Forumi Horizont Gjithsej 30 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 » ... E fundit »
Trego 293 mesazhet n nj faqe t vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- T ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Ke quani ju tip te lezetshem (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=16642)


Postuar nga RAIMONDI dat 04 Dhjetor 2010 04:40:

[QUOTE]Po citoj ato q tha cecilia
Kush te tha ty kurto qe une u besoj perrallave me princa [/QUOTE

--Kjo duket qe nuk beson, ka shikim shume dyshues lol

 -------Kjo ecen me parrullen e Dulles : --Beso &  Kontrollo

--Ne fakt kjo me duket  i beson vetem Amores qe ka pike te dobet meshkujt qe shkojne ne hale diten e pare ne date   -looooooooool

--i thote mire Dylan --Sugjerim i arsyeshem   looooooooooooolo]


Postuar nga Niqua dat 04 Dhjetor 2010 04:45:

Citim:
Po citoj ato q tha Glaukus
oj dre
ti mire qe je e lezetshme ...
.................... po je edhe ylllllllllllllllll
ta mbeshtes


Postuar nga Fajtori dat 04 Dhjetor 2010 04:51:

edhe une ia meshtes


Postuar nga Niqua dat 04 Dhjetor 2010 04:53:

Citim:
Po citoj ato q tha Fajtori
edhe une ia meshtesmua apo glakus???


Postuar nga RAIMONDI dat 04 Dhjetor 2010 05:48:

 

----Ketu une lexova nje kopetente NE PUNET E DASHNISE  qe  thote :...... s'me pelqejne muret e zhveshur ku s'ke asgje per te varur........ hahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahha ---------- Ky fare lloj mendimi me kujton mue nje Barsolete skandaloze qe e thoshte nje shoku im i feminise qe e quanin Nesti ---

------Ky Nesti ishte nje shkerdhat  njeri qe s'e kishte shokun,ndoshta vetem Amorja ketu mund ti qasej atij bastardi hahahahahah E kisha shok te ngushte ...

 ------ Tani  Nesti tregonte nje Barsolete per kete murin qe nuk ke azgje per te varrur --dmth Mur pa gozhde,---------vecse ky muri i Nestit ishte prej kompensate  ..looool

-Nesti tregonte ket barsolete : --- Nje here ne plazh  te vjeter, , tek Gabinat njera bente sex me burin e tjetres tek gabina qe ishte ngjitur dhe si murr kishin vetem nje kompensate, se ashtu ishin gabinat ne Plazh te vjeter,ne Vlore

---Por e benin ne kete menyre ------Ky mashkulli fuste veglen ne nje te care te murit kompensate dhe komshija afrohej atje dhe e benin sexin ashtu ata, pak veshtire ,po hajd mo , do punonin si ne Rethim looool--------------Dhe ata kishin nje oraor te caktuar kur e benin kete pune ,natyrisht ne behar , kohe plazhi----

-------Mirpo nje dite ne ate orar erdhi i shoqi i kesaj Amores-Komshijes -, dhe po ne ate moment  ky komshiu kish futur veglen ne te caren e murit-kompensate  dhe po priste...........

Kur hyri i shoqi i komshije qejflloves dhe po i thosh gruas:--Vape e madhe grua plasem , dhe nderkaq , hoqi xhaketen dhe pa andej -ketej ku ta varte dhe e vari tek vegla e ketij Jaranit -komshij qe priste per .....ate gjene --

-----Jarani -Komshi e ndjeu qe ishte dicka tjeter dhe tak e hoqi menjehere veglen --- I zoti shpise  pa qe i ra xhaketa dhe tha :---Bo bo Grua ,skandal ! c'behet keshtu ? .....Shkriu  gozhda nga vapa....LOOOOOL. dhe u ngrit te regulloj xhaketen

--------Sic duket --edhe kjo zonja e e forumit  qe e kam tere ment per keto punet e  dashnise me MUR ME GOZHDE  loooooooool.....dhe i , kupton qe ne ajer --looooooool--sc duket e do murin me  "gozhde",  qe te vari pallton ai palloshi bardhoshi --looooooooooool 

--- Ka fantazi shume te gjymtuar ------------E megjithate kur i vjen Bardhoshi  ne shpi e Mbyll kompiuterin nga frika --hahahahahahaahahahahahahahahahah---------Dhe une e ngaterova ,mendova per momentin se ai e telefonoi -dhe si vura rendesi ---Kur pastaj u kuptua qe ai i erdhi ne shpi dhe kjo AMORUSHA  e mbylli kompiuterin me vrap ,se mos e shikonte ai qe po fliste me mua ---Por cudia eshte qe ai edhe te shikonte --ai nuk kupton shqip-------Sic duket ai bardhoshi e kontrollon kete koqen e Forumit dhe e mban nen shantazh , frike --SKANDAL !--Tekesh frike nga dashnori ne mes te USA !!!!--

-------Gjynah nga zoti-- tamam si skllave harremi.---Dhe une u nxeha se thashe kjo iku ne menyre shume te paedukuar , pa then as njtjeta --Por kur e llogjikova pakez me  vone e kuptova qe kjo eshte nen prersion dhe  eiku ashtu nga frika se mos e shifte ai ne Kompiuter --- Tamam ate mendime qe i kam thene kesaj amoruesh tek pergjigja e asaj  pyetjes se famshme pa dorashka , me kane dale te verteta nga menyra si flet kjo e shkreta qe  eshte komplet fake dhe mburret kot , se kjo ka nje jete intime MIZERABEL --------Kjo kujton se nuk kupthet --

---Por nje gje tregojne gjithe muhabetet pa llogjike te Amores  ne lidhje me Dashurine dhe me te dashurin e saj -- se Amorja kete e ka dashnorin e pare, dhe ky eshte nje deficent dhe komplet rrembythje, dhe Amorja nuk ka mesuar azgje per dashurine nga ky trap  -

-----Dhe nga ana tjeter pavaresisht se AMORJA mundohet te duket si e cthurur  perbalti veten  e saj ,duke thene se eshte per poligamine etj budallalleqe me thes ---------prape  tregon se AMORJA eshte VAZJA ME E MIRE KETU ne aspektin e Moralit---- sepse kjo duket vetem aten dashnor ka pasur , ndaj dhe e ka mbajtur 8 vjet --------

----Eshte me te vertete vajze e mire , pavaresiht se thote budallalleqe vete -fyese per shkak te jetes se varfer qe ka ne dashuri, ----- por edhe sepse , nuk ka njohur njeri tjeter  ne dashuri  kjo AMORJA  me halle qe ka egersine e nje  Ujku, dinakerine e nje dhelpre dhe mendjen e nje gomari  hahahahahahahahahah--Po nuk e kam inat  , jo ---

------Se kjo ka cilesi pozitive , se qenka edhe doktoreshe  ( o zot Tani rash ne Coma lol  , por edhe vajze e bukur.( nuk e dija qe ajo foto qenka e saj ) ------------------------Mirpo nuk i paska ecur ne dashuri ...Gjynah se eshte edhe hot , po shkon dem kot gjithe kjo vajze lol------------------Do zoti ti eci , te gjej  ndonje bjond tjeter , se ky nga sa thote Amorja nuk duket gje -----Nderrohe gjellen zemra, qe te kuptosh c'eshte ......DASHURIA ME XHELOZI

-----------Ndryshe do ikesh nga kjo bote pa e provuar ndjenjen me te bukur qe ka krijuar zoti----------SEPSE NGA SA FLET O AMORE NUK E KE HABERIN FAREEEE --Je nul .

 ------------Interesant eshte se ti je e ndergjegjeshme per kete gje ----------Ketu bravo !--Por dicka te pengon ....;.....Une e kam pakez parasysh cfare ...


Postuar nga kurt dat 04 Dhjetor 2010 06:03:

Citim:
Po citoj ato q tha Fajtori
Tipi lezetshem eshte stad i perkohshem mes te panjohurit dhe shokut. Tip i lezetshem eshte ai qe s'ke njoft mire akoma dhe te ecen muhabeti. Madje kur eshte i hapur per shoqeri, estrovers. Pastaj po doli i hajrit e ben shok. Po s'doli rri te gjendja e tipit te lezetshem ne pergjithesi, por mund te jete trap dhe i lezetshem.

Dmth lezeti ka kuptim vetem per njerezit qe njihen me tollon (thom u).

une e ti dhe klodel paskemi pak a shume mendime te nejta mbi kte teme.
sukcs! qe te tre e dijm qe sdo behemi shoke te ngushte kurre


Postuar nga RAIMONDI dat 04 Dhjetor 2010 06:42:

[QUOTE]Po citoj ato q tha kurti
une e ti dhe klodel paskemi pak a shume mendime te nejta mbi kte teme.
sukcs! qe te tre e dijm qe sdo behemi shoke te ngushte kurre
[/QUOTE\

----Kurt tani ketu me zhgenjeve komplet ---Po nuk e kupton qe ato qe thote Fajtori  PER TIPIN E LEZETSHEM  qe eshte rmidis te panjohurit dhe shokut jane gomarlleqe me thes, eshte turp kush i degjon .-------Keto qe thote ky jane si puna e murit me gozhde te Amores -----

-------- Tipi i lezetshem eshte veti e njeriut --- Popuilli perdor edhe fjalen i Kripshem, dmth--

Njeri i lezetshem eshte ai lloj njeriu qe di te beje muhabet por ketij muhabeti qe ai di te beje ne cdo fushe dhe ne cdo situate --ky lloj robi i shton edhe ....LEZETIN --------Dhe  kush eshte lezeti i muhabetit ????---Humori

------Pra nje njeri qe di te beje muhabet te embel dhe me humor --Ky eshte njeir i LEZETSHEM---

-------Kur robi ka shume LEZET, dmth Humor ------Atehere kalon direkt ne ....Estrade , zevendeson Agron Llaken -ok ?-

-Hajde shifemi dhe mos bej me gabime te tilla---------Se me ato deduxionet qe ke thene deri tani do te caktoja PERSONALITETIN E VITIT ------------Por me theve zemren me kete budallek te fundit ........-

-You Broke my heart Fredo !--loooooooooooooool


Postuar nga kurt dat 04 Dhjetor 2010 06:43:

Citim:
Po citoj ato q tha amor alucius
Nje bardhosh sykalter qe kupton thelbin e humorit dhe qe ka nje barriere te larte sarkazme. Me tutje, nje njeri qe s'eshte me koken ne re ne komunikim; pra dikush qe s'ka turp te me thoje tro qe ne takimin e pare"eshte duke me dhimbur barku, me prit pak te shkoj ne banjo." ose qe ndjek rutinen e tije pa asnje hezitim. Natyrisht duke te lene me pas me nje pershtypje te tipit"ore, degjova vertete ate qe mendoj qe degjova nga ky i pafytyri apo kam filluar te degjoj gjera qe s'egzistojne?".Pastaj shto ketu dhe ate njeriun qe gati-gati te 'armatos komplet me nje sinqeritet quasi femijeror. Duke perfunduar ne nje situate te nje sinqeriteti te frikshem dhe te ca elementeve djallezore qe te bejne te dyshosh materien qe ke perballe.Se mos harroj diplomat se po m'i ngel qejfi ndonjerit ketu.(s'ke c'i ben xhanem, s'me pelqejne muret e zhveshur ku s'ke asgje per te varur.)


"new york times: a force to be reckoned with"Lol

"newsweek: no matter how smart/rich/clever of a guy you think you're! this will make u think, also must make you feel a little insecure"

personally: i dont like it


Postuar nga kurt dat 04 Dhjetor 2010 06:47:

Citim:
Po citoj ato q tha RAIMONDI
[QUOTE]Po citoj ato q tha kurti
une e ti dhe klodel paskemi pak a shume mendime te nejta mbi kte teme.
sukcs! qe te tre e dijm qe sdo behemi shoke te ngushte kurre
[/QUOTE\

----Kurt tani ketu me zhgenjeve komplet ---Po nuk e kupton qe ato qe thote Fajtori  PER TIPIN E LEZETSHEM  qe eshte rmidis te panjohurit dhe shokut jane gomarlleqe me thes, eshte turp kush i degjon .-------Keto qe thote ky jane si puna e murit me gozhde te Amores -----

-------- Tipi i lezetshem eshte veti e njeriut --- Popuilli perdor edhe fjalen i Kripshem, dmth--

Njeri i lezetshem eshte ai lloj njeriu qe di te beje muhabet por ketij muhabeti qe ai di te beje ne cdo fushe dhe ne cdo situate --ky lloj robi i shton edhe ....LEZETIN --------Dhe  kush eshte lezeti i muhabetit ????---Humori

------Pra nje njeri qe di te beje muhabet te embel dhe me humor --Ky eshte njeir i LEZETSHEM---

-------Kur robi ka shume LEZET, dmth Humor ------Atehere kalon direkt ne ....Estrade , zevendeson Agron Llaken -ok ?-

-Hajde shifemi dhe mos bej me gabime te tilla---------Se me ato deduxionet qe ke thene deri tani do te caktoja PERSONALITETIN E VITIT ------------Por me theve zemren me kete budallek te fundit ........-

-You Broke my heart Fredo !--loooooooooooooool

raimond, you're a funny dude


Postuar nga Fajtori dat 04 Dhjetor 2010 07:39:

Citim:
Po citoj ato q tha kurti
une e ti dhe klodel paskemi pak a shume mendime te nejta mbi kte teme.
sukcs! qe te tre e dijm qe sdo behemi shoke te ngushte kurrePse kshu? Si dihet. Pastaj bota eshte e madhe e ne jemi si ai vlonjati. Apo se di ti si e beri vlonjati?

U permbys anija dhe shpetoi nje vlonjat dhe nje bionde yll. Perfunduan ne nje ishull ku s'kishte kembe njeriu. Kaluan nja dy jave e si perfundim biondia ben seks me vlonjatin. Te nesermen ne mengjes i thote vlonjati "Shko aty te zjarri e merr nje cope karbon. Biondia se kuptoi pse por u ua e mori. Tani tha vlonjati bej nje pale mustaqe me ate karbonin e zi dhe hajde ktu. Biondia e beri dhe u kthye te vlonjati. "Ulu tani, i tha vlonjati. E qe thu ti mor vlla kam q..re nje derr bionde mbreme qe s'ta pret mendja"...


Si vlonjati jemi dhe ne dmth. Kemi nevoje per shoqeri... Edhe pse Raimondi ka me shume se ne


  Gjithsej 30 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 » ... E fundit »
Trego 293 mesazhet n nj faqe t vetme

Materialet q gjenden tek Forumi Horizont jan kontribut i vizitorve. Jeni t lutur t mos i kopjoni por ti bni link adresn ku ndodhen.