Forumi Horizont Gjithsej 79 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 » ... E fundit »
Trego 790 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Femrat pyesin.. Meshkujt pergjigjen.. (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=12273)


Postuar nga Niqua datė 24 Shtator 2006 - 17:44:

Citim:
Po citoj ato qė tha GANGOO


wow, pse a s`ke pa hala te rrum poshte?-ahhaahahahahahahahahhaa

se u bame hor per zotin,-hahaahahahahahahahahaha

Patjeter qe e rrujn.Pllum e bajn. :p :p :p



 

hahahahahah po maj kam pa..ky i ime e ban fushe

qe me grini.... ba sa me there

 


Postuar nga buzeqeshja datė 24 Shtator 2006 - 17:44:

Citim:
Po citoj ato qė tha dreqja shkodrane


 

me rafte pika mu.. buza po une hoqa dore te Adi se sme pranoj.. e une thash se amorja e ka ericun se disha per ty.... okkkkkkk tash hoqa dore edhe prej ericut.. po kapi naj tjeter. kissss buza se per ty vras tan djemt e forumit..



o dreqe po ti mos i keqkupto gjerat se eriku esht i amorit jo imi.Edhe un maj dreqe per ty ha nje pule te pjekun per zotin.


Postuar nga Niqua datė 24 Shtator 2006 - 17:46:

Citim:
Po citoj ato qė tha amor alucius
Ah jo,mos u shqeteso se Amori s'eshte aspak xheloze.Une bashkeshortit tim,Eric,i them bej qejf  pa problem,kur duan gocat e huja vete ti mos u ndal fare.Mjafton qe zemren ta kete ke una

 

Pse cuditeni mo?Une kur shkoj ne Qendren e Bukurise tek seksioni i i heqjes te qimeve shoh aq meshkuj sa femra.Imagjinonin dyllin e nxehte mbi gjoks meshkujt dhe nje te terhequr aty me tere forcen...hahahahaha!



 

amore une hoqa dore tek ericu fole me buzen tashi..

hey imagjino meshkujt brazilian wax..


Postuar nga Demokrate4ever datė 24 Shtator 2006 - 17:48:

pyetje per djemte;?

Si eshte nje femer ideale per ju? Ose si deshironi te jete femra juaj?

p.s dreqe lyje me kos naqe...hahaha

kushe mire ?


Postuar nga Niqua datė 24 Shtator 2006 - 17:49:

Citim:
Po citoj ato qė tha buzeqeshja


o dreqe po ti mos i keqkupto gjerat se eriku esht i amorit jo imi.Edhe un maj dreqe per ty ha nje pule te pjekun per zotin.



 

ok ok se du ma erikun se keka i kerkume shume dreqi...

he pra ka naj mashkull qe pergjigje nese e ''RRUNI LESHIN''


Postuar nga Niqua datė 24 Shtator 2006 - 17:51:

Citim:
Po citoj ato qė tha Demokrate4ever
pyetje per djemte;?

Si eshte nje femer ideale per ju? Ose si deshironi te jete femra juaj?

p.s dreqe lyje me kos naqe...hahaha

kushe mire ?



 

hahahahah naqe kam frike se me thartohet

 


Postuar nga amor alucius datė 24 Shtator 2006 - 17:52:

Citim:
Po citoj ato qė tha dreqja shkodrane
 hey imagjino meshkujt brazilian wax..


hahahahahahahahahahaha,o sa kam qesh.Mos u cudit ti per kete Brazilian Wax ke meshkujt,ke pare meshkujt ne plazh ne Shqiperi?Fytyra per toke te bie,meshkuj ne slips aderente nderkohe qe ne tere boten meshkujt veshin boxer. Rregulli i arte ishte"ok,shih ne gjoks e siper"vaj halli te duash te shohesh kembet


Postuar nga Niqua datė 24 Shtator 2006 - 18:01:

Citim:
Po citoj ato qė tha amor alucius


hahahahahahahahahahaha,o sa kam qesh.Mos u cudit ti per kete Brazilian Wax ke meshkujt,ke pare meshkujt ne plazh ne Shqiperi?Fytyra per toke te bie,meshkuj ne slips aderente nderkohe qe ne tere boten meshkujt veshin boxer. Rregulli i arte ishte"ok,shih ne gjoks e siper"vaj halli te duash te shohesh kembet



 

hahahahahahaha me ato spido qyqjaaa sa skandal qe duken...mu me ngelin syte vetem aty ke topat e tyre... mundohem ti heq syte por smundem sikur me pershendesin..


Postuar nga amor alucius datė 24 Shtator 2006 - 18:03:

Kjo s'ka prefiks hic hahahahaha,dreqe,ty t'marrte e mira se i bie mu ne mes muhabetit.Ky kusheriri im ketu po qesh me lot.


Postuar nga buzeqeshja datė 24 Shtator 2006 - 18:05:

Citim:
Po citoj ato qė tha amor alucius


hahahahahahahahahahaha,o sa kam qesh.Mos u cudit ti per kete Brazilian Wax ke meshkujt,ke pare meshkujt ne plazh ne Shqiperi?Fytyra per toke te bie,meshkuj ne slips aderente nderkohe qe ne tere boten meshkujt veshin boxer. Rregulli i arte ishte"ok,shih ne gjoks e siper"vaj halli te duash te shohesh kembet



Ke te drejte amor skandaloze kur ulesh nen cader duhet vetem te shikosh qiellin lart se ngado qe ti drejtosh syte aty te shkojn .


  Gjithsej 79 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 » ... E fundit »
Trego 790 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.