Forumi Horizont Gjithsej 30 faqe: « E par ... « 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 » ... E fundit »
Trego 293 mesazhet n nj faqe t vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- T ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Ke quani ju tip te lezetshem (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=16642)


Postuar nga Niqua dat 04 Dhjetor 2010 22:49:

Citim:
Po citoj ato q tha fleurs de l'orne
Niqua flet pa dorashka


ahahahahah fleurs de l'orne, too much for my own good....and in the best meaning different than majority... lool


Postuar nga Enya dat 04 Dhjetor 2010 23:43:

Tipa te lexetshem per mua, jane te gjithe ata tipa qe une ndihem mire ne prani te tyre. Tipat e qeshur, qe jane vetvetja, tipat qe kane humor dhe s`te merziten kurre duke ndenjur me ta, si dhe tipat qe te merr malli per pranine e tyre.

Ne forum do vecoja, Dreqen, Bjonden, Glak, Kurtin, barcaletat e Raimondit, AngelDevil ( fantastike), Cedrusin, edhe Turllin.

ps: harrova Shkodranin e qeshur, i cili me te vertet eshte nje shok shume i mire, gjtihmone me ka telefonuar, me ka respektuar, dhe me ka bere te qesh, edhe pse nga larg. Flm.


Postuar nga Niqua dat 05 Dhjetor 2010 00:00:

Citim:
Po citoj ato q tha Enya
Tipa te lexetshem per mua, jane te gjithe ata tipa qe une ndihem mire ne prani te tyre. Tipat e qeshur, qe jane vetvetja, tipat qe kane humor dhe s`te merziten kurre duke ndenjur me ta, si dhe tipat qe te merr malli per pranine e tyre.

Ne forum do vecoja, Dreqen, Bjonden, Glak, Kurtin, barcaletat e Raimondit, AngelDevil ( fantastike), Cedrusin, edhe Turllin.

ps: harrova Shkodranin e qeshur, i cili me te vertet eshte nje shok shume i mire, gjtihmone me ka telefonuar, me ka respektuar, dhe me ka bere te qesh, edhe pse nga larg. Flm.
kiss naqe. love your energy..


Postuar nga Fajtori dat 05 Dhjetor 2010 01:02:

Citim:
Po citoj ato q tha RAIMONDI
Ja tani jam  shtrire lakuriq ne krevat dhe po shkruaj shtrire ketu ne lop top


Vizion rrenqethes
Citim:
Po citoj ato q tha RAIMONDI
Kam pasur te dashura pas saj,  ---por ate e doja me te vertete shume --edhe ne gjume  i kisha thene asaj -- te dua ...., sic me tha ajo kur po flinim njehere bashke ne Hotel  Ballkan , ne Tirane ------

Ti paske qene personazh i librave te Teodor Kekos a derbar


-------------------------
P.s. Hajde fura, bojra me shumice, varka, etj.


Postuar nga Deb* dat 05 Dhjetor 2010 01:07:

Mua ajo qe ka hap temen me duket tip i lezetshem...dhe ca te tjere.


Postuar nga bruni22 dat 05 Dhjetor 2010 01:52:

Citim:
Po citoj ato q tha RAIMONDII zoti shpise  pa qe i ra xhaketa dhe tha :---Bo bo Grua ,skandal ! c'behet keshtu ? .....Shkriu  gozhda nga vapa....LOOOOOL. dhe u ngrit te regulloj xhaketen
kam par s'kam par po te shkrij gozhda ne behar???!!


Postuar nga RAIMONDI dat 05 Dhjetor 2010 14:11:

Citim:
Po citoj ato q tha Fajtori


Vizion rrenqethes
P.s. Hajde fura, bojra me shumice, varka, etj.---Ti merzitesh shpejt-, duhet te te flasim me takt lol--Ngaqe kontrollon mesazhet private te antareve, prandaj --Po kujdes e mund te vesh brenda .

-------Pse ka bere libra Tedor Keko ???--- Teodori vetem te shante Berishen dinte,  se per poezite i kishte - percudnuara , -----------
 
-----Une bej furca ore bej furca , kaq vone e kape ti  ? --Gjej shesh dhe bej pershesh ------------Po ti mos u prek. ----Ku e kupton dot ti or lumadh c'a eshte furce e c'a eshte realitet .----------Ti nuk harrin te kuptosh edhe gjene me te thjeshte se c'eshte tipi i lezecem -Je hu fare

--Kam pershtypjen ti nuk ke fjetur asnjehere me femer ---------Se ti thua thagma qe as Amorja  kur cmendet nga inati nuk i thote ------  


Postuar nga RAIMONDI dat 05 Dhjetor 2010 14:16:

Citim:
Po citoj ato q tha bruni22kam par s'kam par po te shkrij gozhda ne behar???!!------ Eshte e sakte me placin syte -- --Por eshte gozhde muri --looool--------------Ne Vlore ka qene nje shprehje , kur martohej ndonjera  horrat thoshin :--- Ajo e  vari pallton ..lol----------- Dhe kur te afrohej ndonje femer qe donte te martohej , shoket te thoshin ---Kujdes me ate  femer se ajo do te vari pallton --loool------------ Ca ti besh ,Shprehje Vlore  lol


Postuar nga RAIMONDI dat 05 Dhjetor 2010 14:27:

Citim:
Po citoj ato q tha amor alucius

You don't like what, my love?

Si perfundim, Raimond, te dukem apo jo tip i lezetshem?--------Tip i lezecem je o Amore, je tip simpatik do thosha, por e ngarkon me frazeologji  skolarske te cilat te heqin origjinalitetin ------Por ky eshte zakon i te gjitha vajzave shkollarka -------- ------Ama  pak te merzitesh behesh shume Agresive --- Zbute nejcike, se femra eshte e bute nga natyra...

 --------Se qenke dhe dotkoreshe, je e deshiruar nga te gjithe .-Ke dhe floke te bukur shume ,dhe duhet te sillesh me embelsi me te gjithe , ligji i Hipokratit se embeslia sheron.....lool----  Ndersa ti  po na con ne Coma .....lol--------Edhe hajde shkruaj ketu ne forum,se shaka bejme pa te keq,se kam pershtypjen ky Forumi eshte kenaqsia jote....!!??


Postuar nga amor alucius dat 05 Dhjetor 2010 14:44:

Citim:
Po citoj ato q tha RAIMONDI


--------Tip i lezecem je o Amore, je tip simpatik do thosha, por e ngarkon me frazeologji  skolarske te cilat te heqin origjinalitetin ------Por ky eshte zakon i te gjitha vajzave shkollarka -------- ------Ama  pak te merzitesh behesh shume Agresive --- Zbute nejcike, se femra eshte e bute nga natyra...

 --------Se qenke dhe dotkoreshe, je e deshiruar nga te gjithe .-Ke dhe floke te bukur shume ,dhe duhet te sillesh me embelsi me te gjithe , ligji i Hipokratit se embeslia sheron.....lool----  Ndersa ti  po na con ne Coma .....lol--------Edhe hajde shkruaj ketu ne forum,se shaka bejme pa te keq,se kam pershtypjen ky Forumi eshte kenaqsia jote....!!??


Vallai embelsia jote me ben te sheqerosem.

Raimond, penelose i cike Fajen, penelose, se me duket i ka shku men'ja.


  Gjithsej 30 faqe: « E par ... « 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 » ... E fundit »
Trego 293 mesazhet n nj faqe t vetme

Materialet q gjenden tek Forumi Horizont jan kontribut i vizitorve. Jeni t lutur t mos i kopjoni por ti bni link adresn ku ndodhen.