Forumi Horizont Gjithsej 30 faqe: « E parė ... « 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 » ... E fundit »
Trego 293 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Ke quani ju tip te lezetshem (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=16642)


Postuar nga kurt datė 04 Dhjetor 2010 10:32:

Citim:
Po citoj ato qė tha Fajtori


Pse kshu? Si dihet. Pastaj bota eshte e madhe e ne jemi si ai vlonjati. Apo se di ti si e beri vlonjati?

U permbys anija dhe shpetoi nje vlonjat dhe nje bionde yll. Perfunduan ne nje ishull ku s'kishte kembe njeriu. Kaluan nja dy jave e si perfundim biondia ben seks me vlonjatin. Te nesermen ne mengjes i thote vlonjati "Shko aty te zjarri e merr nje cope karbon. Biondia se kuptoi pse por u ēua e mori. Tani tha vlonjati bej nje pale mustaqe me ate karbonin e zi dhe hajde ktu. Biondia e beri dhe u kthye te vlonjati. "Ulu tani, i tha vlonjati. E qe thu ti mor vlla kam q..re nje derr bionde mbreme qe s'ta pret mendja"...


Si vlonjati jemi dhe ne dmth. Kemi nevoje per shoqeri... Edhe pse Raimondi ka me shume se ne


Postuar nga AngelDevil datė 04 Dhjetor 2010 10:35:

Citim:
Po citoj ato qė tha Fajtori


Pse kshu? Si dihet. Pastaj bota eshte e madhe e ne jemi si ai vlonjati. Apo se di ti si e beri vlonjati?

U permbys anija dhe shpetoi nje vlonjat dhe nje bionde yll. Perfunduan ne nje ishull ku s'kishte kembe njeriu. Kaluan nja dy jave e si perfundim biondia ben seks me vlonjatin. Te nesermen ne mengjes i thote vlonjati "Shko aty te zjarri e merr nje cope karbon. Biondia se kuptoi pse por u ēua e mori. Tani tha vlonjati bej nje pale mustaqe me ate karbonin e zi dhe hajde ktu. Biondia e beri dhe u kthye te vlonjati. "Ulu tani, i tha vlonjati. E qe thu ti mor vlla kam q..re nje derr bionde mbreme qe s'ta pret mendja"...

ja dhe mhb i mustaqeve doli


Postuar nga shelgu datė 04 Dhjetor 2010 12:31:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil


ja dhe mhb i mustaqeve doli

 


Postuar nga lule datė 04 Dhjetor 2010 13:17:

Turll


Postuar nga RAIMONDI datė 04 Dhjetor 2010 13:37:

Citim:
Po citoj ato qė tha Fajtori


Pse kshu? Si dihet. Pastaj bota eshte e madhe e ne jemi si ai vlonjati. Apo se di ti si e beri vlonjati?

U permbys anija dhe shpetoi nje vlonjat dhe nje bionde yll. Perfunduan ne nje ishull ku s'kishte kembe njeriu. Kaluan nja dy jave e si perfundim biondia ben seks me vlonjatin. Te nesermen ne mengjes i thote vlonjati "Shko aty te zjarri e merr nje cope karbon. Biondia se kuptoi pse por u ēua e mori. Tani tha vlonjati bej nje pale mustaqe me ate karbonin e zi dhe hajde ktu. Biondia e beri dhe u kthye te vlonjati. "Ulu tani, i tha vlonjati. E qe thu ti mor vlla kam q..re nje derr bionde mbreme qe s'ta pret mendja"...


Si vlonjati jemi dhe ne dmth. Kemi nevoje per shoqeri... Edhe pse Raimondi ka me shume se ne-------Aty vlonjati tregohet tip i lezecem  lol--------- tip muhabeciu --loool

----------Per ca kam nevoje une me shume nga ju per shoqni femnash apo per te bere muhabet ushtrie me meshkujt ??? -hahahahahahahahhahahahaha   Sa me kenaq mua ky....

--Per femrat kam nevoje , nuk e fshef, por jam pakez picky----Ja tani jam  shtrire lakuriq ne krevat dhe po shkruaj shtrire ketu ne lop top-- ( Ku u cova kaq shpejt ??)   dhe do ishte mire te kisha ndonje forumeshe ketu prane, jo per gje por permuhabet me shume  loool

---  Ne fakt une kam nevoje te bej muhabet me qytetaret e qytetit tim --- Se ata jane te vecante ----kete e kam vene re edhe ketu ne emigrim --

------Shqipot e tjere nga qytetet  e medha  kane mungesen kryesore qe ASNJE VLONJAT NUK E KA ----

--------Shqiptaret qe vijne nga Qytetet  e Medha  te SHQIPERISE ketu ne USA   jane FAKE ne BISEDE--, kane nivel te ulet fare ne menyren se si e konceptojne boten jane shume superficial

 -----------Ndersa vlonjatet jo,  Vlonjatet jane te gjithe Down to earth, orgjinale, te sinqerte ne bisede , nuk kane frike ti thone te metat e tyre --dhe kane te folur plot kolorit, e humor te natyrshem -

------------Jane me nje fjale qytetaret me te Lezecem te Shqiperise. --Jane tamam te kripcem --do thosh gjyshja ime ne kete rast

 ----Dhe dicka tjeter ---VLONJATET JANE TE GJITHE PATRIOTE.-Me kete e shkela me duket ,apo jo ? loooool  -- 


Postuar nga dylan datė 04 Dhjetor 2010 14:06:

Citim:
Po citoj ato qė tha RAIMONDI


-------Aty vlonjati tregohet tip i lezecem  lol--------- tip muhabeciu --loool

----------Per ca kam nevoje une me shume nga ju per shoqni femnash apo per te bere muhabet ushtrie me meshkujt ??? -hahahahahahahahhahahahaha   Sa me kenaq mua ky....

--Per femrat kam nevoje , nuk e fshef, por jam pakez picky----Ja tani jam  shtrire lakuriq ne krevat dhe po shkruaj shtrire ketu ne lop top-- ( Ku u cova kaq shpejt ??)   dhe do ishte mire te kisha ndonje forumeshe ketu prane, jo per gje por permuhabet me shume  loool

---  Ne fakt une kam nevoje te bej muhabet me qytetaret e qytetit tim --- Se ata jane te vecante ----kete e kam vene re edhe ketu ne emigrim --

------Shqipot e tjere nga qytetet  e medha  kane mungesen kryesore qe ASNJE VLONJAT NUK E KA ----

--------Shqiptaret qe vijne nga Qytetet  e Medha  te SHQIPERISE ketu ne USA   jane FAKE ne BISEDE--, kane nivel te ulet fare ne menyren se si e konceptojne boten jane shume superficial

 -----------Ndersa vlonjatet jo,  Vlonjatet jane te gjithe Down to earth, orgjinale, te sinqerte ne bisede , nuk kane frike ti thone te metat e tyre --dhe kane te folur plot kolorit, e humor te natyrshem -

------------Jane me nje fjale qytetaret me te Lezecem te Shqiperise. --Jane tamam te kripcem --do thosh gjyshja ime ne kete rast

 ----Dhe dicka tjeter ---VLONJATET JANE TE GJITHE PATRIOTE.-Me kete e shkela me duket ,apo jo ? loooool  -- 

wow wow wow wowwwwwwwwwwwwwwwwwww ca na paske shumezu me zero moj lale si njifke shqiptaret mire si duket

ku mun dte jem dacort ehste kjo qe shqiptaret usa jane ber te ftohet me njeri tjetrin ktu ta besoj po qe ta ndash kshu me krahin sme pelqeu


Postuar nga shelgu datė 04 Dhjetor 2010 14:10:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylan
qe shqiptaret usa jane ber te ftohet me njeri tjetrin ktu ta besoj po qe ta ndash kshu me krahin sme pelqeuNo mi qa te ftohte. Flage jena.


Postuar nga lule datė 04 Dhjetor 2010 14:19:

Citim:
Po citoj ato qė tha shelgu


No mi qa te ftohte. Fla

ge jena.Shelgu boll u lavderove aman.achley duket tipi lezecem


Postuar nga dylan datė 04 Dhjetor 2010 14:22:

tip i lezetshem per mu eshte ai qe sma merzit mu te jem gjithe diten me te qe me pershtatet me nje fjale


Postuar nga RAIMONDI datė 04 Dhjetor 2010 14:22:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylan
wow wow wow wowwwwwwwwwwwwwwwwwww ca na paske shumezu me zero moj lale si njifke shqiptaret mire si duket

ku mun dte jem dacort ehste kjo qe shqiptaret usa jane ber te ftohet me njeri tjetrin ktu ta besoj po qe ta ndash kshu me krahin sme pelqeu-----FLas per shqiptaret ketu ne Amerike ---dhe nga sakam pare une vonjatet kane me shume sinqeritet,  dhe patriotizem  ne biseda ketu ne USA--Vlonjatet me duken njerez jo fake , ndersa shqipot e tjere ketu ne USA jane shume fake, kane nje ligesi te madhe karshi njeri tjetrit , --Po ndoshta jam gabim, ...Flas per kaq sa njof une ketu


  Gjithsej 30 faqe: « E parė ... « 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 » ... E fundit »
Trego 293 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.