Forumi Horizont Gjithsej 16 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »
Trego 790 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Femrat pyesin.. Meshkujt pergjigjen.. (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=12273)


Postuar nga Niqua datė 11 Shtator 2006 - 02:14:

Femrat pyesin.. Meshkujt pergjigjen..

Secila femer te bejne pyetjen e vet dhe meshkujt te pergjigjen......  



Pyetja ime...Pse shumica e  meshkujve shpresojne te gjejne tek fati i jetes nje kopje te nanes se tyre? Sa e vertete eshte kjo? 


Postuar nga Animal datė 16 Shtator 2006 - 09:17:

Re: Femrat pyesin.. Meshkujt pergjigjen..

Citim:
Po citoj ato qė tha dreqja shkodrane
Secila femer te bejne pyetjen e vet dhe meshkujt te pergjigjen......  



Pyetja ime...Pse shumica e  meshkujve shpresojne te gjejne tek fati i jetes nje kopje te nanes se tyre? Sa e vertete eshte kjo? 




nuk e di kete gje po edhe un e kam vene re.....
eshte e vertet per shume persona po pse nuk kam arritur ta gjej!


Postuar nga genco datė 16 Shtator 2006 - 09:42:

Nuk e kam menduar ndonjere ket

Po sipas mendimit tim djemt ne te dashuren shpresojn  te gjejn at vazhdimesin e mbeshtjetjes dhe kujdesit qe e kan pas nga nana e vet edhe kjo vjen si pasqyrim i kesaj qe ne [djemt] per grua e mendojm nje kopje te se emes. Po se kisha mar ket si deshire dhe kopje bukvale.te fjales po vetem kopje ne tipare .


Postuar nga Micka_NY datė 22 Shtator 2006 - 03:19:

well ..... une nuk kam pyetje per cunat por per femrat....
why do we put up with sooooo much crap from guys only because we are afraid to be alone???????????????


can somebody answer that for me...


Postuar nga cupka datė 22 Shtator 2006 - 15:06:

... because THOSE girls have insecurity complexes.
Ne nga fshati im themi: gjen pa ben!

Tani drejtuar Dreqes:
Syn, jo vetem cuni por dhe goca kerkon te gjej tek partneri saj te njejtat atribute qe posedon babai saj sepse karakteristikat e ketij te fundit, kane qene prezantimi i saj i pare me gjinine e kundert. Eshte rritur, zhvilluar dhe ka formuar botekuptimin e saj ne lidhje me meshkujt ne baze te vlerave qe ka pare tek i jati dhe po keto vlera kerkon te kete partneri.


Postuar nga buzeqeshja datė 22 Shtator 2006 - 20:49:

Ndersa pyetkja ime per meshkujt esht pse ata gjeja e pare qe shikojn te nje femer jan format dhe jo karakteri ???


Hajde meshkuj hidhuni se dua shpjegime une...


Postuar nga tresh datė 22 Shtator 2006 - 20:53:

pse eshte gjeja e pare qe sheh syri dhe karakteri nuk shihet por tregohet.


Postuar nga buzeqeshja datė 22 Shtator 2006 - 20:56:

goxha shpjegim me ke dhen por shum meshkuj edhe sikur ta njihnin nje femer vleresojn me shum format se karakterin te pakten ket mendim me kan dhen kontakti qe kam pas me shoket e mi


Postuar nga Zhylien Sorel datė 22 Shtator 2006 - 21:14:

Citim:
Po citoj ato qė tha buzeqeshja
Ndersa pyetkja ime per meshkujt esht pse ata gjeja e pare qe shikojn te nje femer jan format dhe jo karakteri ???


Hajde meshkuj hidhuni se dua shpjegime une...



Mendoj se ka shume pak meshkuj qe sjane te tille.Ose duhet te kesh veshtirsi ti njohesh ose ske patur fatin ti takosh.
Nese vertet e do nje te tille ai nuk kerkohet por vjen vete natyreshem.

ps,debati mes Formes dhe permbajties eshte shume i madh,kur te duash mund te flasim


Postuar nga tresh datė 22 Shtator 2006 - 21:18:

a ka pytje te tjera.....se jam ne forme sot....


Postuar nga Niqua datė 22 Shtator 2006 - 21:24:

Pse ju meshkujt i keni inat femrat nevrike,nji e dyta,pse femra bahet nevrike?


Postuar nga tresh datė 22 Shtator 2006 - 21:26:

personalisht kam inat femnat histerike.....te dyten pergjigjuni vete...


Postuar nga agata datė 22 Shtator 2006 - 21:34:

Pse disa meshkuj jane me te lirshem me dashnoret, se sa me grate e tyre ne jete intime..?!!!


Postuar nga tresh datė 22 Shtator 2006 - 21:36:

....


Postuar nga Enya datė 22 Shtator 2006 - 21:44:

Citim:
Po citoj ato qė tha agata
Pse disa meshkuj jane me te lirshme me dashnoret se sa grate e tyre ne jete intime..?!!!


Sepse Dashnorja s`te do per burre(dmth s`do te te mbaje te "lidhur");dhe ben qejf me te ne cdo lloj menyre,-pa e ruajtur fare

trupin e saj apo dhe shkaterrimin e saj moral.

ndersa gruaja eshte Familja.Ske deshire t`ia prekin asnje qime floku,me gruan nuk ben dot sex oral psh,apo sex anal,

apo me the te thashe-kafshime trupore-sepse mashkulli nuk deshiron ta ktheje gruan e tij ne kurve per boten;

ndersa me dashnoren i ben te gjitha(sepse nuk ndjen dhembshuri)

Dashnoirja s`te thote kurre JO sdua sex,

ndersa gruaja te thote Jo, sjam ne gjendje te bejme dashuri(sex)!

Ky eshte ndryshimi.

1-Dashnorja te jep liri veprimi ne cdo drejtim.

2-Gruaja te jep aq liri veprimi sa burrit-kurvar s`i mjafton.

 

Apo gabohem Tresh?

 


Postuar nga cupka datė 22 Shtator 2006 - 21:48:

Citim:
Po citoj ato qė tha agata
Pse disa meshkuj jane me te lirshme me dashnoret se sa grate e tyre ne jete intime..?!!!


nooo. eshte e kunderta.
Grate jane te lirshme ne krevatet e dashnoreve dhe jo ne ate te bashkeshortit dhe kjo kryekeput (dmth tradhetia gruas) rrezulton nga mosafrimiteti dhe zbehja e lidhjes se bashkeshorteve.
Burrat nderkohe gjithmone jane te lirshem dac ne krevat e dac ne shesh, dac me bashkeshorten e dac me dashnoren.

Madje ne baze te ketij besimi ka dale dhe nje shprehje: Kush eshte ajo grua qe s'u kenaq ne krevat te dashnorit
Nuk kam pervoje me dashnore, por kam lexuar cdo gje te Artan Hasanit... lol (kete 'lol' e kuptojne ata qe e kan lexuar kete autor).

Dreqe, femrat e egra dhe nevrike nuk i do askush as per shoqeri leme per dashuri. :p (mgjthate duhen marre parasysh sadomazokistat ketu )

tresh sot dhe une jam ne qejf, hajde pyesni... para se te ja mbath per ne shtepi


Postuar nga tresh datė 22 Shtator 2006 - 21:49:

po mashkull je ti GANGOOO


Postuar nga Enya datė 22 Shtator 2006 - 21:50:

Citim:
Po citoj ato qė tha dreqja shkodrane
Pse ju meshkujt i keni inat femrat nevrike,nji e dyta,pse femra bahet nevrike?


Dreqe yll.

Une hyj ne rrjeshtin e femrave nevrike.

Kam qene tip shume i qete;por duke u rritur transformohemi per mire apo per keq;dhe me ra lapsi mua.

1-Meshkujt i dashurojne me passion femrat nevrike(kaq kam kuptuar une).

2-Femra behet nevrike nga impulsiviteti, ndjeshmeria qe ka ajo per boten qe e rrethon, amjentin,shoqerine,familjen etj etj...

Kur jo gjtihcka shkon mire, femra mendohet gjate,-hahet me vetveten ,lodhet se kerkuari shpjegime ne vetvete,-dhe nga kjo pakenaqesi me boten apo familjen e shtyn ne nervozizem total.

Femra behet nevrike dhe ne momentet me te qeta te saj;psh dhe pasi ben dashuri.

Cdo ngacmim nervor i jashtem,(qofte dhe nej kujtim i hidhur)e nervozon tipin femeror-e brishte.

Dreqe do me shpjegime?

 


Postuar nga Enya datė 22 Shtator 2006 - 21:53:

Citim:
Po citoj ato qė tha tresh
po mashkull je ti GANGOOO


Jo, por kam nje "liber-mashkull-njeri" ne shtepi qe sa here me cohet oreksi te zbuloj boten mashkullore "e zhvesh me lezet";

dhe sigurisht pergjigja ime nuk bie poshte. :p

 


Postuar nga cupka datė 22 Shtator 2006 - 21:54:

Citim:
Po citoj ato qė tha GANGOO

Femra behet nevrike dhe ne momentet me te qeta te saj;psh dhe pasi ben dashuri.



shiko se kjo bie kryekeput ne kundershtim me shpjegimet shkencore ne lidhje me qetesine qe bie trupi pas seksit. Shife edhe ihere nji kyt muhabet... (tresh a e thash mire ne dialekt tan nji kyt fjaline e fundit?)


Postuar nga tresh datė 22 Shtator 2006 - 21:56:

sa te lezetshem jeni ju femnat....vete pytni vete pergjigjeni....


Postuar nga cupka datė 22 Shtator 2006 - 21:58:

tresh

quhet self efficiency. me i rrampo llaf, jemi eficente qe cdo gje e zgjidhim vete pa ndihmesen tuaj. :p


Postuar nga tresh datė 22 Shtator 2006 - 22:02:

o ju mund te jeni self efficiency sa te dush, por jo per cdo gje jooooo,
per kete jam i sigurte.....


Postuar nga Balerina datė 22 Shtator 2006 - 22:02:

Citim:
Po citoj ato qė tha GANGOO


Dreqe yll.

Une hyj ne rrjeshtin e femrave nevrike.

Kam qene tip shume i qete;por duke u rritur transformohemi per mire apo per keq;dhe me ra lapsi mua.

1-Meshkujt i dashurojne me passion femrat nevrike(kaq kam kuptuar une).

2-Femra behet nevrike nga impulsiviteti, ndjeshmeria qe ka ajo per boten qe e rrethon, amjentin,shoqerine,familjen etj etj...

Kur jo gjtihcka shkon mire, femra mendohet gjate,-hahet me vetveten ,lodhet se kerkuari shpjegime ne vetvete,-dhe nga kjo pakenaqesi me boten apo familjen e shtyn ne nervozizem total.

Femra behet nevrike dhe ne momentet me te qeta te saj;psh dhe pasi ben dashuri.

Cdo ngacmim nervor i jashtem,(qofte dhe nej kujtim i hidhur)e nervozon tipin femeror-e brishte.

Dreqe do me shpjegime?

 


Gangoo, ta mbeshtes mendimin vetem se doja te shtoja dicka te fundit.
Shume femra behen shume nevrike edhe nga pms. Mendoj qe edhe kjo arsyeja biologjike ka vend ketu.

ps.Te pershendes.
____________________________________

Pyetje per meshkujt: Pse shumica e meshkujve nuk dine te mbajne shoqeri me nje vajze?


Postuar nga tresh datė 22 Shtator 2006 - 22:04:

Citim:
Po citoj ato qė tha Balerina

Pyetje per meshkujt: Pse shumica e meshkujve nuk dine te mbajne shoqeri me nje vajze?



he femra pergjigjuni


Postuar nga Demokrate4ever datė 22 Shtator 2006 - 22:04:

Citim:
Po citoj ato qė tha tresh
o ju mund te jeni self efficiency sa te dush, por jo per cdo gje jooooo,
per kete jam i sigurte.....



bashkohem me mendimin tan tresh.. personalisht jo..


Postuar nga cupka datė 22 Shtator 2006 - 22:05:

ehua, une te them qe jetojme ne nje kohe ku dhe spermen mund ta blesh online... te them ja ujku, ti kerkon gjurmet...

p.s. e mire de mire, se shaka bejme mos u ndjeni te pavlere! :p


Postuar nga tresh datė 22 Shtator 2006 - 22:06:

bleje bleje mujt me te taku e ndonje Kinezit....


Postuar nga Balerina datė 22 Shtator 2006 - 22:07:

Citim:
Po citoj ato qė tha tresh


he femra pergjigjuni


He tresh pergjigju se kishe thene me pare qe ishe ne forme sot.


Postuar nga Niqua datė 22 Shtator 2006 - 22:07:

Sepse Dashnorja s`te do per burre(dmth s`do te te mbaje te "lidhur");dhe ben qejf me te ne cdo lloj menyre,-pa e ruajtur fare

trupin e saj apo dhe shkaterrimin e saj moral.

ndersa gruaja eshte Familja.Ske deshire t`ia prekin asnje qime floku,me gruan nuk ben dot sex oral psh,apo sex anal,

apo me the te thashe-kafshime trupore-sepse mashkulli nuk deshiron ta ktheje gruan e tij ne kurve per boten;

ndersa me dashnoren i ben te gjitha(sepse nuk ndjen dhembshuri)




 

Gango me perjashtim te seksit anal,gjithe te tjerat do ja baj burrit,ca domethan me kete tani ti femra shqiptare qe i ban kto gjana dhe femra e huj ashte kurve?

.Je gabim motra ,mos u marto me idiote se ta paskan mush menjen keq per moral ..Burri te do kurve ne krevat dmth pershtatja ne seks dhe kjo pershtatje nuk eshte e percaktume gru apo dashnore qofsh,seksi eshte seks.

Love you gango.


Postuar nga Enya datė 22 Shtator 2006 - 22:09:

Citim:
Po citoj ato qė tha Balerina

Gangoo, ta mbeshtes mendimin vetem se doja te shtoja dicka te fundit.
Shume femra behen shume nevrike edhe nga pms. Mendoj qe edhe kjo arsyeja biologjike ka vend ketu.

ps.Te pershendes.
____________________________________

Pyetje per meshkujt: Pse shumica e meshkujve nuk dine te mbajne shoqeri me nje vajze?



Sepse, instiktivisht femra kerkon me shume sesa nje perqafim apo puthje ne faqe.

(Dmth,jane femrat ato qe s`mbajne dot shoqeri te gjate me meshkujt.)

Ju pershendes gjithashtu.


Postuar nga Niqua datė 22 Shtator 2006 - 22:10:

Citim:
Po citoj ato qė tha Balerina

Gangoo, ta mbeshtes mendimin vetem se doja te shtoja dicka te fundit.
Shume femra behen shume nevrike edhe nga pms. Mendoj qe edhe kjo arsyeja biologjike ka vend ketu.

ps.Te pershendes.
____________________________________

Pyetje per meshkujt: Pse shumica e meshkujve nuk dine te mbajne shoqeri me nje vajze?



 

 

Sepse mashkulli shef nga poshte fmera shef nga lart dhe nuk perputhen shikimet,qe e kane fajin gjithmone si pikenisja


Postuar nga tresh datė 22 Shtator 2006 - 22:10:

ma hoqet frymezimin se ne vend qe me u pergjigje me dush me lexu pergjigjet tuja.... neser neser....


Postuar nga cupka datė 22 Shtator 2006 - 22:11:

Citim:
Po citoj ato qė tha tresh
bleje bleje mujt me te taku e ndonje Kinezit....


qinez apo ameriqons, eh, jane thyer barrierat tani. Te tere jemi... partnere potencial
Pastaj une doja te te jepja imazhin e thjeshtesise se gjerave, kaq.

Tresh, nadjen e mire per sonte, lexohemi nga java tjeter.


Postuar nga Demokrate4ever datė 22 Shtator 2006 - 22:12:

Citim:
Po citoj ato qė tha tresh
bleje bleje mujt me te taku e ndonje Kinezit....


hahahahahaahhahha me ken e kinezit i del punetor ,por mos te takoje e ndonjerit nga gr i bialalit..

pyetje per meshkujt:

Ku u pelqen me se shumti me u puth ju meshkujve ,ose ku e ndjeni me shume puthjen?


Postuar nga tresh datė 22 Shtator 2006 - 22:12:

e kam kape....sjam aq budalle.....po Kinez-mandarin ka me te dale


Postuar nga Balerina datė 22 Shtator 2006 - 22:13:

Citim:
Po citoj ato qė tha GANGOO


Sepse, instiktivisht femra kerkon me shume sesa nje perqafim apo puthje ne faqe.

(Dmth,jane femrat ato qe s`mbajne dot shoqeri te gjate me meshkujt.)

Ju pershendes gjithashtu.


Jo, ketu nuk jam dakort.
I ben nje nder meshkujve dhe opa, cdo gje ndryshon...pastaj detyrohesh qe te behesh e keqe me to, se nuk marrin vesh...pastaj ia ngjisin perseri fajin femrave.
Eshte mashkulli ai qe nuk e pranon shoqerine me femren, dhe eshte femra ajo qe beson ne shoqeri seksesh te kunderta.


Postuar nga tresh datė 22 Shtator 2006 - 22:14:

Citim:
Po citoj ato qė tha Demokrate4ever

Ku u pelqen me se shumti me u puth ju meshkujve ,ose ku e ndjeni me shume puthjen?



pergjigjuni femna


Postuar nga Enya datė 22 Shtator 2006 - 22:17:

Citim:
Po citoj ato qė tha dreqja shkodrane
[font=Verdana][size=2]


 

Gango me perjashtim te seksit anal,gjithe te tjerat do ja baj burrit,ca domethan me kete tani ti femra shqiptare qe i ban kto gjana dhe femra e huj ashte kurve?

.Je gabim motra ,mos u marto me idiote se ta paskan mush menjen keq per moral ..Burri te do kurve ne krevat dmth pershtatja ne seks dhe kjo pershtatje nuk eshte e percaktume gru apo dashnore qofsh,seksi eshte seks.

Love you gango.



Dreqe,i sekonde prit te flasim drejt.

S`menjanova rraca etnike(shqipe apo te huaja);

po flisnim per burrat dhe grate(dmth, rastet e cifteve qe tradhtojne)

Asht e vertete qe burri te do per "kurve ne krevat" dhe ansjelltas"gruja te do per kurvar ne krevat";

por kur lind tradhetia mes ciftit(qofshin kurvaret ma te medhenj ne bote);

sejcilli jep shpjegimin moral-ndonse skane aspak moral!

1-Gruaja ka vend te percaktuar ne Familje.

2-Dashnorja aq qe diskutohet ne Familje.

 

Pra, kush ka me vlere?!Gruaja apo dashnorja?!

Me cilen ledhatohen me shume meshkujt?-Me dashnoren sigurisht.

Mundesisht per hater te dashnores, keqtrajtojne dhe gruan. :p


Postuar nga Enya datė 22 Shtator 2006 - 22:20:

Citim:
Po citoj ato qė tha Demokrate4ever


hahahahahaahhahha me ken e kinezit i del punetor ,por mos te takoje e ndonjerit nga gr i bialalit..

pyetje per meshkujt:

Ku u pelqen me se shumti me u puth ju meshkujve ,ose ku e ndjeni me shume puthjen?



 

hm, kushe-hahaahahahahahahahaha.

Meshkujt nuk ndjejne puthjen, por terbimin exitues "te pasqyres se rruar femerore",-hajde merre vesh ti ca kam thane,-hahahaahahahahahahaha. :p :p


Postuar nga Enya datė 22 Shtator 2006 - 22:24:

Re: Femrat pyesin.. Meshkujt pergjigjen..

Citim:
Po citoj ato qė tha dreqja shkodrane
Secila femer te bejne pyetjen e vet dhe meshkujt te pergjigjen......  



Pyetja ime...Pse shumica e  meshkujve shpresojne te gjejne tek fati i jetes nje kopje te nanes se tyre? Sa e vertete eshte kjo? 



haahhaahahahahahahahaha, jo po kopjen e gjyshes ka gjet tek une :p


Postuar nga Enya datė 22 Shtator 2006 - 22:28:

Ok, pyetja ime drejtuar meshkujve.

"Deri ne sa kohe(muaj, vite) mund te rrini pa kryer marrellenie sexuale me nje femer(ne mungese te femres suaj)?!Sa besnike i qendroni nje lidhjeje serioze, sic eshte martesa?!"


Postuar nga tresh datė 22 Shtator 2006 - 22:29:

mundesisht me kene edhe bure demel....e keshtu qe femite ja ban kojshia


Postuar nga Admirali datė 22 Shtator 2006 - 22:30:

Hmmm

Eh si jane keto femrat, vete pyesin, vete pergjigjen, vete grinden dhe ne fund ja veshin fajin meshkujve.

-------------------------------------------------------------------------------------------
Demokrate4Ever, varet nga mashkulli. Mgjt ndjeshmeria varet dhe se ku zone erogjene behet puthja, pasi jo i gjithe trupi i mashkullit eshte zone erogjene

-------------------------------------------------------------------------------------------

Agata, disa meshkuj jane me te lirshem me dashnoret e tyre, pasi mund te bejne pothuaj gjithcka me to, endrrat e tyre seksuale mund te plotesohen 100%, kurse nje gje e tille nuk ndodh me grate, psh nje rast mund te jete seksi anal. Gruaja nuk e pranon, kurse dashnorja ne te shumten e rasteve e pranon, dhe po nuk e pranoi, gjen nje dashnore tjeter, po me gruan, cao do besh, shkon shume derisa te gjesh nje tjeter, plus qe te iken dhe shtepia dhe pasuria pergjysem


Postuar nga Niqua datė 22 Shtator 2006 - 22:32:

Citim:
Po citoj ato qė tha GANGOO


Dreqe,i sekonde prit te flasim drejt.

S`menjanova rraca etnike(shqipe apo te huaja);

po flisnim per burrat dhe grate(dmth, rastet e cifteve qe tradhtojne)

Asht e vertete qe burri te do per "kurve ne krevat" dhe ansjelltas"gruja te do per kurvar ne krevat";

por kur lind tradhetia mes ciftit(qofshin kurvaret ma te medhenj ne bote);

sejcilli jep shpjegimin moral-ndonse skane aspak moral!

1-Gruaja ka vend te percaktuar ne Familje.

2-Dashnorja aq qe diskutohet ne Familje.

 

Pra, kush ka me vlere?!Gruaja apo dashnorja?!

Me cilen ledhatohen me shume meshkujt?-Me dashnoren sigurisht.

Mundesisht per hater te dashnores, keqtrajtojne dhe gruan. :p



 

 

 

 

 

Spo diskutojshim tredhtine,se edhe ajo e ka arsyen e vet pse ndodh,dmth sishim tek tradhtia burrnesh,ishim te krevati burre e gru qe ska moral aty apo norma ,kto bahen me  grun,kto me dashnoren,per mu kush i ban asht injorant i klasit te pare dhe pis njeri me dy ftyra se seksin do e baj se do e baj nqs se ban me grun e vet,normale qe do e baj ke dashnorja.Une isha me menimin qe edhe me grune njerezia e bajne papasur parasysh se je shqipe apo jo,as kete se percaktova dmth ndoshta su sqarova mire,nejse,gango burri qe te do asht gjithka me ty e per ty,une si besoj rregullave shabllone te shqipeve mashtruse qe flasin llam-llam gjithe diten per dynjane e smerren me shpin e tyne.Ktu e pata muhabetin une.

Ai qe tradhton tradhton si grune ashu dhe dashnoren,huqi vdes me shpirtin burrnesh.Ata sduhet gja.


Postuar nga Enya datė 22 Shtator 2006 - 22:33:

Ok, poyetja numer dy per sonte nga une dhe mire u pafshim. :p

2-Sa e vertete eshte qe :"Meshkujt e shendoshe-kane penis te vogel;

ndersa meshkujt e dobet kane penis te madh?!"


Postuar nga tresh datė 22 Shtator 2006 - 22:33:

Re: Hmmm

Citim:
Po citoj ato qė tha Admirali
Eh si jane keto femrat, vete pyesin, vete pergjigjen, vete grinden dhe ne fund ja veshin fajin meshkujve.


jemi ne qe si kuptojme.... se keto merren vesht me njera tjetren


Postuar nga tresh datė 22 Shtator 2006 - 22:36:

Citim:
Po citoj ato qė tha GANGOO
Ok, poyetja numer dy per sonte nga une dhe mire u pafshim. :p

2-Sa e vertete eshte qe :"Meshkujt e shendoshe-kane penis te vogel;

ndersa meshkujt e dobet kane penis te madh?!"



pergjigjuni femna....pse ju shkoni me meshkuj


Postuar nga Admirali datė 22 Shtator 2006 - 22:41:

...

Citim:
Po citoj ato qė tha GANGOO
Ok, poyetja numer dy per sonte nga une dhe mire u pafshim. :p

2-Sa e vertete eshte qe :"Meshkujt e shendoshe-kane penis te vogel;

ndersa meshkujt e dobet kane penis te madh?!"



Duket sikur meshkujt e shendoshe kane penis te vogel, por eshte ne fakt shtresa e teper e dhjamit tek pjesa poshte barkut qe ben "te humbase" ne gjatesi .


Postuar nga Niqua datė 23 Shtator 2006 - 01:47:

Citim:
Po citoj ato qė tha GANGOO
Ok, poyetja numer dy per sonte nga une dhe mire u pafshim. :p

2-Sa e vertete eshte qe :"Meshkujt e shendoshe-kane penis te vogel;

ndersa meshkujt e dobet kane penis te madh?!"



 

hahahahahah Gango po te dobetve ju shkon shendeti vetem aty..

pyetje:: kur keni bere sex per here te pare??


  Gjithsej 16 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »
Trego 790 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.