Forumi Horizont Gjithsej 12 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 »
Trego 119 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Ciftet e Forumit Horizont (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18718)


Postuar nga cecilia datė 02 Shkurt 2013 - 19:21:

Citim:
Po citoj ato qė tha Endri



Ti mund te njofesh dike nga shkrimet shume here ne thellesi. Pasi ne person ata mund te jene njerez me te rezervuar. Per mua lezeti i forumit eshte te lexoj shkrimet e dikujt. Pastaj kur kthehet ne chit-chat, eshte gje tjeter qe duhet ti mbetet funksionit te chatit.



Jam dakort deri diku me ty. Po te kishim ngelur vetem te pergjigjet e temave pa u futur ne privatesine e tjetrit atehere edhe ne kete teme do flitej ndryshe.

Nga ana tjeter nuk mund te them se nga shkrimet njihet nje njeri. Duhet te jetosh me dike per ta njohur, shkrimet tregojne vetem kapacitetin dhe aftesite e nje personi nga ana intelektuale por kurre se cfare njeriu eshte ne te vertete.

Une ate qe po shoh dhe lexoj deri tani eshte hudhje-pritje te fjaleve dhe jo pergjigje spontane brenda temes se caktuar. Kjo nuk me ben mua te mendoj se njerzit jane vetvetja por me ben te mendoj se njerzit hyjne per te nxjerr inate, perdorur ironira dhe pse jo te te gjuajne per te qeshur mbrapa kuintave duke thene se shife si ja bera asaj apo atij. Pra, per mua eshte teper e veshtire te mendoj dhe aq me shume te besoj se ketu njerzit jane spontane. (pervecoj disa persona qe nuk futen kurre neper kshu temash, si NS6, robert, arturum,etc.)


Postuar nga Endri datė 02 Shkurt 2013 - 20:20:

Flm per perjashtimin qe me bere.

Por ka dhe plot njerez qe hyjne vecse per te lexuar shkrimet e dikujt. Apo te lexojne nje perspektive tjeter te dikujt pa deshiruar ndonjegje me interes ne kthim sic shoqeri apo dashni pervecse dicka qe mund te ishte reciproke. I dunno por une mendoj sa me shume te rrime ne teme aq me e kenaqshme do ishte per te gjithe.


Postuar nga Katilesha datė 02 Shkurt 2013 - 20:23:

Thumbs up

Citim:
Po citoj ato qė tha Endri
Flm per perjashtimin qe me bere.

Por ka dhe plot njerez qe hyjne vecse per te lexuar shkrimet e dikujt. Apo te lexojne nje perspektive tjeter te dikujt pa deshiruar ndonjegje me interes ne kthim sic shoqeri apo dashni. I dunno por une mendoj sa me shume te rrime ne teme aq me e kenaqshme do ishte per te gjithe.


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 02 Shkurt 2013 - 20:25:

Kete kategorizimin e domosdoshem te njerezve nuk e kuptoj e s'kam per ta kuptuar kurre. Tema ishte per historira te lumtura.. edhe pak e do bejme indixhestion perrallash (meqe ishim dhe ne atmosfere gatimi)


Postuar nga Piktor datė 02 Shkurt 2013 - 20:29:

Thumbs up

Citim:
Po citoj ato qė tha Dulcis in Fundo
Kete kategorizimin e domosdoshem te njerezve nuk e kuptoj e s'kam per ta kuptuar kurre. Tema ishte per historira te lumtura.. edhe pak e do bejme indixhestion perrallash (meqe ishim dhe ne atmosfere gatimi)


Postuar nga Katilesha datė 02 Shkurt 2013 - 20:33:

[QUOTE]Po citoj ato qė tha Dulcis in Fundo
Kete kategorizimin e domosdoshem te njerezve nuk e kuptoj e s'kam per ta kuptuar kurre. Tema ishte per historira te lumtura.. edhe pak e do bejme indixhestion perrallash (meqe ishim dhe ne atmosfere gatimi) [/QUOTE

Se mos te ka mbetur hatri qe kam permendur vetem Erian.
Edhe ti kopje me virualitetin ishe..

O ē'u kenaqem! Sikur te perseritej edhe nje here e gjitha.


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 02 Shkurt 2013 - 20:41:

Citim:
Po citoj ato qė tha Katilesha

Se mos te ka mbetur hatri qe kam permendur vetem Erian.
Edhe ti kopje me virualitetin ishe..

O ē'u kenaqem! Sikur te perseritej edhe nje here e gjitha.



Rri se do hash ndonje te share


Postuar nga Katilesha datė 02 Shkurt 2013 - 21:02:

Citim:
Po citoj ato qė tha Dulcis in Fundo


Rri se do hash ndonje te share



Ty nuk te shan njeri. Ti je Ajo e historive me fund te lumtur.

(autor i panjohur)


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 02 Shkurt 2013 - 21:04:

cit. cit.


Postuar nga Katilesha datė 02 Shkurt 2013 - 21:08:

Citim:
Po citoj ato qė tha Dulcis in Fundo
cit. cit.





E beme lemsh temen dhe faje do na leshoje ndonje "nga ato te tijat"


  Gjithsej 12 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 »
Trego 119 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.