Forumi Horizont Gjithsej 30 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » ... E fundit »
Trego 293 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Ke quani ju tip te lezetshem (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=16642)


Postuar nga AngelDevil datė 27 Nëntor 2010 22:08:

Citim:
Po citoj ato qė tha Glaukus


tip i lezetshem do ishte ai qe ... direkt kto momente do bonte si me poshte :

- do te buzeqeshte dhe mbasi te puthte , me sekret dhe shpejtesi rrufeje do mbushte vasken gati per nji banjo

- do ta ndriēonte komplet ambientin e shtepise me qirinj affromatik
- do te merrte ne krahe dhe do te thoshte lehte te veshi : " te dua princesha ime "
- pa harruar qe korridorin nga guzhina deri te dhoma e gjumit , plus edhe krevatin vetem me petale trendafillash

p.s. - se harrova fare mi
te dinte te bonte edhe masazh


kjo vlen per ato qe jan lodh gjith ditenO zot vdeksha sa i lezetcem qe je mbushe vasken se u nisa une


Postuar nga cecilia datė 27 Nëntor 2010 22:10:

Ufff sa te lezecem jane disa kur te lexojne mendimet


Postuar nga BIONDIA datė 27 Nëntor 2010 22:13:

Citim:
Po citoj ato qė tha Deb*
Te lezetshem jane ata/ato qe se kane problem ti tregojne difektet e tyre.
Ata/ato qe nuk duan vetem te flasin, por dhe te degjojne.
Ata/ato qe jane te thjeshte, dhe pershtaten me cdo lloj shoqerie, ambjenti.cuditerisht forumi horizont o plot me njres te tille sidomos kjo pika e fundit ...ngele me fshese ne dore ti goce mje bo ma keq si hirushja tu pastu ...


Postuar nga AngelDevil datė 27 Nëntor 2010 22:13:

Meqe kemi feste dakort jam dhe une me Cecin... aq me shume me Gla qe vdeksha o zot


Postuar nga Glaukus datė 27 Nëntor 2010 22:17:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil
Meqe kemi feste dakort jam dhe une me Cecin... aq me shume me Gla qe vdeksha o zot
Postuar nga AngelDevil datė 27 Nëntor 2010 22:20:

Mbaroj shqipja qe dolet te anglishtja ju te dy?


Postuar nga Deb* datė 27 Nëntor 2010 22:48:

Citim:
Po citoj ato qė tha Deb*
Postimet chit-chat, dhe jashte teme u fshine. Ju lutem permbajuni temes.


Postuar nga BIONDIA datė 27 Nëntor 2010 22:54:

Citim:
Po citoj ato qė tha Deb*tip i lezetshem Debora sepse keto momente po kerkon te mbaje qetesine dhe pse i vjen te thote "na vdiqet(per mos me thone noj llafe te piste) me keto chit-chate....


Postuar nga al74 datė 30 Nëntor 2010 21:47:

erius


Postuar nga AngelDevil datė 30 Nëntor 2010 21:48:

Citim:
Po citoj ato qė tha al74
erius


ene ty te paska marre malli si Bionden


  Gjithsej 30 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » ... E fundit »
Trego 293 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.