Forumi Horizont Gjithsej 145 faqe: « E parë ... « 20 21 22 23 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 35 36 37 38 » ... E fundit »
Trego 145 mesazhet në një faqe të vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Të qeshim pak... (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=132)
-- Per te qeshur!! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18554)


Postuar nga lule datë 06 Shkurt 2012 - 22:22:

NS-6

e vlersoj mundimin e citimit tend gjithashtu qellimin e mire per te zbutur dialogun e ksaj teme( ne nentemen e gabuar) , po si je pergjigj pyetjes qe bona...
Nese ke qen Moder apo SM , ske te njejtin Panel me nje ADM . ndaj dhe opsionet s'jan njesoj , nese ke qen ADM ather ne forumet qe un isha ( se tani kam heq dore u be kohe) behej.

Nese sjam e sigurte ne diçka un hesht , ama aty ku kam siguri vazhdoj replikoj sepse jam e sigurte ne ato qe them.

Citim:
Po citoj ato që tha Fajtori
Pervec kesaj ketij forumit tone i jane shkurtuar mundesi qe normalisht kane administratoret ne forume te tjera.

Ja dhe konfirmimi i shefit . te jem pre jush ktu mbyllet dhe ky debat , ndaj dhe s'replikova me mrom

Ne lidhje me shoqerin , si e the dhe ti eshte mire mos ndodhin kto keqkuptime sidomos mes jush qe njiheni prej vitesh. Nje gje te siguroj un si lule , kudo qe kam shkelur jam kam kaluar super , nese jam larguar e kam ber per motive personale .qe s'besoj se jam e detyruar ti hedh ktu).

Respekte per ty !!

Citim:
Po citoj ato që tha Fajtori
nxjerrja e diskutimeve dhe sondazheve te stafit ne publik eshte nje trafik informacioni qe behet njesoj sic behen pazar informacionet e njerezve.


Citim:
Po citoj ato që tha Fajtori
Sidoqofte, mos kujto se do bejme lavde e nure per te bere ambjent alegro me zor. Keta qe jemi, jemi.


o Fajeee po si pretendon te mos largohen njerzit , kur nuk shikon ça flet vet...? Ti je dhe njeri me brum e me llogjike per te shprehur kto fjale .ça kujton ti more , se kemi ardh ktu per tnga gritur kush flamurin?? apo ndonje lapidar GABOHESH.
Citim:
Po citoj ato që tha Fajtori
Moderatoret nuk vihen ne baze te alegrise. Dhe as nuk largohen nga forumi kur hiqen nga stafi.

Citim:
Po citoj ato që tha Fajtori
AD ka qene dhe eshte nga personat me aktive, por ketu mungon etika baze e diskutimit ne staf.

Dhe ktu je gabim , sepse nese ka antare qe e gjen ne cdo nentem (ja thashe dhe NS kte gje ) dhe qe ja vlen te lexohet sepse nuk flet budalliqe per tmbushur faqet eshte AD.
Pse ça qenka acces kshu , qe mendon se eshte larguar nga kjo arsye ?

Citim:
Po citoj ato që tha Fajtori
P.s. Ah meqe ra fjala, AD ka hapur nje sondazh hakmarres ndaj AL74. Ideja eshte "Ti kerkon te hiqem une, prej inatit une kerkoj te hiqesh ti". Kshu po, qe behen diskutimet e njerezve te rritur...


Meqe AD e beri kte gabim ,, vazhdo beje dhe ti , apo se ke mbushur moshen ti? ndoshta eshte kjo ,....AH te lejohet ather

Citim:
Po citoj ato që tha Fajtori
P.s. Cfare opsioni ne panel te kujt software te lejon te lexosh mesazhet e njerezve?


Sapo bere nje budallik tjeter...
si more u nxirrkan gjerat e stafit ??
çeshte e drejta çdo gje ne lidhje me forumet , msnt e vjetra ngelen ne pc time te vjeter , e skam nge ti rikthehem me . e then me pak fjale , i kam harruar e skam me nerva ti rikthehem me ktyre gjerave , shijoj forumin si antare e thjeshte me mjafton kjo.

U lodha , nqaf me pacit se sjam dhe mire sot.


  Gjithsej 145 faqe: « E parë ... « 20 21 22 23 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 35 36 37 38 » ... E fundit »
Trego 145 mesazhet në një faqe të vetme

Materialet që gjenden tek Forumi Horizont janë kontribut i vizitorëve. Jeni të lutur të mos i kopjoni por ti bëni link adresën ku ndodhen.