Forumi Horizont Gjithsej 20 faqe: « E parė ... « 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 »
Trego 192 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Probleme Sociale (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=312)
-- Skena seksi ne nje shkolle publike (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=11857)


Postuar nga déją-vu datė 30 Qershor 2006 - 19:00:

Lere se perveēse Nikolles, me zhgenjeu edhe Gjermani dhe Argjentina. U rrahen ne mes te fushes si pa te keq. Me siguri jane skuadra qe ne ritiro nuk lejohet te behet seks...ndryshe me siguri do ishin shume te qete menderisht....

Ky eshte problemi i vertete social. Ata qe se praktikojne shfaqin vetem agresivitet. E nejse.


Postuar nga tresh datė 30 Qershor 2006 - 19:03:

TI I SHEH SI JANE BRAZILIANET BUZA GAZ GJITHMONE E PSE?
SEPSE TRANIERI I LEJON LOJTARET TE FLENE ME GRATE E TYRE EDHE NATEN E FUNDIT PARA NDESHJES.


Postuar nga amor alucius datė 30 Qershor 2006 - 19:03:

Citim:
Po citoj ato qė tha tresh
JO JO SKENA PASE TE NJEJTIN MENDIM SE KETA ME SYNET E MBAJNE VETEN ME TE MADH :p KURSE NIKOLLA AS QE E LAGU


Nga e di ti qe Lesi...e ka ngrene qe i vogel?


Postuar nga déją-vu datė 30 Qershor 2006 - 19:08:

Citim:
Po citoj ato qė tha tresh
TI I SHEH SI JANE BRAZILIANET BUZA GAZ GJITHMONE E PSE?
SEPSE TRANIERI I LEJON LOJTARET TE FLENE ME GRATE E TYRE EDHE NATEN E FUNDIT PARA NDESHJES.



Tresho?

Si mendon ti, mundesh dot ti dallosh forumistat ne baze te postimeve qe bejne sa agresive(dhe pak prakitkues) jane?

Nese e di pergjigjen, thuaje para se ndonje Admiral ose Fajtor te lidhet dhe ti fshije postimet jashte teme.

P.s Mundesisht edhe para Itali-Ukraine se edhe pak do te filloje


Postuar nga lezhjani-82 datė 30 Qershor 2006 - 19:20:

Une se kuptoj perse diskutohet, rroli i lesit si politikan ne kete corbe.Une kam jetuar ne Lezhe kur Lesi ka qene deputet i saj, dhe e them me plot goje qe ai e ka plotesuar detyren e tij si deputet i zones Duke ngritur zerin ne parlament per investime ne portin kryesor te veriut, ate te Shengjinit.Gjithashtu ai ka organizuar disa here Miss Lezhen dhe disa aktivitete te tjera kulturore ne Lezhe te paguara nga xhepi i tij.

Nese keni ndonje gje tjeter per te diskutuar me shume per politikanin Lexoni pak me shume lajmet dhe Punen e lesit qe ka bere per Lezhen,Ndersa per te tjerat, Me tregoni ju cilet jane ata politikane te ndershem qe se lagin sado pak kur ju jepet rasti.


Postuar nga Fajtori datė 30 Qershor 2006 - 19:25:

Amor, ke nje veti fantastike per te hyre neper lista injorimi here pas here. Te mungon takti gjate diskutimit, ose qofte dhe per respekti per nje person qe se njeh. Ishalla nuk te citojne. Temat do jene me te lexueshme per mua qe tani e tutje. Te fala.


Postuar nga tresh datė 30 Qershor 2006 - 19:37:

déją-vu
DALLOHET SI NUK DALLOHET.....
EDHE PO U FSHINE POSTIMET NO-PROBLEM SE UNE JAM TIFOZ I BRAZILIT


Postuar nga i/e paregjistruar datė 30 Qershor 2006 - 20:04:

Citim:
Po citoj ato qė tha déją-vu


Tresho?

Si mendon ti, mundesh dot ti dallosh forumistat ne baze te postimeve qe bejne sa agresive(dhe pak praktikues) jane?



ja ben muuuu :p

lol tresh tesh e mrapa do ti bajm kontroll te gjenitaleve kanditateve per deputet. Gjelin atij edhe nqs ja kan kput s'ja paskan kput mire se ala i kendoka

hajt tesh forca Italia


Postuar nga Cindi datė 30 Qershor 2006 - 20:13:

Forza milaaaan, forza ITALIA me penallti ne fund do t'ja dalin mbane. Nuk mbahen.
Iken italianet kendej nga puna ime te shohin ndeshjen tek Little Italia.


Postuar nga tresh datė 30 Qershor 2006 - 20:20:

Citim:
Po citoj ato qė tha keila


hajt tesh forca Italia


KEILA FOOTBALL
ca hoqem me hjeke qafet Berluskonin e ju me bertni forca Italia
bertini FORZA AZZURRI po deshet t'ju besoj
eshte min e 20 e 1-0 per Italine, pa penallti kete radhe ;

ps.ndoshta e ka kpute kur u ba kolektivizimi masiv ne vitet 80 e nuk lejohej as edhe nje gjel i gjalle :p ne pronesi personale :p e i asht dasht edhe Lesit o me ia dhane kooperatives ose me ia kepute lashin e kryte gjelit


  Gjithsej 20 faqe: « E parė ... « 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 »
Trego 192 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.