Forumi Horizont Gjithsej 236 faqe: « E parė ... « 47 48 49 50 51 52 53 54 55 [56] 57 58 59 60 61 62 63 64 65 » ... E fundit »
Trego 236 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Cfare po te mundon ne keto momente? (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=17075)


Postuar nga AngelDevil datė 24 Shkurt 2010 - 10:42:

Citim:
Po citoj ato qė tha Fajtori


Dil me makine.

Dhe vish kepuce me taka kur ti japeshqesh ti qesh po mu fiksua e mua tani ....


po normal me taka se po shkoj ne zyre smund te shkoj me atlete atje

perdor 1 shprehje une cike banale por po e them q... nenen nje here kena me vdek ..


  Gjithsej 236 faqe: « E parė ... « 47 48 49 50 51 52 53 54 55 [56] 57 58 59 60 61 62 63 64 65 » ... E fundit »
Trego 236 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.