Forumi Horizont Gjithsej 119 faqe: « E parė ... « 20 21 22 23 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 35 36 37 38 » ... E fundit »
Trego 119 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Ciftet e Forumit Horizont (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18718)


Postuar nga kurt datė 01 Shkurt 2013 - 13:04:

Dakord me fajtorin. Njerzit ose disa munded te jene edhe me shume vetvetja ne internet them une. Pervec ndonje troll te dedikuar
Nje biografer po fliste per presidentin Regan njehere; qe ai fliste pa problem ne nje fjalim, (regan ishte i shquar) por vetem per vetem ishte i turpshem dhe i mbyllur.
Nejse, desha te dal diku..po varja i lodhur


  Gjithsej 119 faqe: « E parė ... « 20 21 22 23 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 35 36 37 38 » ... E fundit »
Trego 119 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.