Forumi Horizont Gjithsej 79 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » ... E fundit »
Trego 790 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Femrat pyesin.. Meshkujt pergjigjen.. (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=12273)


Postuar nga tresh datė 22 Shtator 2006 - 21:56:

sa te lezetshem jeni ju femnat....vete pytni vete pergjigjeni....


Postuar nga cupka datė 22 Shtator 2006 - 21:58:

tresh

quhet self efficiency. me i rrampo llaf, jemi eficente qe cdo gje e zgjidhim vete pa ndihmesen tuaj. :p


Postuar nga tresh datė 22 Shtator 2006 - 22:02:

o ju mund te jeni self efficiency sa te dush, por jo per cdo gje jooooo,
per kete jam i sigurte.....


Postuar nga Balerina datė 22 Shtator 2006 - 22:02:

Citim:
Po citoj ato qė tha GANGOO


Dreqe yll.

Une hyj ne rrjeshtin e femrave nevrike.

Kam qene tip shume i qete;por duke u rritur transformohemi per mire apo per keq;dhe me ra lapsi mua.

1-Meshkujt i dashurojne me passion femrat nevrike(kaq kam kuptuar une).

2-Femra behet nevrike nga impulsiviteti, ndjeshmeria qe ka ajo per boten qe e rrethon, amjentin,shoqerine,familjen etj etj...

Kur jo gjtihcka shkon mire, femra mendohet gjate,-hahet me vetveten ,lodhet se kerkuari shpjegime ne vetvete,-dhe nga kjo pakenaqesi me boten apo familjen e shtyn ne nervozizem total.

Femra behet nevrike dhe ne momentet me te qeta te saj;psh dhe pasi ben dashuri.

Cdo ngacmim nervor i jashtem,(qofte dhe nej kujtim i hidhur)e nervozon tipin femeror-e brishte.

Dreqe do me shpjegime?

 


Gangoo, ta mbeshtes mendimin vetem se doja te shtoja dicka te fundit.
Shume femra behen shume nevrike edhe nga pms. Mendoj qe edhe kjo arsyeja biologjike ka vend ketu.

ps.Te pershendes.
____________________________________

Pyetje per meshkujt: Pse shumica e meshkujve nuk dine te mbajne shoqeri me nje vajze?


Postuar nga tresh datė 22 Shtator 2006 - 22:04:

Citim:
Po citoj ato qė tha Balerina

Pyetje per meshkujt: Pse shumica e meshkujve nuk dine te mbajne shoqeri me nje vajze?



he femra pergjigjuni


Postuar nga Demokrate4ever datė 22 Shtator 2006 - 22:04:

Citim:
Po citoj ato qė tha tresh
o ju mund te jeni self efficiency sa te dush, por jo per cdo gje jooooo,
per kete jam i sigurte.....



bashkohem me mendimin tan tresh.. personalisht jo..


Postuar nga cupka datė 22 Shtator 2006 - 22:05:

ehua, une te them qe jetojme ne nje kohe ku dhe spermen mund ta blesh online... te them ja ujku, ti kerkon gjurmet...

p.s. e mire de mire, se shaka bejme mos u ndjeni te pavlere! :p


Postuar nga tresh datė 22 Shtator 2006 - 22:06:

bleje bleje mujt me te taku e ndonje Kinezit....


Postuar nga Balerina datė 22 Shtator 2006 - 22:07:

Citim:
Po citoj ato qė tha tresh


he femra pergjigjuni


He tresh pergjigju se kishe thene me pare qe ishe ne forme sot.


Postuar nga Niqua datė 22 Shtator 2006 - 22:07:

Sepse Dashnorja s`te do per burre(dmth s`do te te mbaje te "lidhur");dhe ben qejf me te ne cdo lloj menyre,-pa e ruajtur fare

trupin e saj apo dhe shkaterrimin e saj moral.

ndersa gruaja eshte Familja.Ske deshire t`ia prekin asnje qime floku,me gruan nuk ben dot sex oral psh,apo sex anal,

apo me the te thashe-kafshime trupore-sepse mashkulli nuk deshiron ta ktheje gruan e tij ne kurve per boten;

ndersa me dashnoren i ben te gjitha(sepse nuk ndjen dhembshuri)




 

Gango me perjashtim te seksit anal,gjithe te tjerat do ja baj burrit,ca domethan me kete tani ti femra shqiptare qe i ban kto gjana dhe femra e huj ashte kurve?

.Je gabim motra ,mos u marto me idiote se ta paskan mush menjen keq per moral ..Burri te do kurve ne krevat dmth pershtatja ne seks dhe kjo pershtatje nuk eshte e percaktume gru apo dashnore qofsh,seksi eshte seks.

Love you gango.


  Gjithsej 79 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » ... E fundit »
Trego 790 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.