Forumi Horizont Gjithsej 31 faqe: « E parė ... « 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 » ... E fundit »
Trego 31 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė qeshim pak... (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=132)
-- Histori dashnie !!!! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=17845)


Postuar nga halfgang datė 02 Qershor 2010 - 18:36:

histori dashurie nga gjirokastra...

 

e di qe je mire mi qenia ime se me ka marr ne telefon gjithmone gjinekologu yt kur ke qene gjithmone atje per vizite... po te shkruaj leter se ne sms qe te dergova para 3 muajsh nuk me je pergjigjur akoma, edhe pse te kisha vene nje karte qinitoje(celulari) para dy vjetesh ti e paske mbaruar ate, sa dore cpuar qe je moj... po kape qi ... hmmmm, po kape qi hmmmmm kape qinitone dhe dergo nje sms se po me digjet shpirti, une kam akoma ate numer qe me dhane xhaba(falas) para 10 vjetesh por keto 2 vitet e fundit ma kane prere ate 1 evro dhoro qe me jepnin cdo muaj prandaj kam kaq kohe pa te derguar sms... e di qe me therret akoma dorshtrenguar por nuk e kam une fajin per kete gje, na ka ngel huq i keq qe nga koha e xhaxhit enver qe sa here qe vinte ne gjirokaster thoshte gjithmone '' pantallonat le te jene te grisura, xhepi nuk duhet te jete asnjehere i grisur''  ke qene e vogel atehere ti dhe nuk e mban mend... mban mend ne behar para 4 vjetesh kur erdha ne gjirokaster ??? beme xhiro me makine, po ku ta dija une qe benzina aty ishte me e shtrenjte se athine dhe e benim me rradhe njehere ulesha une tek timoni dhe shtyje ti makinen, pastaj uleshe ti ne timon dhe te shtyja une, dhe mbasi u kenaqem duke bere xhiro u ulem ne nje taverne dhe une te thashe porosit cfare te duash, erdhi kamarieri dhe une i thashe sill dy qofte dhe dy gota uje, po qe se uji eshte me lek nje gote na del dhe ai iku duke qeshur se aty te gjitha ciftet nga nje qofte porosisnin, dhe mbasi mbaruam se ngreni qoftet une te bera surprize embelsiren e cila ishte nje kulac 5 leksh... mbasi u ngritem te ngopur mire e mire qe nga taverna ti me the qe duhej te vije ne shtepi per nja dy ore se kishe dale pa leje dhe do takoheshim ne darke tek hoteli, dhe me porosite ti merja masat mire, te dhashe nje te puthur ne buze dhe aty dy ore qe po te prisja ty mu duken si dy ore e gjysem, nejse ti erdhe dhe fillove direkt me puthjet e tua te embla me shtrive ne krevat dhe vazhdove te me puthje ne te gjithe trupin, me grise bluzen( aty me iku truri kushtonte 5 evro dhe kishte vetem 5 vjet qe e kisha blere, e re fare) nejse nuk e dhashe veten, ti u ule me poshte dhe doje te grisje pantallonat e mia por per fatin tim ishin xhinse dhe nuk u grisen, kur erdhi puna per tek mbathjet te thashe leri se do i heq vete, i hoqa i palosa mire e bukur dhe i vura ne sirtar me kujdes, sa do shtrihesha ti me the sill kapoten... aty me iku truri fare dhe te thashe ku vete pa kapote ti mi ??? edhe do te bejme sex edhe vjen pa kapote ??? ec poshte tani ne farmaci dhe merr nje kapote te thashe gjithe nerva, ti me pyete vetem nje te marr ??? po pse sa do ti ??? uje ka plot ne banje e lajme dhe e perdorim perseri, dhe mere small se eshte me e lire se po nuk me beri e fryjme njehere si tollombac te hapet pak... ti dole dhe nuk te pashe me asgjekundi...

me thuaj cfare te kam bere ??? a nuk isha xhentil man me ty ???

n..se p.  e mb.ll me ka. letren s. n.k p. shkr.an me sti..lapsi

vitin tjeter tani prit leter nga mua kur te ble stilolaps te ri...


  Gjithsej 31 faqe: « E parė ... « 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 » ... E fundit »
Trego 31 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.