Forumi Horizont Gjithsej 30 faqe: « E parė ... « 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 » ... E fundit »
Trego 293 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Ke quani ju tip te lezetshem (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=16642)


Postuar nga Deb* datė 04 Dhjetor 2010 15:34:

Kam pershtypjen se ketu ngaterrohet koncepti i njeriut perfekt me ate te lezetshem. Tipi i lezetshem nuk eshte perfekt. Mund te jete dhe vet nje difekt qe ai/ajo ka e ben tip te lezetshem.
Pajtohem me fajen ne nje pike kur thote quhet i lezetshem ai/ajo qe nuk ke arritur ta njohesh mire.


Postuar nga AngelDevil datė 04 Dhjetor 2010 16:04:

Tip te lezecem quaj intelektualin qe eshte dhe pak rrugac nderthurrje perfekte per bisede dhe terheqje.


Postuar nga Glaukus datė 04 Dhjetor 2010 17:13:

mua m'ke pas ne men

........... e ēa osht kjo terheqja ??


Postuar nga amor alucius datė 04 Dhjetor 2010 18:31:

Citim:
Po citoj ato qė tha kurti


"new york times: a force to be reckoned with"Lol

"newsweek: no matter how smart/rich/clever of a guy you think you're! this will make u think, also must make you feel a little insecure"

personally: i dont like it


You don't like what, my love?

Si perfundim, Raimond, te dukem apo jo tip i lezetshem?


Postuar nga lule datė 04 Dhjetor 2010 20:46:

Niqua flet pa dorashka


Postuar nga Petter datė 04 Dhjetor 2010 20:52:

niqua, lulka ne amori jan tipa te lezecem ketu... keto te tjerat shesin pordh kot


Postuar nga lule datė 04 Dhjetor 2010 20:55:

Peter e di ti ca don,,, mos mdetyro me fol mo


Postuar nga BIONDIA datė 04 Dhjetor 2010 21:00:

Citim:
Po citoj ato qė tha Petter
niqua, ne amori jan tipa te lezecem ketu... keto te tjerat shesin pordh kot


sjam kondra per keto 2 vajzat fantastike jane me te vertet ...po me kete shitjen sjam hic dakort apo se kishe per mua ti shitjen e gazrave


Postuar nga Petter datė 04 Dhjetor 2010 21:02:

absolutisht jo

Bjondet jan gjithnje tipa te lezecem

ti je e vecant


Postuar nga BIONDIA datė 04 Dhjetor 2010 21:05:

Citim:
Po citoj ato qė tha Petter
absolutisht jo
Bjondet jan gjithnje tipa te lezecem
ti je e vecanto te vdes une qe fillove na bo furrce ti po kush po te beson ma ty biri tkom bo lanet


  Gjithsej 30 faqe: « E parė ... « 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 » ... E fundit »
Trego 293 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.