Forumi Horizont Gjithsej 145 faqe: « E parė ... « 21 22 23 24 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 36 37 38 39 » ... E fundit »
Trego 145 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė qeshim pak... (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=132)
-- Per te qeshur!! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18554)


Postuar nga NS-6 datė 06 Shkurt 2012 - 22:51:

ore kaq e keqe u beka jeta kur kaloke nga moderator ne anetar te thjeshte?

Dmth ti citimin e Fajtorit:
Po citoj ato qė tha Fajtori
Pervec kesaj ketij forumit tone i jane shkurtuar mundesi qe normalisht kane administratoret ne forume te tjera.

...e merr si mundesi qe adminet te shohin mesazhet private! Dmth nga gjithe ato kuptime qe mund te kete kjo fjali, ti shkon e merr pikerisht ate qe kerkon patjeter te jete e vertete! Mua kjo gje nuk me duket konfirmim...thjesht me duket qe forumet si AF a ZY a FV a FSH a ku ta di une kush tjeter, duke pasur nje version me te avancuar forumi, kane me teper panel kontrolli me te gjere por qe sdo te thote qe lexojne mesazhet private! Edhe ky arsyetim ecen me ate qe ka shkruajtur Fajtori.

Une nuk kam nevoje qe te zbus dialogun sepse nuk besoj qe se eshte nevoja per kete gje. Besoj se pyetjes tende ju pergjigja me pare sepse sic te thashe, per kete ceshtje jane hapur sherre te vjetra dhe eshte percare stafi. Natyrisht nuk e kam per detyre as per te bind me kete gje. Me thuaj ne cilet forume paska qene e mundur kjo gje sepse nese ne te vertete kjo gje eshte e mundur, as nuk ja vlente te kaloje sekonda ne ato forume e jo me te shkruaje postime

Gjithsesi, besoj se kjo ishte pergjigja ime e fundit ne kete teme por edhe nje here keshilla: Ketu keni te beni me nje jete virtuale prandaj mos i hapni vetes probleme edhe ne keto pak minuta qe do ishin qetesim.
Heret a vone te gjithe do e leme kete forum dhe do vijne te tjere qe do vazhdojne.
Misteriozi thote qe tek Zeri Yt jane 500 vizitore? Une per si e kam pare kete forum dhe si e kam jetuar dhe e jetoj them qe edhe sikur 1 vizitor dhe asnje anetar ne dite te vizitonte kete forum, mjafton qe kur te futet te lexoje dicka te hajrit dhe te thote qe dicka interesante e mesoi, ky forum ja ka arrit qellimit!
Sa prej jush kane lexuar tema e hapura ne fillimet e ketij forumit? Asnjeri prej atyre qe shkruanin atehere nuk shkruajne me (Adelaide, i_lire,hirushja,Wydra, sunbeloved, indrit, etj) dhe i kane lene vendin te tjereve...eshte cikli natyral i forumeve! Ama eshte kenaqesi me i lexuar shkrimet e tyre kur hap temat e vjetra!

Boll ka pare ky forum sherre e rob qe kaluan ne nje second life ketu brenda!

Ju uroj gjithe te mirat njerez dhe gjithmone me mirekuptim!
Mendoni serish!


  Gjithsej 145 faqe: « E parė ... « 21 22 23 24 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 36 37 38 39 » ... E fundit »
Trego 145 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.