Forumi Horizont Gjithsej 30 faqe: « E parė ... « 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29 30 »
Trego 293 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Ke quani ju tip te lezetshem (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=16642)


Postuar nga sassari datė 13 Shkurt 2011 - 15:38:

njerzit si puna ime


Postuar nga lule datė 13 Shkurt 2011 - 15:54:

Veten dhe dike ..


Postuar nga sassari datė 13 Shkurt 2011 - 15:57:

ket siper


Postuar nga lule datė 13 Shkurt 2011 - 16:12:

Ke disa gjera t'lezeēme dhe ti..psh vargjet dhe pse pa muzik


Postuar nga dylan datė 13 Shkurt 2011 - 16:18:

ku ishte moj ai tipi i lezetshem pra hahhah koshiu im psh ne me ste bores merr kafen e del e pin perjashta hahhahah une mbenda e ka raste qe kam ftoht imagjino ta pi jahste


Postuar nga lorie datė 15 Shkurt 2011 - 20:34:

Citim:
Po citoj ato qė tha Deb*
Te lezetshem jane ata/ato qe se kane problem ti tregojne difektet e tyre.
Ata/ato qe nuk duan vetem te flasin, por dhe te degjojne.
Ata/ato qe jane te thjeshte, dhe pershtaten me cdo lloj shoqerie, ambjenti.
Mbeshtes mendimin komplet.


Postuar nga lule datė 31 Maj 2011 - 13:55:

ka disa ka.. ti zej me emra , apo me vepra? :p


Postuar nga kurt datė 31 Maj 2011 - 18:17:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylan
koshiu im psh ne me ste bores merr kafen e del e pin perjashta hahhahah une mbenda e ka raste qe kam ftoht imagjino ta pi jahste
atij koshiut tend them se i dukesh ti tip i lezetshem dylan, aq shume sa ngrihet ne bore i shkreti lol


Postuar nga RAIMONDI datė 01 Qershor 2011 - 05:23:

Andrea Pirreli eshte cun i mire ---

- --Dhe kur tjetri eshte njeri i mire qendron me larte se tipi i lezecem .....


Postuar nga AngelDevil datė 01 Qershor 2011 - 12:16:

Te gjithe te lezetcem jane, sigurisht brenda llojit te vet


  Gjithsej 30 faqe: « E parė ... « 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29 30 »
Trego 293 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.