Forumi Horizont Gjithsej 30 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »
Trego 293 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Ke quani ju tip te lezetshem (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=16642)


Postuar nga Enya datė 25 Nëntor 2010 19:16:

For ex une jam tip I lexetshem. HahahahhahhahHaha, keshtu me thone te gjithe ( fis, shoqeri, etc ) dmth kam nje veti t'i bej njerzit per vete.


Postuar nga cecilia datė 25 Nëntor 2010 20:35:

Si i vijne mendimet njeres si ai tipi qe po aq natyrshem i shkohet ne wc


Personalisht,tip te lezetshem quaj ata tipa qe me ane te humorit te kalojne mesazhin qe duan...ku emocioni i vertet perzihet me ndrojtjen...ata tipa qe lexojne pertej mendimeve, qe me pak fjale te lexojne shpirtin...uuffff sa personale qe shkruajta!


Postuar nga BIONDIA datė 25 Nëntor 2010 20:40:

Citim:
Po citoj ato qė tha cecilia


Personalisht,tip te lezetshem quaj ata tipa qe me ane te humorit te kalojne mesazhin qe duan...ku emocioni i vertet perzihet me ndrojtjen...ata tipa qe lexojne pertej mendimeve, qe me pak fjale te lexojne shpirtin...uuffff sa personale qe shkruajta!Kaq kerkesa sa paske ti shoqe me duket se me do me ngelesh ne dere pa martuar ...tip i lezetshem ai qe me ben te qesh


Postuar nga cecilia datė 25 Nëntor 2010 20:42:

Citim:
Po citoj ato qė tha BIONDIA


Kaq kerkesa sa paske ti shoqe me duket se me do me ngelesh ne dere pa martuar ...tip i lezetshem ai qe me ben te qesh


Po prandaj sme merr njeri mua


Postuar nga dylan datė 25 Nëntor 2010 20:44:

Citim:
Po citoj ato qė tha BIONDIA


Kaq kerkesa sa paske ti shoqe me duket se me do me ngelesh ne dere pa martuar ...tip i lezetshem ai qe me ben te qeshjo bieondia ka nnje tjeter opsion te filloje te date femrat ne ket rast
ne femrat jemi te njohura te lexojme shpirtat per meshkujt me veshtire ai mashkull q eta lexoj shpirtin si nje dite per nje keqkuptim harron te te lexoje te behesh acoma me keq


Postuar nga lule datė 25 Nëntor 2010 20:56:

Tipi qe mi kap mendimet ne ajer me pak fjale qe arrin tme njohi vertet kush jam ..


Postuar nga BIONDIA datė 25 Nëntor 2010 21:29:

tipi im i lezetshem akoma ska hy sonte po e pres


Postuar nga kurt datė 25 Nëntor 2010 22:00:

tipa te lezetshem ngelin gjithmon ata qe nuk jemi shume afer me to, dhe anasjedhtas.
ndryshe nuk ka njerz ne bote qe nuk jane sadopak anyoing nganjehere, heret a vone ma merr menja.

ju femrat jeni day-dreamers prandaj jeni edhe me te zhgenjyera ne pergjithesi se ne meshkujt. because we think logicaly/realisticaly, kurse juve akoma me perrallat e princ charmeve:P


Postuar nga cecilia datė 25 Nëntor 2010 22:02:

Kush te tha ty kurto qe une u besoj perrallave me princa


Postuar nga lule datė 25 Nëntor 2010 22:08:

Citim:
Po citoj ato qė tha kurti
tipa te lezetshem ngelin gjithmon ata qe nuk jemi shume afer me to, dhe anasjedhtas.
ndryshe nuk ka njerz ne bote qe nuk jane sadopak anyoing nganjehere, heret a vone ma merr menja.

ju femrat jeni day-dreamers prandaj jeni edhe me te zhgenjyera ne pergjithesi se ne meshkujt. because we think logicaly/realisticaly, kurse juve akoma me perrallat e princ charmeve

Kurse ju kurtushi me keto citime, dhe tjesh sado simpatik,, ne jet reale, un psh ste njof, un tnjof ketu,, ama keto shenjat e maskilizmit ti ulin vlerat ...Ps ku e di ti qe femrat sjan ato qe i bejn meshkujt ti vij menja verdall e si perfundim...ti ulin e ti puthin komet..apo ste ka rastis tkesh pas naj femer te till perballe ?

Te siguroj qe ka plot,, vetem ti hiq perden nga syt ..


  Gjithsej 30 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »
Trego 293 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.