Forumi Horizont Gjithsej 6 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 »
Trego 6 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Matematikė dhe Gjeometri (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=9)
-- Sa g peshon kapaku? (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18795)


Postuar nga cecilia datė 03 Gusht 2015 - 14:40:

qe e ka nje klecke ky problemi as nuk e diskutoj ose eshte kjo zgjidhja qe mendoj une e thjshte fare dhe mbaron.

nqs nje shishe peshon 104 gr bashke me kapakun atehere kapaku i bie te peshoj 4 gr. + 100 gr shishja = 104


  Gjithsej 6 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 »
Trego 6 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.