Forumi Horizont Gjithsej 8 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 »
Trego 72 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Komplimentat qe do deshironin femrat.... (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18218)


Postuar nga RAIMONDI datė 07 Qershor 2011 - 00:37:

- --------- Uuu tani mu kutjua komplimenti me i mire qe kam bere ne jeten time

.............Po fllisja me nje tiranse ne tel dhe , ishte ajo qe me cante koken dhe ne fakt ajo ishte ne dashuri me nje tjeter dhe une po beja llogje ,ne moment une i them :

...........Nese sa here qe mendoj per ty do binte nje yll qielli do vdiste nga vetmia ..........

...........por e thashe kete kompliment pa ndonje qellim--ja thashe me shume per tallje trapi
--Por ishte nate vonte, dhe sic duket e thashe duke folur ngadale , dhe zeri do kete dale ashtu sic i pelqente asaj ..........

.. dhe ajo me tha ,(ndersa une po matesha te qeshja ) ........Ti Mondi me ben te qaj ........--

---------- Aty ngela ..Oh thashe c'bera qe ja thashe dhe qe te ftohej muhabeti -
-fillova te flisja shume fjale , se po te rija ne heshtje asaj do i [pelqente , ndersa kur e shtoje fjale shume i prishej bukuria komplimentit
------------dhe fillova ti thoshja qe une te dua ty e te tjera gjera te tilla qe vajzat nuk i pelqejne fare ne keto momente ...pas dickaje te bukur
,duan sa me pakez fjale -
--Sepse fjalet e shumta e prishin bukruine e komplimnetit.......jane fukarrallek i dhim kur thote pipelli
.....Dhe ajo u ftof ne muhabet , edhe une ate doja , se ishim larguar me kohe dhe s'kish me kuptim te afroheshim ......


-Por kete kompliment e kam lexuar ketu ne Forum si nje thenie te dikujt --


Postuar nga dylan datė 07 Qershor 2011 - 12:41:

Citim:
Po citoj ato qė tha RAIMONDI
- --------- Uuu tani mu kutjua komplimenti me i mire qe kam bere ne jeten time

.............Po fllisja me nje tiranse ne tel dhe , ishte ajo qe me cante koken dhe ne fakt ajo ishte ne dashuri me nje tjeter dhe une po beja llogje ,ne moment une i them :

...........Nese sa here qe mendoj per ty do binte nje yll qielli do vdiste nga vetmia ..........

...........por e thashe kete kompliment pa ndonje qellim--ja thashe me shume per tallje trapi
--Por ishte nate vonte, dhe sic duket e thashe duke folur ngadale , dhe zeri do kete dale ashtu sic i pelqente asaj ..........

.. dhe ajo me tha ,(ndersa une po matesha te qeshja ) ........Ti Mondi me ben te qaj ........--

---------- Aty ngela ..Oh thashe c'bera qe ja thashe dhe qe te ftohej muhabeti -
-fillova te flisja shume fjale , se po te rija ne heshtje asaj do i [pelqente , ndersa kur e shtoje fjale shume i prishej bukuria komplimentit
------------dhe fillova ti thoshja qe une te dua ty e te tjera gjera te tilla qe vajzat nuk i pelqejne fare ne keto momente ...pas dickaje te bukur
,duan sa me pakez fjale -
--Sepse fjalet e shumta e prishin bukruine e komplimnetit.......jane fukarrallek i dhim kur thote pipelli
.....Dhe ajo u ftof ne muhabet , edhe une ate doja , se ishim larguar me kohe dhe s'kish me kuptim te afroheshim ......


-Por kete kompliment e kam lexuar ketu ne Forum si nje thenie te dikujt --
hahahahahhahahahah oj nona jem sa shume e vertet shifet ky tip komplimenti
doja te shtoj dicka rajmondi per punen e asja femres ka caste qe njeriun nje fjale e vogel e preken dhe pse ndoshta ajo qyqarja skishte dicka per ty ka ndjer dicka tip llemshurie nga fjalet e bukra qe i ke then ,momente jete te vecanta seconda te vegjel pa kontroll me raste hahah


Postuar nga RAIMONDI datė 08 Qershor 2011 - 02:44:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylanhahahahahhahahahah oj nona jem sa shume e vertet shifet ky tip komplimenti
doja te shtoj dicka rajmondi per punen e asja femres ka caste qe njeriun nje fjale e vogel e preken dhe pse ndoshta ajo qyqarja skishte dicka per ty ka ndjer dicka tip llemshurie nga fjalet e bukra qe i ke then ,momente jete te vecanta seconda te vegjel pa kontroll me raste hahahAshtu eshte ka raste qe edhe nje fjale vetem te prek--varet nga momenti ne te cilin ndodhesh

Njehere tjeter une isha njohur me nje vajze nga Kosova , por vetem ne telefon flsinim se ishim larg
--Edhe asaj i pelqeu biseda se jo per gje po jam i embel ne bisede ,po re me mua ne bisede une te kepus .. --looooooooooool

...............edhe nje dite ishim te zemruar me njer tjetrin , edhe nuk me fliste fare ,,
edhe pas nja 3 -4 ditesh une i dergoj nej mesazh ,ne celular , i them :
......Gjalle je ? ....---
--- Asaj sic duket i pelqeu dhe direkt me mori ne telefon dhe me pyeti duke qeshur :--Hej mondi ca po ben ? --...dhe pastaj filluam prape muhabetin duke bere gallate -
---------Me vone ma tha qe ndersa ishte e merzitur ne pune kur erdhi text mesazhi im --: ja [plasi te qeshurit ..dhe me mori ne telefon.
Keshtu u pajtuam ................Por u zume prape me vone --hahahahahahahahaha


Postuar nga dylan datė 08 Qershor 2011 - 12:39:

Citim:
Po citoj ato qė tha Petter
O mondi, nga ca smundje vuan ti lal? Lol
hahhahah ajo e marramendjes si duket hahahah
gjithsesi qenka tip shik na ler djalin si te vecante


Postuar nga Glaukus datė 14 Qershor 2011 - 00:28:

Citim:
Po citoj ato qė tha lule


Me i ra shkurt tashi, komplimenteve i ka humb vlera sot..me shume vlersohet cilesia se sasia.
Ndaj te maten mire, kush hedh nje kompliment, se mund te fluturojne neper kosha .


me se e sakte
komplimenti i dites ne plazh : " - t'honksha lali sumen "kuptohet .... jo per ato qe vijne me laptop apo me dosje me libra ne plazh


Postuar nga lost_soul datė 14 Qershor 2011 - 03:47:

Citim:
Po citoj ato qė tha Glaukus

me se e sakte
komplimenti i dites ne plazh : " - t'honksha lali sumen "
LooL


Postuar nga Fajtori datė 14 Qershor 2011 - 07:12:

Citim:
Po citoj ato qė tha Glaukus

me se e sakte
komplimenti i dites ne plazh : " - t'honksha lali sumen "kuptohet .... jo per ato qe vijne me laptop apo me dosje me libra ne plazhKush vje me laptop e me libra ne plazh. Te gjithe per sumen shkojne. Kush ha sume, kujt i ha suma, u bo plazhi


Postuar nga BIONDIA datė 14 Qershor 2011 - 08:57:

amon se me nigju noj kompliment si thone keto 3 mehskujt siper spo kam me deshire me shku me ne plazh sot ose me sakte duhet me siguri sumen si Jeniferi ...rrugace skeni trup .... mire Glakusin e imagjinoj te thote kete gje po per Lostin dhe Fajen sma priste mendja kurre se shume serioze me dukeni


Postuar nga lule datė 14 Qershor 2011 - 12:36:

Glak te hongsha sumen.. alla nr= 1 eee ? sa shum gjona na lidhin me ket nr ne..
po ku di gjo ti mer, ku ka me romantike, se me ik n'plazh direkt pas msimit,.(gjithmon flas.. kur ke shpin buze detit )
me lap top..me noj veshje gjys nudo, ngjyr tkuqe etj etj

spo e zgjas mo ..

p.sh mu m'pelqen kjo shprehja jote, po me shum m'thon t'hongsha tkuqet..


Postuar nga sexy_guy datė 14 Qershor 2011 - 21:36:

yammiiiiiiiiiiiiii

Citim:
Po citoj ato qė tha lule
Glak te hongsha sumen.. alla nr= 1 eee ? sa shum gjona na lidhin me ket nr ne..
po ku di gjo ti mer, ku ka me romantike, se me ik n'plazh direkt pas msimit,.(gjithmon flas.. kur ke shpin buze detit )
me lap top..me noj veshje gjys nudo, ngjyr tkuqe etj etj

spo e zgjas mo ..

p.sh mu m'pelqen kjo shprehja jote, po me shum m'thon t'hongsha tkuqet..t'hengsha stemen e benzitt hot hot


  Gjithsej 8 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 »
Trego 72 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.