Forumi Horizont Gjithsej 24 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »
Trego 236 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Cfare po te mundon ne keto momente? (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=17075)


Postuar nga Deb* datė 28 Maj 2009 - 13:32:

Unhappy Cfare po te mundon ne keto momente?

Me mundojne shume gjera ne keto momente. Nuk di ke te vecoj me pare. Secila meriton nje teme me vete.

Po ty cfare po te mundon?!


Postuar nga IntrIgante datė 28 Maj 2009 - 13:54:

vapa...teza perfundimtare e masterit...burokracira idiote....deshira per plazh...detaje te tilla dmth


Postuar nga Iyua datė 28 Maj 2009 - 17:00:

Planet ....!


Postuar nga Enya datė 13 Gusht 2009 - 02:42:

Pagjumesia.


Postuar nga shelgu datė 13 Gusht 2009 - 02:50:

Po ty Deb?


Postuar nga dylan datė 13 Gusht 2009 - 03:06:

mu mendimet sme lene te qete


Postuar nga Enya datė 17 Gusht 2009 - 02:44:

Qetesia.


Postuar nga Deb* datė 20 Shtator 2009 - 14:20:

Citim:
Po citoj ato qė tha Enya
Qetesia.


Me mundon qetesia e ketij forumi. Hyn shkruan dicka dhe del. S'ka debate, komunikim. Njesoj sikur hedh dicka ne ditarin tend personal dhe del. Pse kaq te heshtur?!


Postuar nga Deb* datė 20 Shtator 2009 - 14:21:

Citim:
Po citoj ato qė tha cedrus
Po ty Deb?

Nga ke humb ti se ka ngel forumi i shkrete pa ty. Kane ik te tere pas teje.:p


Postuar nga Petter datė 20 Shtator 2009 - 14:23:

Me mundon jorgani, po me duket si shume i rende :p


  Gjithsej 24 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »
Trego 236 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.