Forumi Horizont Gjithsej 7 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 »
Trego 7 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Besimi Fetar (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=182)
-- Islami me dy tri fjalė (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18778)


Postuar nga AngelDevil datė 08 Janar 2015 - 20:27:

Se di pse mu duk kshu si film pa ze ajo pjesa kur vrane ate policin e shtrire... si ka mundesi qe ata paten kohe me hy ne ndertese me vra me zbrit me vra dhe 1 polic me hyp ne makine dhe asnje force policie me i ndalu pastaj prap ikin me makine ne mes te Parisit dhe kapen mbas shume oresh mbas ngjarjes kurse personi i 3te vetedorezohet booohh pak e cuditshme pervec faktit mjer ata te pafajshem qe vdiqen!

Policia e S.Tahirit na doli me eficente se ajo e Frances


  Gjithsej 7 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 »
Trego 7 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.