Forumi Horizont Gjithsej 30 faqe: « E parė ... « 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 » ... E fundit »
Trego 293 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Ke quani ju tip te lezetshem (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=16642)


Postuar nga dylan datė 04 Dhjetor 2010 14:27:

Citim:
Po citoj ato qė tha RAIMONDI


-----FLas per shqiptaret ketu ne Amerike ---dhe nga sakam pare une vonjatet kane me shume sinqeritet,  dhe patriotizem  ne biseda ketu ne USA--Vlonjatet me duken njerez jo fake , ndersa shqipot e tjere ketu ne USA jane shume fake, kane nje ligesi te madhe karshi njeri tjetrit , --Po ndoshta jam gabim, ...Flas per kaq sa njof une ketu
se di sa mund te keni te drejte apo jo skam patur te bej me vlonjat ndonjeer kshu ne vecanti kshu qe skam koment
po mendoj qe ligesia qendron te te gjithe pa marr parasysh
njerezit sot si te mundet te shqyejne me kthetra nga inati si te shofin pak mire eshte vet ajo mania e njerzve e till
e sod thoja vetem e shqiptareve ne pergjithsi sa kam ven re e te gjithve

nje nejri qe ka pak si ta them pushtet ose pare askush se do

eshte kshu te qajne kur te shofin keq dhe knaqet nga ajo qe shofin

dhe te lavderojne kur te shofin mire po deshira ehste te te fusnin kthetrat

kshu do e konceptoja ne nje fare menyre


Postuar nga shelgu datė 04 Dhjetor 2010 14:31:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylanse di sa mund te keni te drejte apo jo skam patur te bej me vlonjat ndonjeer kshu ne vecanti kshu qe skam koment
po mendoj qe ligesia qendron te te gjithe pa marr parasysh
njerezit sot si te mundet te shqyejne me kthetra nga inati si te shofin pak mire eshte vet ajo mania e njerzve e till
e sod thoja vetem e shqiptareve ne pergjithsi sa kam ven re e te gjithve

nje nejri qe ka pak si ta them pushtet ose pare askush se do

eshte kshu te qajne kur te shofin keq dhe knaqet nga ajo qe shofin

dhe te lavderojne kur te shofin mire po deshira ehste te te fusnin kthetrat

kshu do e konceptoja ne nje fare menyreDylan, duhet te ndrrosh lagje. A don me ardh  komshije me mu?


Postuar nga dylan datė 04 Dhjetor 2010 14:33:

Citim:
Po citoj ato qė tha shelgu


Dylan, duhet te ndrrosh lagje. A don me ardh  komshije me mu?hahhaha ku jeton ti
ku dihet ndoshta


Postuar nga shelgu datė 04 Dhjetor 2010 14:35:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylan


hahhaha ku jeton ti
ku dihet ndoshtaJa edhe kjo pune u be. Tjeter, ka? hahaha


Postuar nga RAIMONDI datė 04 Dhjetor 2010 14:41:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylan
tip i lezetshem per mu eshte ai qe sma merzit mu te jem gjithe diten me te qe me pershtatet me nje fjale


-------Kjo qe thote Dylan eshte nje perkufizim shume i sakte qe bejne ne pergjithesi femrat per mashkullin--

----Ndaj mashkulli kur eshte me nje femer duhet ti vije pas avazit qe ajo te ndjehet rehat ne bisede , ------Keta meshkuj e fusin ne thes femren ,i mbyllin thesin dhe e sjellin ketu tek krevati im , ku jam une tani, dhe e bejne per qep e kripe  --looooooooooooooooooool hahahahaahahahahahahaha

--Ne fakt kjo qe thote Dylan me kujton nje exin tim ne Vlore , e cila para meje kishtenje tjeter, por ai nuk ishte ndonje kushedi ne paraqitje

--Dhe mua me vinte inat si kishte vajtur ajo me ate surrat bythen . Dhe nje dite  i them kesaj :----Po ti c'ne me ate ? ----Ajo tha :---Me pelqente biseda me te .....Ta kishte qejf shpirti te bisedoje me te ......

----Mmmm... Une do kisha shume pune te fitoja zemren e saj.....

------------Dhe une pastaj mundohesha te sillesha sa me mire, sa me embel, ne sjellje dhe ne bisede e ne humor me ate idiote , ne menyre qe ta beja per vete edhe me zemer e tja largoja mendjen  nga ai tjetri --Se nuk ishte puna vetem te beje sex, por edhe ta ndjeje me zemer -------

------Se ashtu me shijon dashuria, me Trup dhe me Zemer ,  dhe besoj se edhe ajo me donte . E beja qe te ndihej sa me rehat, me lirshem  dhe kendeshem kur ishte me mua , benim llogje shume , por edhe ziheshim .........ishim xheloze shume per njeri tjetrin....

........Por pas zenies vraponim me vrap ti telefononim njeri tjetrit ...... ..te shkonim direkt diku per kafe,,te pinim dicka , te diskutonim per dicka ,te............--- dhe duheshim me shume se me pare ...............


Postuar nga dylan datė 04 Dhjetor 2010 14:43:

Citim:
Po citoj ato qė tha shelgu


Ja edhe kjo pune u be. Tjeter, ka? hahaha
nuk esht aspak keq te bisedosh pak kshu ne distance
te ndihmon te hekesh pak ato mendimet e kqija nga kryti

e per sot mjaft ishte ska ndonje problem konkret tjeter


Postuar nga shelgu datė 04 Dhjetor 2010 14:46:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylannuk esht aspak keq te bisedosh pak kshu ne distance
te ndihmon te hekesh pak ato mendimet e kqija nga kryti

e per sot mjaft ishte ska ndonje problem konkret tjeterIkem ne me dylanin se kemi ren e msimit tani.


Postuar nga dylan datė 04 Dhjetor 2010 14:54:

Citim:
Po citoj ato qė tha RAIMONDI


-------Kjo qe thote Dylan eshte nje perkufizim shume i sakte qe bejne ne pergjithesi femrat per mashkullin--

----Ndaj mashkulli kur eshte me nje femer duhet ti vije pas avazit qe ajo te ndjehet rehat ne bisede , ------Keta meshkuj e fusin ne thes femren ,i mbyllin thesin dhe e sjellin ketu tek krevati im , ku jam une tani, dhe e bejne per qep e kripe  --looooooooooooooooooool hahahahaahahahahahahaha

--Ne fakt kjo qe thote Dylan me kujton nje exin tim ne Vlore , e cila para meje kishtenje tjeter, por ai nuk ishte ndonje kushedi ne paraqitje

--Dhe mua me vinte inat si kishte vajtur ajo me ate surrat bythen . Dhe nje dite  i them kesaj :----Po ti c'ne me ate ? ----Ajo tha :---Me pelqente biseda me te .....Ta kishte qejf shpirti te bisedoje me te ......

oj none ime cfra eishte kjo nje fraze e hekur nga nje liber diku apo dicka e ndollur hahhaha po gjithsesi me pelqeu wowwwwwwwwww romantike

----Mmmm... Une do kisha shume pune te fitoja zemren e saj.....

------------Dhe une pastaj mundohesha te sillesha sa me mire, sa me embel, ne sjellje dhe ne bisede e ne humor me ate idiote , ne menyre qe ta beja per vete edhe me zemer e tja largoja mendjen  nga ai tjetri --Se nuk ishte puna vetem te beje sex, por edhe ta ndjeje me zemer -------

------Se ashtu me shijon dashuria, me Trup dhe me Zemer ,  dhe besoj se edhe ajo me donte . E beja qe te ndihej sa me rehat, me lirshem  dhe kendeshem kur ishte me mua , benim llogje shume , por edhe ziheshim .........ishim xheloze shume per njeri tjetrin....

........Por pas zenies vraponim me vrap ti telefononim njeri tjetrit ...... ..te shkonim direkt diku per kafe,,te pinim dicka , te diskutonim per dicka ,te............--- dhe duheshim me shume se me pare ...............


Postuar nga RAIMONDI datė 04 Dhjetor 2010 14:57:

--Dylan po ti s'ke njof ndonje v,lonjat ???----Ke qejf te njofesh ?


Postuar nga RAIMONDI datė 04 Dhjetor 2010 15:18:

-Jo Dylan nuk eshte fraze filmash. --Ashtu me tha shtriga ,qe :---Ta kishte qejf shpirti te bisedoje me te .............--

--------Mua me erdhi inat , u cmenda nga ianti, nje fytre me vinte nje me ikte , --Po nuk fola fare --

-------Biles do te them troc edhe tani me vjen inat qe ma tha ate ......... U tregua me e sinqerte sec duhej --Nuk duhej te ma thoshte ----  

--Por me vone kur u ndava nga ajo  pas nja 2 vjetesh ajo me mer ne tel diten e ditelindjes time, ishte nate ,vone  --merte nga Italia dhe me thote :---Mondi ti je ?--PO i thashe, Kush je ti ?----- ;--Jam filanka-tha , Te uroj ditelindjen , une lusja zotin qe gjeta ty, por tani te mallkoj qe me le.......dhe telefoni u mbyll....

---Me erdhi keq shume keq, por nuk mund ta merja se ate exin e saj e shifja perdite dhe me dhimbnin syte ....

-- ----------Me vone pastaj Ne ishim ndare , ajo u martua ne Itali , une zura nje tjeter , dhe nje dite degjova kete exin e saj qe po fliste per nje problem diku---- Dhe po e degjoja ate me vemdnej per te pare si do arsyetonte ...................Ai sihte nje trap i shpifur, dhe ajo ishte genjyer nga nje debil -

-Atehre u cmenda nga inati  --Dola nga lokali , i hypa makines tere nerva --vajta me vrap ne shpi ......Mora gjithe fotot e saj dhe i grisa nga ianti----------Ajo kishte  pasur te dashur nje deficent  te neveritshem ............njeri Fake   

---Kam pasur te dashura pas saj,  ---por ate e doja me te vertete shume --edhe ne gjume  i kisha thene asaj -- te dua ...., sic me tha ajo kur po flinim njehere bashke ne Hotel  Ballkan , ne Tirane ------


  Gjithsej 30 faqe: « E parė ... « 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 » ... E fundit »
Trego 293 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.