Forumi Horizont Gjithsej 29 faqe: « E parė ... « 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 »
Trego 29 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Arti dhe teknologjite e reja (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=249)
-- Design 3D [Qendrim's 3DWORK] (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18748)


Postuar nga Fajtori datė 31 Gusht 2016 - 23:14:

Bukur qendros. Nje detaj i vogel, ato kapsulat ngjajne bosh, lengu brenda duhet te shtoje opacitetin qe ana tjeter mos duket qarte.


  Gjithsej 29 faqe: « E parė ... « 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 »
Trego 29 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.