Forumi Horizont Gjithsej 6 faqe: [1] 2 3 4 5 6 »
Trego 6 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Matematikė dhe Gjeometri (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=9)
-- Sa g peshon kapaku? (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18795)


Postuar nga sinx+cosx datė 02 Gusht 2015 - 15:11:

Sa g peshon kapaku?

Nje shishe se bashku me kapakun e saj peshone 104 g. Nese shishja eshte per 100 g me e rende sa kapaku, sa gram peshon kapaku?


  Gjithsej 6 faqe: [1] 2 3 4 5 6 »
Trego 6 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.