Forumi Horizont Gjithsej 31 faqe: « E parė ... « 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 » ... E fundit »
Trego 31 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė qeshim pak... (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=132)
-- Histori dashnie !!!! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=17845)


Postuar nga halfgang datė 01 Qershor 2010 - 17:58:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil


mire taksine e kuptova une po mamija c'hyn ketu ....



 

nuk guxon robi me bere biznes se e kapin pa hap veglat e punes akoma

Hipoteze ishte mamija meqe kisha permend shifren

 

nejse per sot kemi nje leter nga nje i burgosur ku i shkruan te dashures me rastin e 10 vjetorit te ndarjes se tyre...

 

ku je ti moj ??? si ke qene me shendet ??? si kalon jashte ??? e di qe kane kaluar 10 vjet qe jemi ndare bashke por une perseri e kam mendjen tek ty gjithmone, gjithmone qe perdhunoj kete kinezin qe hyri pa letra ne token tone, nuk i ka as bythet si ty dhe as gjoksin tend, vetem me gojoret ta kalon... une mire jam mos ki merak, me shtepi ketu ku kam qene jam akoma, ska qeli te tjera bosh te me levizin... tani qe po shkruaj kete leter po me vijne te gjitha ato caste qe kemi kaluar bashke... mban mend kur beme cyber sex bashke per here te pare ??? ishim ne te njejten dhome, une tek laptopi dhe ti tek pc dhe filluam ti flisnim njeri tjetrit embel, une i pari te thashe uli pak su, hmmmm su hmmmm supet poshte se po me dugesh si gungace ashtu sic po rri, dhe ti mu pergjigje do ta ha kaaaa hmmmm do ta ha kaaaa hmmmm do ta ha kapelen fare, po hiqe je jam nxehur keq dua te te shikoj tullen... e ci kemi bere msn ate dite, moren flake kaaaa hmmm moren flake kaaaa hmmm kamerat fare... mban mend kur dolem per kafe bashke per here te pare ??? te cova tek kafja buze detit ne Pogradec dhe sa fillova te fusja duart mes shaleve te tua plas policia ne lokal, te dhashe pistoleten dhe te thashe ik ne banje ta fshehesh mos te ma gjejne mua, ti u ngrite dhe mbas dy minutash u ktheve perseri dhe mua nderkohe mu kujtua qe kisha marr dy pistoleta me vete dhe te zgjata pistoleten tjeter poshte tavolines duke te thene fshije dhe kete, ti mu pergjigje '' skam ku ta fus'' polici po afrohej me shume drejt tavolines sone dhe une te thashe perseri te merje pistoleten ta fshihje, ti perseri me the '' skam ku ta fus'', fute ne byth te thashe une gjithe nerva neper dhembe, ti mu pergjigje '' ne bythe kam futur pistoleten qe me dhe me pare nuk i merr te dyja'' , polici po vinte drejt tavolines sone dhe djerset e mia te ftohta s'kishin te pushuar se rrjedhuri, duhej te beja dicka,dhe ne ato momente mu kujtua dicka qe mund te me shpetonte, punoja ne polici ne ate kohe dhe i kisha qe te dyja pistoletat me leje nga rajoni im... tani qe po shkruaj keto gjera dy pika loti, po i dalin kinezit nga syte, u be shume xheloz... nejse po e mbyll me kaq letren, do te lexohemi perseri kur te kemi 20 vjetorin tone...


  Gjithsej 31 faqe: « E parė ... « 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 » ... E fundit »
Trego 31 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.