Forumi Horizont Gjithsej 5 faqe: « 1 2 3 4 [5]
Trego 241 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- ē menduria juaj .. qe keni bere per ndonjerin???? (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=13181)


Postuar nga AndreaPirelli datė 11 Nëntor 2010 04:06:

Citim:
Po citoj ato qė tha amor alucius


Katnarlleku s'eshte vetem a state of mind; sado te peshtillen ne boten e civilizuar prape kthehen me bythe ne persheshin e injorances mes te cilit jane rritur.

Postuar nga lule datė 11 Nëntor 2010 14:29:

Citim:
Po citoj ato qė tha eliz
Ky forum o mbush me virgjeresha.Po m`duket vetja si ne parajse


Dhe ti virgjeresh(i) qeke?


Postuar nga eliz datė 11 Nëntor 2010 17:00:

Pothuajse, shume prane,puthitur me te


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 11 Nëntor 2010 17:21:

Cmenduria me e madhe? Ta humbas. Cdo dashuri e perkohshme sherben per te te kujtuar shijen qe te ka lene cfare ke humbur.


Postuar nga Petter datė 11 Nëntor 2010 22:25:

Para nja 4 viteve, ma fiksoi njona ne tirane nje nat ne msn..... Kam pre bileten $2300 po ate nate. Ne oren 11 paradite isha ne tr.. I did her and I came back to usa the next day


Postuar nga eliz datė 11 Nëntor 2010 23:02:

waw kjo po cmenduri...


Postuar nga Deb* datė 11 Nëntor 2010 23:06:

Citim:
Po citoj ato qė tha Petter
Para nja 4 viteve, ma fiksoi njona ne tirane nje nat ne msn..... Kam pre bileten $2300 po ate nate. Ne oren 11 paradite isha ne tr.. I did her and I came back to usa the next day

A ja vlejti te pakten?


Postuar nga Petter datė 12 Nëntor 2010 00:52:

Yllo, si mendon ti, ka idh qe ta fikson keq e mos tja vlej?


Postuar nga lule datė 12 Nëntor 2010 12:53:

Citim:
Po citoj ato qė tha Petter
Yllo, si mendon ti, ka idh qe ta fikson keq e mos tja vlej?haahhahhhahahhahhahahha

te mort e mira ty sa kam qesh..dhe kur fiksohesh ti..ta kesh friken...Postuar nga dylan datė 12 Nëntor 2010 13:19:

cvmenduri ne nerva e siper apo per qef kujt mu eprgjigj


Postuar nga Niqua datė 12 Nëntor 2010 15:39:

ket teme se kuptoj une... wtf is cmenduri?? cmenduri mund ta quaj vetem nese vret veten.. tjerat me duken normale


Postuar nga lule datė 12 Nëntor 2010 16:19:

Zakonisht i cmend


Postuar nga Petter datė 12 Nëntor 2010 16:53:

Lulke ti vish noi gjo me cels po ke frike


Postuar nga lule datė 12 Nëntor 2010 17:14:

Citim:
Po citoj ato qė tha Petter
Lulke ti vish noi gjo me cels po ke frike


Un frik prej teje?

Vetem nga buzet e tuja ..


Postuar nga briseide datė 13 Nëntor 2010 13:25:

Citim:
Po citoj ato qė tha Petter
Para nja 4 viteve, ma fiksoi njona ne tirane nje nat ne msn..... Kam pre bileten $2300 po ate nate. Ne oren 11 paradite isha ne tr.. I did her and I came back to usa the next day


r u kiddin me? omg e dashke shume veten se "ēmendurine" s'e ke bere sigurisht per te!!


Postuar nga BIONDIA datė 08 Janar 2011 19:35:

Citim:
Po citoj ato qė tha diabolic
?


E kam dashur...
...dhe sa do vashdoje kjo cmenduri dhe sa akoma ....


Postuar nga Demokrate4ever datė 08 Janar 2011 20:26:

Citim:
Po citoj ato qė tha BIONDIA...dhe sa do vashdoje kjo cmenduri dhe sa akoma ....e pse eshte cmenduri e dashur?

njerez qe falin dashuri jane me numra lol, kiss bionde


Postuar nga Petter datė 08 Janar 2011 20:46:

Citim:
Po citoj ato qė tha briseide


r u kiddin me? omg e dashke shume veten se "ēmendurine" s'e ke bere sigurisht per te!!well veten e duan te gjithe, puna eshte se un dua sexin me shume


Postuar nga kurt datė 08 Janar 2011 21:08:

Citim:
Po citoj ato qė tha briseide


r u kiddin me? omg e dashke shume veten se "ēmendurine" s'e ke bere sigurisht per te!!

peter represent hope for all women anywahere on earth.
thats right ladies we send our representatives kudo ne bote to take care of you, and you still copmlain about us


Postuar nga Petter datė 08 Janar 2011 21:13:

thats it! lol


Postuar nga Ashley datė 08 Janar 2011 21:19:

cdo dite eshte nje cmenduri per mua


Postuar nga amor alucius datė 08 Janar 2011 23:43:

Citim:
Po citoj ato qė tha kurti
thats right ladies we send our representatives kudo ne bote to take care of you, and you still copmlain about us

Hahahahaha! Me 2300 dollare mund t'ju postosh nga nje dildo kristali.


Postuar nga Niqua datė 09 Janar 2011 02:09:

ajo e kristali t'shpo kurrizin


Postuar nga Petter datė 09 Janar 2011 03:51:

ahh ato te shpuarat


Postuar nga Vizioner datė 09 Janar 2011 06:40:

ē menduria juaj .. qe keni bere per ndonjerin????

Kam hang Kumbulla t'tharta (pa u pjek mire)!


Postuar nga bruni22 datė 10 Janar 2011 11:24:

Nuk kam ber asgje deri tani. Po tani do e bej nje. Do rris floket e do i bej kacurrele


Postuar nga AngelDevil datė 10 Janar 2011 13:45:

Citim:
Po citoj ato qė tha bruni22
Nuk kam ber asgje deri tani. Po tani do e bej nje. Do rris floket e do i bej kacurreleiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii


Postuar nga cecilia datė 10 Janar 2011 19:58:

Citim:
Po citoj ato qė tha bruni22
Nuk kam ber asgje deri tani. Po tani do e bej nje. Do rris floket e do i bej kacurrele
Postuar nga Niqua datė 11 Janar 2011 01:39:

Citim:
Po citoj ato qė tha Petter
ahh ato te shpuarat
erdhe ti rrugac??


Postuar nga lule datė 23 Janar 2012 14:01:

ē menduria juaj .. qe keni bere per ndonjerin????

Nuk di a mund ta quaj ēmenduri , po ishte e para here qe ndodh t bej nje marrezi.


Postuar nga bruni22 datė 23 Janar 2012 15:16:

Re: ē menduria juaj .. qe keni bere per ndonjerin????

Citim:
Po citoj ato qė tha lule
Nuk di a mund ta quaj ēmenduri , po ishte e para here qe ndodh t bej nje marrezi.


Lulke mos ja fut kot tani! Ke ber me shum se nje, e do vazhdosh te besh... "sei tutta pazza" ehh


Postuar nga lule datė 24 Janar 2012 14:28:

Citim:
Po citoj ato qė tha bruni22
"sei tutta pazza" ehh


Come diavolo fai a dire questo eee???
io gli ho risposto sincera ....

* Ma vai a cacare * !


Postuar nga bruni22 datė 24 Janar 2012 14:44:

Citim:
Po citoj ato qė tha lule


Come diavolo fai a dire questo eee???
io gli ho risposto sincera ....

* Ma vai a cacare * !
Hihihihihihihi

E sigurt qe je luka qe kemi njohur dikur ....!!!???


Postuar nga lule datė 24 Janar 2012 21:17:

bruni

What the hell are you saying ??


Postuar nga bruni22 datė 24 Janar 2012 22:14:

Re: bruni

Citim:
Po citoj ato qė tha lule
What the hell are you saying ??Grazie al cielo, sei la stesa


Postuar nga dylan datė 25 Janar 2012 13:15:

ah zoti em falte vec se me fol spo muj, e me tregu jo kurr qysh


Postuar nga Ana1 datė 25 Janar 2012 15:11:

he Dylan na trego, te ndihmon psikologjikisht po u shprehe. Jo gjithcka mbahet per veten tende, te jesh e sigurt. Mos i ke bere gje magji? ( te te fus ne teme...) ha ha ha


Postuar nga bruni22 datė 25 Janar 2012 16:19:

Citim:
Po citoj ato qė tha Ana1
Mos i ke bere gje magji? ( te te fus ne teme...) ha ha ha


Hap syt dylan! Se kjo ANA paska mendje te keqe!
... E merre seriozisht keshillen e peperines


Postuar nga dylan datė 26 Janar 2012 01:45:

Citim:
Po citoj ato qė tha Ana1
he Dylan na trego, te ndihmon psikologjikisht po u shprehe. Jo gjithcka mbahet per veten tende, te jesh e sigurt. Mos i ke bere gje magji? ( te te fus ne teme...) ha ha hae vertet kjo po e shkruaj ne vende ku nuk shifet ,urrejt tjeret te elxojne mendimete mia


ne fact shume marrezi kam ber per dike saqe per jet sja fali vetes po nejse me vjen mir qe ka perfundu ajo epoke as qe dua ta mendoj me


Postuar nga lule datė 26 Janar 2012 21:55:

Citim:
Po citoj ato qė tha bruni22
Grazie al cielo, sei la stesa


ehee..... An elementary bad thing


Postuar nga dylan datė 26 Janar 2012 23:44:

shku ne 11 te darkes me taku jo pak ne dimer behet fjale


  Gjithsej 5 faqe: « 1 2 3 4 [5]
Trego 241 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.