Forumi Horizont Gjithsej 30 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » ... E fundit »
Trego 293 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Ke quani ju tip te lezetshem (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=16642)


Postuar nga lorie datė 26 Nëntor 2010 04:35:

Citim:
Po citoj ato qė tha amor alucius
Nje bardhosh sykalter qe kupton thelbin e humorit dhe qe ka nje barriere te larte sarkazme. Me tutje, nje njeri qe s'eshte me koken ne re ne komunikim; pra dikush qe s'ka turp te me thoje troē qe ne takimin e pare"eshte duke me dhimbur barku, me prit pak te shkoj ne banjo." ose qe ndjek rutinen e tije pa asnje hezitim. Natyrisht duke te lene me pas me nje pershtypje te tipit"ore, degjova vertete ate qe mendoj qe degjova nga ky i pafytyri apo kam filluar te degjoj gjera qe s'egzistojne?".Pastaj shto ketu dhe ate njeriun qe gati-gati te ē'armatos komplet me nje sinqeritet quasi femijeror. Duke perfunduar ne nje situate te nje sinqeriteti te frikshem dhe te ca elementeve djallezore qe te bejne te dyshosh materien qe ke perballe.Se mos harroj diplomat se po m'i ngel qejfi ndonjerit ketu.(s'ke c'i ben xhanem, s'me pelqejne muret e zhveshur ku s'ke asgje per te varur.)shih njera,shih! te ka faj lulka,eee, te ka faj


Postuar nga Fajtori datė 26 Nëntor 2010 05:20:

Muret e zhveshur kane plot hapesire per te varur xhanem. Po ka mure te veshur qe s'te terheqin me asgje qe shikon varur dhe s'kane as hapesire per te varur gje tjeter. Kshu qe i var ...

Kur artin e mureve e mbushin me diploma domethene qe mungon fantazia. Dhe siē ka thene Njeguri "Imagination is more important than knowledge".


Postuar nga amor alucius datė 26 Nëntor 2010 16:34:

Potenciali i pashftrytezuar eshte zgjedhja e njerezve qe kane frike nga fenomenet e se kaluares mbi te cilat s'kane pasur asnje kontroll; muri i pashfrytezuar, qe lemohet cdo nate nga frikat partneriale, eshte si plasteline ku palet dytesore mund t'i japin formen qe duan, ajo qe iu pershtatet me teper. C'trishtim te perballesh me nje mur bosh, egzistenca e te cilit bazohet vetem mbi nje potencial te supozuar(ose mbi nje syth fantazie te supozuar qe s'po arrin dot t'i hapet botes oooh aq katile). Une jam per muret qe i shoh, qe i admiroj ne heshtje,...Une jam per muret qe i konsideroj aq te plote sa s'do doja kurre t'i kontaminoja me input-e te tjera, aq me pak ato vetjake.

Sdq, eksperienca ime modeste me ka bere te dal ne konkluzionin qe testikujt mund t'ja varesh vetem nje muri qe te ka dhene akses.

Lorie, dakordoj plotesisht: ajo Lulka eshte nje qenie e poshter qe...


Postuar nga Klodel datė 26 Nëntor 2010 19:01:

Nje njeri qe me ngacmon trurin ne nje menyre apo ne nje tjeter dhe ne pranine e te cilit/ciles jam jashte guackes dhe jo brenda guackes.


Postuar nga lorie datė 27 Nëntor 2010 20:48:

me pelqen mendimi i kotkes

dhe klodelit dhe fates. Njecike nga te gjitha.

ah dhe te kete sensin e aventures dhe pozitivitet nuk do ishte keq. Qe kur te jepej ndonje ide e rastit te tipit 'le te shkojme backpacking neper x vend' te mos nxjerr 100 pengesat e mundshme.


Postuar nga cecilia datė 27 Nëntor 2010 20:59:

Citim:
Po citoj ato qė tha fleurs de l'orne


Bonjour Kurti j'aimerais bien retrouver le raison que tu m' dit ** je suis un pupagjele** car..tu ne connais pas lol.........je te promet m'intéressent pas le gent d'ici ni toi,, ni personne d'autre....c'est juste que j'aime bien taquiner les gent ... (c'est méchant parce que je l'aime bien) ... si je peux te filer un petit truc, fais tu la sieste en bonne compagnie...et plus tard trouver moi le mots juste lol
Nje gje te mire ka ky shkrimi nuk perkthehet ne google


P.s: kurto po bej nje perjashtim per ty po te perkthej tekstin

"Do doja arsyen perse me the "kercen si pupagjele". Ti s'me njeh aq...po te them qe s'me interesojne njerzit ketu,as ti...asnje person...thjeshte me pelqen te ngacmoj njerzit...nqs do te keshilloja diēka, do te thoja,bej nje pushim te mire...dhe pastaj hajde dhe me jep fjalen e duhur"


Postuar nga AngelDevil datė 27 Nëntor 2010 21:51:

Kurtin pershembull


Postuar nga Deb* datė 27 Nëntor 2010 21:55:

Te lezetshem jane ata/ato qe se kane problem ti tregojne difektet e tyre.
Ata/ato qe nuk duan vetem te flasin, por dhe te degjojne.
Ata/ato qe jane te thjeshte, dhe pershtaten me cdo lloj shoqerie, ambjenti.


Postuar nga Glaukus datė 27 Nëntor 2010 22:06:tip i lezetshem do ishte ai qe ... direkt kto momente do bonte si me poshte :

- do te buzeqeshte dhe mbasi te puthte , me sekret dhe shpejtesi rrufeje do mbushte vasken gati per nji banjo

- do ta ndriēonte komplet ambientin e shtepise me qirinj affromatik
- do te merrte ne krahe dhe do te thoshte lehte te veshi : " te dua princesha ime "
- pa harruar qe korridorin nga guzhina deri te dhoma e gjumit , plus edhe krevatin vetem me petale trendafillash

p.s. - se harrova fare mi
te dinte te bonte edhe masazh


kjo vlen per ato qe jan lodh gjith diten


Postuar nga lule datė 27 Nëntor 2010 22:07:

Ky nalt qeka tipi lezecem  Gjithsej 30 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » ... E fundit »
Trego 293 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.