Forumi Horizont Gjithsej 30 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 » ... E fundit »
Trego 293 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Ke quani ju tip te lezetshem (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=16642)


Postuar nga al74 datė 30 Nëntor 2010 22:17:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil


ene ty te paska marre malli si Biondenepo coc rob me ndjenja edhe ne mi shoqe


Postuar nga AngelDevil datė 30 Nëntor 2010 22:18:

Citim:
Po citoj ato qė tha al74


epo coc rob me ndjenja edhe ne mi shoqe

dhe ti sje keq jo tip je


Postuar nga BIONDIA datė 30 Nëntor 2010 22:19:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil


ene ty te paska marre malli si Biondene pse na e ban rrugen malore moj e na fut ne kujtime


Postuar nga lule datė 30 Nëntor 2010 22:33:

Ata qe falin humor..dmth qe jan te lindur te till jo qe forcohenPostuar nga AngelDevil datė 30 Nëntor 2010 22:37:

Citim:
Po citoj ato qė tha fleurs de l'orne
Ata qe falin humor..dmth qe jan te lindur te till jo qe forcohen

si puna jote deshe me thon


Postuar nga lule datė 30 Nëntor 2010 22:39:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil


si puna jote deshe me thon

Jan 2opsione ke perfaqesoj un?

ate qe eshte i lindur ..apo qe sforcohet?


Postuar nga AngelDevil datė 30 Nëntor 2010 22:41:

Citim:
Po citoj ato qė tha fleurs de l'orneJan 2opsione ke perfaqesoj un?

ate qe eshte i lindur ..apo qe sforcohet?te lindur sigurisht


Postuar nga lule datė 30 Nëntor 2010 22:42:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil


te lindur sigurisht
Ah moj Angel eshte e vertet kur jam ne form dhe e qet..


Postuar nga AndreaPirelli datė 01 Dhjetor 2010 01:41:

Citim:
Po citoj ato qė tha fleurs de l'orneAh moj Angel eshte e vertet kur jam ne form dhe e qet..
Problemi eshte ..... kur je ne forme dhe e qete????????


Postuar nga Katilesha datė 01 Dhjetor 2010 15:09:

Tipa te lezetcem ne forum qe nuk merzitesh asnjehere duke i lexu:

Eria ( jo se e kam mike )

Erious, Bleta punetore, Elsaaaaaa ( edhe pse nuk shkruajne ma)

Kurti dhe Deb me hedhin dekun me ndonje koment te tyre...

Cedrus, Angel gjithashtu kur ia kthejne nj-tj...

Enya pa diskutim


Ju pershendes!


  Gjithsej 30 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 » ... E fundit »
Trego 293 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.