuar nga andeta datė 04 Dhjetor 2007 - 15:50:

do fikja telefonat pikesepari e pastaj se di...me te pare e me te bere...


Postuar nga jolanda datė 05 Dhjetor 2007 - 07:11:

nga deshira per te bere shume gje, nuk do te beja asgje.


Postuar nga Vizioner datė 05 Dhjetor 2007 - 09:26:

...ate qe bej gati cdo dite, rreth kesaj ore (10.00), pije Kaffee!


Postuar nga kurt datė 16 Janar 2008 - 12:21:

nuk do ta kaloja me askend. do telefonosha nanen, dhe do ta beja per te qeshur, do telefonoja baben, dhe do besha muhabet si shoke, do telefonoja motrat dhe do ti thosha se jane motrat me te mira ne bote, edhe nenat me te mira ne universe dhe femijet e tyre jane me fat. po nuk do ti tregoja askujt. do ulesha ne divan, dhe do perkujtoja momentet e para te jetes time. kujtesen e pare.ate dite dimri, mengjesi i pare i mbuluar me debore te re, e fresket/fresh si jeta ime. do te mendoja per momentet me te bukura te jetes sime, do ti buzeqeshja atyre, dhe me siguri do lotoja!! ndoshta nga gezimi! ku ta di?!!!!!!!!!!!!!!!!


Postuar nga kurt datė 18 Janar 2008 - 03:18:

Re: Po mire o Lezha!

Citim:
Po citoj ato qė tha Sykaltra_Shqiptare
Na sugjero ti naj gja ma terheqse?!
Meqense ty te duken boshe menimet e mia?!

see yaaaa!

une jam me sy kaltren ne ky debat. te gjithe kta autoret jane per ti lexuar kur e din se ke per me jetu, po 24 oret e fundit te jetes?!?!?!?! imagjinoje sikur dikush te vijne e te thojne se si eshte vdekja, e cha do ndolli me ty mbas vdekjes, dikush si e din cha pret atje, pra une nuk po tham se bibla asht 100/100 e sakte ose nuk jam i sigurt, por kur je tu vdek ma merr mendja nuk ka gja ma interresante per njeriun se sa me dite se si asht ajo bota tjeter. bibla ose kurani jane ata si flasin per kyt teme. asnjeni prej nesh nuk asht i sigurt se si do te rreagojme!! ma merr mendja se te taneve do te na mpihet trupi edhe truni me nje demoralizim aq te fort, sa nuk asht e mundur te planifikojme ose te mendojme kthjellte per asgja. ma merr mendja momentin qe e marrim lajmin se kena per te vdek per 24, aty merr fund gjithcka.


Postuar nga klaudio datė 28 Janar 2008 - 15:55:

24 ore e fundit !!

Po ta dija une se kam edhe 24 oret e fundit do vrisja Zezake me shumice


Postuar nga Glaukus datė 06 Shkurt 2008 - 21:48:

- shum filozolofike kjo pyetja ...


- do mblidhja gjith femrat e jetės time dhe do tu boja nji party :p ... party i .... lamtumirės do zgjidhja nji vend ( hotel ) me nji sallė tė madhe poshtė ( ku tė ziheshin lirshėm me njona - tjetrėn ) .... dhe me ca dhoma lart ( pėr ato ma rromantiket ) :p


Postuar nga kotka datė 06 Shkurt 2008 - 23:54:

Do merja djemte e mij prane krevatit ku une mund te dergjem dhe duke u prekur leshrat me doren time do t'u jepja uraten e fundit dhe ate te perhershmen.

"Te kene shendet per te punuar dhe menduar sa me shume, qe nje dite t'u qeshe edhe atyre fati"


Postuar nga Enya datė 07 Shkurt 2008 - 00:17:

Re: cfare do te benit???...

Citim:
Po citoj ato qė tha lezhjani-82
Nese do ta dinje se jane 24 oret e fundit te jetes tende?
Cfare do te benit, si do ta kishit shijuar ate 24 oresh, sa aventura irracionale mund te pjelle mendja ne ato momente?!


Ju pershendes.




Ne keto momente me hyni nje tmerr vetem duke fantazuar, larg qofte O ZOT! E dashuroj jeten me shume sesa kurre, me shume sesa kurre...


  Gjithsej 20 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 » ... E fundit »
Trego 198 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.