Forumi Horizont Gjithsej 30 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 » ... E fundit »
Trego 293 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Ke quani ju tip te lezetshem (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=16642)


Postuar nga shelgu datė 02 Dhjetor 2010 23:36:

Citim:
Po citoj ato qė tha Heyday
E hongri dhe trimi.Postuar nga Niqua datė 03 Dhjetor 2010 00:12:

tipi i nje shoqes time.. gjith meshkujt i lot menc me tipin e lezetshem te saj..


Postuar nga shelgu datė 03 Dhjetor 2010 00:54:

Citim:
Po citoj ato qė tha Niqua
tipi i nje shoqes time.. gjith meshkujt i lot menc me tipin e lezetshem te saj..


Ku e ka shpin kjo mi?

Je e shame po nuk tregove.


Postuar nga Niqua datė 03 Dhjetor 2010 02:52:

hahaha me duket afer e ke

frankfurt


Postuar nga Iyua datė 03 Dhjetor 2010 03:07:

Njeriu qe ka full package dhe ka njohuri ne te gjitha fushat.


Postuar nga RAIMONDI datė 03 Dhjetor 2010 06:06:

Citim:
Po citoj ato qė tha Fajtori
U be me marr lejen e zakonshme per te lexu ke quan Raimondi tip te lezetshem.


---Mos i ngaterro gjerat ----------Une aty kam  folur per tipin e Embel --se tipin e Lezecem nuk e perfundova , pasi pertoja ...------

-------Sepse tipi embel eshte ndryshe nga tipi i lezecem----dhe ketu une nxora vetem tipin e embel  dhe kete perfundim e nxora vetem nga Pamja ,

 --------Ndersa tipin e Lezecem  e nxjer  nga muhabeti qe ai ben ------Dhe tipin e lezecem do e them neser , ose pasneser, si te shof --ok?'


Postuar nga Fajtori datė 03 Dhjetor 2010 06:45:

Tipi lezetshem eshte stad i perkohshem mes te panjohurit dhe shokut. Tip i lezetshem eshte ai qe s'ke njoft mire akoma dhe te ecen muhabeti. Madje kur eshte i hapur per shoqeri, estrovers. Pastaj po doli i hajrit e ben shok. Po s'doli rri te gjendja e tipit te lezetshem ne pergjithesi, por mund te jete trap dhe i lezetshem.

Dmth lezeti ka kuptim vetem per njerezit qe njihen me tollon (thom u).


Postuar nga lule datė 03 Dhjetor 2010 09:18:

Citim:
Po citoj ato qė tha AmonAmarth


Mahhhh ............... si tip ........ ndoshta edhe hahem (megjithese e di dhe vete qe jam rob i keq)......... po si pamje ... as me vaj as me uthulll ............. .
Ketu ne forum psh. .... ato goca qe me kane pare surratin ........ direkt te nesermen ose me kane vene ne ignore .... ose s'me flasin me .... ose me flasin me inat ..... (me perjashtim te Biondes ......)Un flas per ketu msn time nje kam ne Fh ..

E kam tveshtire t' zej miq kollaj

Tip i/e lezecem mduket ...po e lej enigem per momentinPostuar nga Niqua datė 03 Dhjetor 2010 23:22:

vetem time


Postuar nga Glaukus datė 03 Dhjetor 2010 23:24:

oj dreē
ti mire qe je e lezetshme ...
.................... po je edhe ylllllllllllllllll


  Gjithsej 30 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 » ... E fundit »
Trego 293 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.