Forumi Horizont Gjithsej 79 faqe: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 » ... E fundit »
Trego 790 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Femrat pyesin.. Meshkujt pergjigjen.. (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=12273)


Postuar nga Enya datė 23 Shtator 2006 - 17:32:

ok, pyetje per meshkujt.

Cfare kerkoni nga femra juaj, qe ju te krijoni besim total tek ajo?!


Postuar nga Niqua datė 23 Shtator 2006 - 17:50:

Citim:
Po citoj ato qė tha eric darven
ps,ti dreqe ke ndonje ide te fundit fare ?!


 

me behet qefi qe paske mendime te ndryshem ndaj femrave

 

pyetje: si do vepronit nqs 1 femer ju gjun me shpulla ne surrat?


Postuar nga Niqua datė 23 Shtator 2006 - 17:52:

Re: Re: pyetja per cunat

Citim:
Po citoj ato qė tha GANGOO
   ps..-Dreqe, urime per temen tende kaq interesante.Te perqafoj fort.

Love u.



 

Gango te kam cu nje mesazh privat mram nuk e di a e more...Love you too zemra dhe mos u zhduk kaq gjate se na merr meadhi..


Postuar nga Zhylien Sorel datė 23 Shtator 2006 - 17:56:

Citim:
Po citoj ato qė tha dreqja shkodrane


 

me behet qefi qe paske mendime te ndryshem ndaj femrave

 

pyetje: si do vepronit nqs 1 femer ju gjun me shpulla ne surrat?



AH kjo ska ndodh dhe ska per te ndodh por edhe po ndodhi keshtu aksidentalish do ti them "ME dhimbsesh shume...."

ps,nese do pergjigje tjter "Mire qe prek,po prek ne vend te gabuar..."

Gangoo ,ME jete te gjate dhe te lumtur femija


Postuar nga Enya datė 23 Shtator 2006 - 19:37:

Citim:
Po citoj ato qė tha GANGOO
ok, pyetje per meshkujt.

Cfare kerkoni nga femra juaj, qe ju te krijoni besim total tek ajo?!



 

do pergjigjeni meshkuj apo????? :p


Postuar nga Goku datė 23 Shtator 2006 - 23:37:

Citim:
Po citoj ato qė tha GANGOO



Cfare kerkoni nga femra juaj, qe ju te krijoni besim total tek ajo?!

do pergjigjeni meshkuj apo????? :p




Qe te krijoja besim te plote do ti kerkoja asaj vetem te me thote qe do te me donte pergjithmone si ne te caste te mira ashtu edhe ne caste te keqia...kaq mjafton. ( Do ta besoja sepse nqs nuk do ta besoja se cfare do te thoshte atehere nuk mund te lidhesha me ate vajze qe genjen)


Postuar nga Goku datė 23 Shtator 2006 - 23:40:

Citim:
Po citoj ato qė tha amor alucius


Dmth ti je i virgjer?




Po, jam edhe deri tani jam krenar per te...sepse e vleresoj shume.


Postuar nga Enya datė 24 Shtator 2006 - 03:12:

Flm,Harmageddon.


Postuar nga amor alucius datė 24 Shtator 2006 - 11:23:

Citim:
Po citoj ato qė tha Harmageddon
Qe te krijoja besim te plote do ti kerkoja asaj vetem te me thote qe do te me donte pergjithmone si ne te caste te mira ashtu edhe ne caste te keqia...kaq mjafton. ( Do ta besoja sepse nqs nuk do ta besoja se cfare do te thoshte atehere nuk mund te lidhesha me ate vajze qe genjen)


Djalo,dashuria s'eshte kontrate ne te cilen thuhet"me anen e kesaj kontrate,une filani,lidhem ligjerisht te dashuroj x-njeri gjate nje periudhe 5-vjeēare",cdo premtim ne lidhje me jetegjatesise e dashurise eshte auto-iluzion.Dashuria eshte spontanitet,mund te zgjohesh nje dite dhe te kuptosh qe se dashuron me...ca do behet me planin tend afatgjate?Do e zbatosh deri ne fund me shpirt nder dhembe?

Citim:
Po citoj ato qė tha Harmageddon
  edhe nje mendim tjeter eshte se nqs nje person eshte i/e virgjer edhe tjetri nuk eshte nuk ketu mendoj qe dashuria ndermjet ciftit do te shuhet shume me shpejt edhe do te coje ne divorc. 


Sa vjec je pash Zotin?Ne cfare i bazon keto parashikimet e tua?

Partneri tjeter shume mire mund ta mendoje ne nje forme totalisht ndryshe duke thene:kush jam une qe te gjykoj te kaluaren e njeriut qe dashuroj?Ose-ose: ai i ka aq vlera sa ne te kaluaren ka merituar te dashurohet fizikisht/mendurisht nga njerez te tjere.

Dy njerez nuk lidhen me njeri-tjetri sepse jane qe te dy te virgjer por ngaqe pelqejne ate qe ato jane ne nje moment te caktuar,e ajo qe jane ne ate moment eshte rezultati dhe i kontributit te njerezve qe e kane dashuruar ne te kaluaren.Ta siguroj une qe s'ka gje me te embel/plotesuese ne nje lidhje kur je me nje njeri qe di cfare do,di cfare be...shkurt hesapi,nje njeri me eksperience qe arrin te vere te kaluaren menjane pa asnje problem. 

  

 


Postuar nga Niqua datė 24 Shtator 2006 - 13:03:

Citim:
Po citoj ato qė tha Harmageddon



Po, jam edhe deri tani jam krenar per te...sepse e vleresoj shume.



 

hahahahhaha,normale qe respekton mendimin tend dhe ska te drejte te te gjykoje njeri,ato qe te gjykojne se kane me ty por me veten e tyne te garantoj per ket gje


  Gjithsej 79 faqe: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 » ... E fundit »
Trego 790 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.