Forumi Horizont Gjithsej 6 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 »
Trego 293 mesazhet n nj faqe t vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- T ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Ke quani ju tip te lezetshem (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=16642)


Postuar nga al74 dat 30 Nëntor 2010 - 22:17:

Citim:
Po citoj ato q tha AngelDevil


ene ty te paska marre malli si Biondenepo coc rob me ndjenja edhe ne mi shoqe


Postuar nga AngelDevil dat 30 Nëntor 2010 - 22:18:

Citim:
Po citoj ato q tha al74


epo coc rob me ndjenja edhe ne mi shoqe

dhe ti sje keq jo tip je


Postuar nga BIONDIA dat 30 Nëntor 2010 - 22:19:

Citim:
Po citoj ato q tha AngelDevil


ene ty te paska marre malli si Biondene pse na e ban rrugen malore moj e na fut ne kujtime


Postuar nga lule dat 30 Nëntor 2010 - 22:33:

Ata qe falin humor..dmth qe jan te lindur te till jo qe forcohenPostuar nga AngelDevil dat 30 Nëntor 2010 - 22:37:

Citim:
Po citoj ato q tha fleurs de l'orne
Ata qe falin humor..dmth qe jan te lindur te till jo qe forcohen

si puna jote deshe me thon


Postuar nga lule dat 30 Nëntor 2010 - 22:39:

Citim:
Po citoj ato q tha AngelDevil


si puna jote deshe me thon

Jan 2opsione ke perfaqesoj un?

ate qe eshte i lindur ..apo qe sforcohet?


Postuar nga AngelDevil dat 30 Nëntor 2010 - 22:41:

Citim:
Po citoj ato q tha fleurs de l'orneJan 2opsione ke perfaqesoj un?

ate qe eshte i lindur ..apo qe sforcohet?te lindur sigurisht


Postuar nga lule dat 30 Nëntor 2010 - 22:42:

Citim:
Po citoj ato q tha AngelDevil


te lindur sigurisht
Ah moj Angel eshte e vertet kur jam ne form dhe e qet..


Postuar nga AndreaPirelli dat 01 Dhjetor 2010 - 01:41:

Citim:
Po citoj ato q tha fleurs de l'orneAh moj Angel eshte e vertet kur jam ne form dhe e qet..
Problemi eshte ..... kur je ne forme dhe e qete????????


Postuar nga Katilesha dat 01 Dhjetor 2010 - 15:09:

Tipa te lezetcem ne forum qe nuk merzitesh asnjehere duke i lexu:

Eria ( jo se e kam mike )

Erious, Bleta punetore, Elsaaaaaa ( edhe pse nuk shkruajne ma)

Kurti dhe Deb me hedhin dekun me ndonje koment te tyre...

Cedrus, Angel gjithashtu kur ia kthejne nj-tj...

Enya pa diskutim


Ju pershendes!


Postuar nga shelgu dat 01 Dhjetor 2010 - 15:11:

Citim:
Po citoj ato q tha AmonAmarth


Problemi eshte ..... kur je ne forme dhe e qete????????
Postuar nga AngelDevil dat 01 Dhjetor 2010 - 15:12:

Citim:
Po citoj ato q tha Katilesha
Tipa te lezetcem ne forum qe nuk merzitesh asnjehere duke i lexu:Cedrus, Angel gjithashtu kur ia kthejne nj-tj...
Ehh Cedrus u bo per rafmet paste i ziuuu


Postuar nga Dulcis in Fundo dat 01 Dhjetor 2010 - 15:37:

Pronarin.


Postuar nga Niqua dat 01 Dhjetor 2010 - 15:38:

nje person qe me ben te harroj cdo gje kur jam me ate

i thjeshte, jo mendjemadh, dhe te jet vetevetja..


Postuar nga RAIMONDI dat 02 Dhjetor 2010 - 05:56:

------------Nje femer eshte tip i lezecem kur ajo nuk eshte tip i femres qe hiqet serioze , qe mundohet  ti shfaqi mendimet e saj  te ceketa me fjale te medha  sikur eshte ndonje filozofe ,--- kur nuk flet ne menyre PATERNALISTE , sikur ajo di gjithcka dhe pranon vetem miratimin -qe ne fakt te gjitha vajzat ngordhinqe tju vish pas avazit, por jane disa  qe jane shkollarka ato nuk e kan idene fare se si duhet te sillesh qe ti hysh tjetrit ne zemer

 -------Dhe mashkulli natyrisht ju vjen pas avazit ,, ---Por  keto jane tipa te ftohte te cilat nuk e krijojne ate reaxion kimik ne shpirtin e mashkullit qe ai te bjere ne dashuri me te --- sepse ketyre lloj femrash jumungon ajo me kryesorja qe eshte EMBELSIA ne te folur -

----Disa femra e kane Embelsine ne tipare te fytyres --ato mund te mos jene dhe aq te bukura, por eshte pikerisht kjo embelsi ne tiparet dhe shprehjne fytres apo embeslia ne buzeqeshje  e cila shkakton tek mashkulloret ate raxionin kimik Irreversible ne shpirt  -qe quhet .....DASHURI ME SHIKIM TE PARE .......... , qe nga sa pervoja ime ketu  femrat nuk e kane haberin fare te kesaj lloj dashnie dhe te thone :---More djale ,mos ke rene  gje ne dashni me mua ti ?- apo te pyesin :---Mos u bere gje xheloz ??-

-------Sepse ato nuk e kuptojne qe quhet  DASHURI ME SHIKIM TE PARE dhe jo DASHUR ME LEXIM TE PARE -----

-Ose ku thone : qe tja besh te njohur qe ne fillim te dashurit qe te mos  jete xheloz ....WOW ---  Kane dashuruar ndonjehre me zemer keto femra, apo jane dru ?

--------Dhe zakonisht kjo ju ndodh femrave te varfera ne dashuri qe nuk e kane njohur asnjehre c'eshte DASHURIA E VERTETE , nuk e kane haberin fare --Dhe mburren kot fare, sepse nga menyra si veprojne ato , ato jane nen presion --Kane ne krah ndonje deficent  red neck i cili nuk di azgje vetem te flasi per racat  dhe ndaj te cilit ato dridhen nga frika --Jane nen durese --Ne fakt jane per te meshiruar ,

---------Ato mund te kene bere sex sa te jene ngopur, por nuk kane bere DASHURI, sepse duke qene tipa jo te EMBEL dhe me bote shume te ngushte ne ket drejtim  ato nuk shkaktojne asnje  reagim romantik ne shpirtin e te dashurit te tyre ---------------dhe ne pergjithesi ato bijen preh e njerezve medioker qe kane si pasuri te tyre vetemn aparencen  e jashtme dhe  qemburen duke share te tjeret , dhe kaq 

 .Ne fakt  te dyja palet shikojne vetem aspektin e jashtem. --- Dhe si perfundim keto lloj dashnish  ,qe e quajne veten Dashurorer ( kjo fjale eshte nje revolucion semantik ne gjuhen shqipe per Dashnorin ,lol hahahaha, sorry se keto jane gjera serioze ) ---------- flasin pastaj per thagma skandaloze te cilat jane nje pasqyrim i nivelit te uet te partnerit  te tyre ,sepse cifti meson nga njeri tjetri, dhe keta marrin nga njeri tjetri boshllekun e njeri tjetrit dhe qe te duken tipa Interesante dhe si te pakapshem keta lloj ciftesh predikojne ..............poligamine --hahahahahaahah--Mendo tani cfare dashnie e forte zhvillohet atje midis ,,mudn te jete threesome , or more , lol ------

-------Dhe keta lloj ciftesh jane shtuar shume midis shqiptareve, sidomos nga ana e shqiptarkave.

 -----------Sepse femrat tona , pavaresisht qe jane te bukura , kjo duhet thene , por nga ana tjeter duke pasur nje jete te varfer nga ana shoqerore ne Shqiperi ,vijne ketu , i jepen idiotit te pare simpatik qe i del perpara ,dhe gjithe gomarrlleqet e tij me thes  ( se keta te huajt jane mono kulturor dhe ketu ne amerike jane shume hajvane , nuk kane nivel fare ,te biesdosh me ta  eshte njelloj sikur bisedon me prapnicen time kur pjerdh ne uje ) femrave tona ju duken , kulmi i modernizmit, sepse aq dijne keto tonat . --Dhe ketoe krahasojne kete vendasin ketu me shqiptarin qe tani mashkulli shqiptar ka 100 probleme ,seeshte emigrant, ka probleme ekomoike , probleme pershtatjeje etj--Sepse keta te huajt sillen me edukate me femren, sepse kushdo do qe ta coje ne krevat femren prandaj, ndersa me mashkullin e huaj ata sillen meegersi te kamufluar dhe mashkulli shqip[tar eshte ne pozicionin me te veshtire ----sepse ja veshtiresojne poziten edhe opinioni negativ qe kemi, pasi jemi vend i vogel me nje propgande shume te fuqishme te armiqve te Shqip[erise dhe ajo propgande ndikon  ne rrethin shoqeror ne te cilin gjendet shqiptari mashkull------------Dhe femra shqiptare tani e krahason mashkullin shqiptar qe ka mungesa plot ,sepse vjen nga nje situate shume e veshtire ekonomiko -sociale , me mashkullin vendas qe eshte ketu ne nje pozicion shume komod------

------Dhe ne kete rast ngrihet nje ceshtje tjeter midis shoqerise se emigracionit shqiptar -----------Patriotizmi ----

--- Femra shqiptare nuk eshte patriote , ndersa mashkulli shqiptar, edhe ai qe flet kudner shqiperise ne kete drejtim eshte shume patriot--Kerkon qe te lidhet me femer shqiptare ---Por kjo eshte si pune e Tangos kerkon dy vete--- 

----Mirpo  eshte interesant se femra shqiptare ka nje lloj  semudnje endemike mudnte quhet per femren tone qe ka me repsekt per dicka te huaj se per ate shqiptare , kjo duket qe tek gjuha e me radhe ....-

Dhe pastaj keto lloj femrash per te justifikuar  kete tendence  kozmopolite    fillojne dhe nxjerrin lloj lloj  deduxione skandaloze qe te duken si moderne , si te kohes si ne avanguarde te jetes qe behet ketu ne planetin tone,. Por qe keto THAGMA ato  si femra te leshta qe jane i kane marre nga partneret e tyre qe jane komplet DEFICENTE , tamam Trash people . Dhe  tja thuash ndonje te huaji  cfaredo niveli qe t ejete ai , ai do skandalizohet  ....-----

--------Se une vetem ketu kam degjuar qe femra perkrah mendimin e mashkullit  qe  :-- TE MOS JESH XHELOZ PER TE DASHUREN --------Kjo tregon se ai mashkull qe ka kete mendim --ka dy cilesi :-

----------Ose eshte hajvan fare me IQ  me t eulet se te IMBECILES--- qe nuk i regullohet me radakja

--Ose ai ka ligesi te tejskajshme , Bastard i vertete , qe nuk ka respekt per ty si femer, sepse edhe ai vete e  di kaq qe  :-- Per Femren qe e dashuron , patjeter do kesh xhelozi

--------Sepse mashkulli nga natyra vete eshte xheloz per femren,se ka te beje me Autoritetin e tij si mashkull, eshte dicka Instiktive e lindur--Por me kalimin ekohes kjo ndjenje e natyrshme, u zbut dhe u be e ARSYESHME -----POR neasnje menyre  nuk mund te zhduket se kalon ne extremin tjeter  -----

------Ndaj kur je ne dashuri me tjetren ---  Patjeter qe je xheloz, por kur je dhe i kulturuar me kulutren e botes moderne je xheloz me mase --- aq sa  qe femra  te jete jo vetem nje SHUGAR TO KISS ---por edhe nje SWEETHEART TO MISS-------------Sci thote nje kenge Blues Brothers -Dhe pothuajse te gjitha kenget e dashurise flasin per keto lloj ndjenja fisnike te dahsurise qe i mban te ndezura xhelozia e kul;turuar , e maturuar ---

-----Ndaj dhe Alexander Gjoka thote :--- S' e dua dashurine pa xhelozi----Kenge qe Angel Devil me syckat e zinj e ka aq per zemer --dhe ka te drejte --Por ama ajo kenge ka gabimin se ai thote :--E dua Dashurine t ekete para ....--Ketu esht ekomplet gabim----Dashuria qe te jete dashuri nuk perzihet me parate qe ne fillim--Ne filli vete me zemer tek dashuria , pastaj po rastisinen parate mire, por edhe po nuk rastisen s'ka gje --------E RENDESISHME ESHTE QE NE DASHURI TE DUASH DHE TE TE DUAN-----------------Nuk ka me keq kur ajo te do dhe ti nuk ndjen per te , pavaresisht se ben sex me te,esillehs mire me te, dhe nuk ja prish qejfin asnjehre asaj----Ti nuk e ke ne zemer ate -Dhe mua me ka ndodhur kjo gje me nje te dashuren time qe ishte e Pasur , por nuk me hynte ne zemer ---Dhe bera gabim qe e lashe . --Dhe te them te drejten tani  ndihem keq  qe e lashe ate -Dhe ajo kur iku me la kujtimin me te bukur

............Ne ishim ne makine ne Tirane  dhe hengrem nje dreke, andej nga lokalet e liqenit pastaj  une poe coja  ne shpi....... Dhe i kisha thene qe nuk e bej dot , te l,utem, --Nuk te marr dot --I thashe 100 justifikime pse nuk e merja ,pro ajo me donte shume dhe e kalonim aq bukur me qyfyre me humor, ishte dhe kinge me sy te shkruar . --Me kujtohet kur e merja ne makine dhe venim andej nga PD-ja ,se une isha me PD-ne atehre --Dhe i thosha kesaj :--- Hape dritaren dhe bejua me dore ketyre te PDse qe jane m,beldhur para selise se PD-se se jane demokrate --Ajo qeshte , por i dlnin folket jashte dritares se i ksihte gjata dhe ja merte era ----Demokratet atje e njfnin makine  time -, shifnin edhe kete dhe me ulerinin :-- E vloraaa --hahahahahah --Po ajo ishte kudner PD-se --Me thoshte mua --PD-ja i ka idiote --hahahahaha --Mire thoshte

---------E nejse --dhe kur do ndaheshim , ishim ne makine dhe kjo c'ben:-- Ul pasqyren e pasagjerit qe ishte para saj dhe pasi i kishte bere buzet me te kuq , e puth pasqyren-----Dhe thote :--Po te le si kujtim , buzet e mija ketu tek pasqyra , -----------Une ngela ......E beri bukur--Kjo ishte pa arsim t  larte por ishte shume smart --Atome arsim te larte nuke kishin kete zgjuarsi natyrale \

  ..U ndame pastaj me lot ne sy,por u ndame -Dhe pastaj une zura nje studente --Ajo sa erdhi  ne makinen time , diten e pare ,hapi pasqyren qe te regullohej:.... Kur pa puthjen ne pasqyre -- U skandalizua- dhe po qeshte me te madhe , dhe em pyeti :--Po kjo c'eshte ???-Une kisha haruar fare -I tahse :- kam harruar , ek alene ajo exi im

----E mgejithate se dola nga tema  doja te thosha qe Nuk ka dashur pa xhelozi.,-------- -Dashuria pa xhelozi eshte .....KURVERI ---Vetem kurveria nuk ka ndjenja , vete mashkulli sa per te bere sex , dhe aq ----

------------Ndersa xhelozia ne dashuri duhet sepse eshte si nje force graviacionale e SHPIRTIT TE MASHKULLIT DREJT SHPIRTIT TE SE DASHURES -------------- Por natyrisht cdo gje me mase, sepse kjo bote priret gjithmone nga moderacioni

---Ose kur ndonje femer thote :---Qe tja thuash qe ne fillim te dashurit  qe te mos jete xheloz, dmth ja ben te qarte qe ne fillim --WOW!!!!

--Helloooooooooooooooo !!---------Kjo tregon se keto lloj femrash me kete l,loj arsyetimi qe nuk merr parasysh thnjen qe ZEMRA KA ARSYET E VETA QE ARSYEJA NUK I NJEH , nuk e njohin fare Dashurine vertete

--Po nejse --sidoqofte  nej gje eshte meshkujt shqiptare ne emigracion jane ne pozicion te veshtire

-Ndersa   ketu nga femrat tipi  qe rezaton embelsi nga pamja eshte ENYA -------------------ENYA ESHTE VAJZA ME EMBEL------KA BUZEQESHJE ME NJE EMBESLI TE DLIRE  & ME REZATIM TE KRISTALTE

 -----------Ne kete forum EMBELSIA E ENYAS ESHTE  SI NJE GOTE UJI E FRESKET  NE MES TE ..................SAHARES

--------Ai qe merr ENYAN merr nje thesar------Une s'kam biseduar asnjehere me te , por i njof njerezit qe me shkim te pare,sepse kam qene drejutues kryesor qe i ri fare dhe i njoh mire njerezit , sidomos femrat , jo lol.--

E vetmja gje qe s'me pelqen tek ENYA eshte ajo thenia --Time is money --Mmmm , Nuk pershtatet ajo thenie me buzeqeshjen embel te ENYAS --Eshte nje kontradixion,-por kjo jete keshtu eshte me kontradikta --Ndaj Marxi thote :--Uniteti eshte i perkohshem , te perjetshme jane kontradiktat --- 

---Shikimi e ENYAS nga fotoja e meriton ate kengen Blues qe fillon keshtu :

...........Sooth me babe sooth me, sooth me with ur eyes .....etc---- lol-

-Sipas meje Vazjat me romantike dhe me te embla i ka KORCA -----------Une nuk kam pasur ndonje te dashur ne KORCE, megjithse veja tje cdo behar dhe dimer- atje .---------Por me ka bere shume pershtypje nje korcarke qe po bisedoja ne nje site shqiptar kur me tha :--Mondi, dua te gjej nje  njeri qe ta dua  dhe te me doje me gjithe shpirt,me gjithe zemer -----------Dhe une ngela i habitur , Sepse ajo tha dicka qe te gjithe e duam ,pro asnje nuk e shpreh --dhe ishte shume vajze e embel ,ja si Enya....  Por ajo ishte edhe shume patriote --Sepse me tha :--Dua ta gjej shqiptar--Mua me leshoi goja leng..Por ce do !----Ishte me gjate se une, dreqi  , isha pa fat,  looool --hahahahahahahahahahahahaha


Postuar nga Fajtori dat 02 Dhjetor 2010 - 07:18:

U be me marr lejen e zakonshme per te lexu ke quan Raimondi tip te lezetshem.


Postuar nga AngelDevil dat 02 Dhjetor 2010 - 09:01:

uhhhhhhhhhhh carcaf king size lol


Postuar nga lule dat 02 Dhjetor 2010 - 10:24:

Citim:
Po citoj ato q tha AmonAmarth


Problemi eshte ..... kur je ne forme dhe e qete????????
Si mendon ti?


Per t'hyre ne Tem tashi..ti psh je tip i lezetcem


Postuar nga Dulcis in Fundo dat 02 Dhjetor 2010 - 10:29:

E hongri dhe trimi.


Postuar nga kurt dat 02 Dhjetor 2010 - 11:40:

Citim:
Po citoj ato q tha fleurs de l'orneAh moj Angel eshte e vertet kur jam ne form dhe e qet..


ti lule sigurisht qe je tipi me i lezetshem ktu. sinqerisht
e ka fajin engil devil se me beri edhe mua te lotothem kshtu me nje kompliment
sa per temen, how about a group hug, people!LOl


Postuar nga lule dat 02 Dhjetor 2010 - 11:50:

Citim:
Po citoj ato q tha kurti
ti lule sigurisht qe je tipi me i lezetshem ktu. sinqerisht
e ka fajin engil devil se me beri edhe mua te lotothem kshtu me nje kompliment
sa per temen, how about a group hug, people!LOl
Eh kurti, rri tkeqen mos u tall , se ne te dy vetem grricemi,, ku ja ndien lezetin mhb ti me mu e anasjelltas ...

Per t'hyre ne tem
how about a group hug, people!

Tu veux dire qoi exactement?


Postuar nga kurt dat 02 Dhjetor 2010 - 12:02:

Citim:
Po citoj ato q tha fleurs de l'orneEh kurti, rri tkeqen mos u tall , se ne te dy vetem grricemi,, ku ja ndien lezetin mhb ti me mu e anasjelltas ...

Per t'hyre ne tem
how about a group hug, people!

Tu veux dire qoi exactement?

nuk po tallem, i think you're really cute.


Postuar nga lule dat 02 Dhjetor 2010 - 12:17:

Citim:
Po citoj ato q tha kurti
nuk po tallem, i think you're really cute.Oh cool, thanks !


Postuar nga AndreaPirelli dat 02 Dhjetor 2010 - 13:36:

Citim:
Po citoj ato q tha fleurs de l'orne


Per t'hyre ne Tem tashi..ti psh je tip i lezetcem
Mahhhh ............... si tip ........ ndoshta edhe hahem (megjithese e di dhe vete qe jam rob i keq)......... po si pamje ... as me vaj as me uthulll ............. .
Ketu ne forum psh. .... ato goca qe me kane pare surratin ........ direkt te nesermen ose me kane vene ne ignore .... ose s'me flasin me .... ose me flasin me inat ..... (me perjashtim te Biondes ......)


Postuar nga AngelDevil dat 02 Dhjetor 2010 - 13:37:

Citim:
Po citoj ato q tha AmonAmarth


Ketu ne forum psh. .... ato goca qe me kane pare surratin ........ direkt te nesermen ose me kane vene ne ignore .... ose s'me flasin me .... ose me flasin me inat ..... (me perjashtim te Biondes ......)edhe ket ta paskan bere


Postuar nga Niqua dat 02 Dhjetor 2010 - 15:25:

Citim:
Po citoj ato q tha Fajtori
U be me marr lejen e zakonshme per te lexu ke quan Raimondi tip te lezetshem.
hhahahahahahahahahahha


Postuar nga AndreaPirelli dat 02 Dhjetor 2010 - 16:14:

Citim:
Po citoj ato q tha AngelDevil


edhe ket ta paskan bere"Me dhimbje vella me dhimbje" ... (cit) ......... .


Postuar nga BIONDIA dat 02 Dhjetor 2010 - 19:04:

Citim:
Po citoj ato q tha AmonAmarth

Ketu ne forum psh. .... ato goca qe me kane pare surratin ........ direkt te nesermen ose me kane vene ne ignore .... ose s'me flasin me .... ose me flasin me inat ..... (me perjashtim te Biondes ......)Amon se ma mire i boj bllok gjithe msn se te bej ty te kom si shpirt te kom ...


Postuar nga AndreaPirelli dat 02 Dhjetor 2010 - 21:01:

Citim:
Po citoj ato q tha BIONDIA


Amon se ma mire i boj bllok gjithe msn se te bej ty te kom si shpirt te kom ...Me qe ra fjala tek MSN-ja ............. pse e kane hequr opsionin video chat??????? Ka raste qe skype nuk perdoret .................


Postuar nga BIONDIA dat 02 Dhjetor 2010 - 21:09:

Citim:
Po citoj ato q tha AmonAmarth


Me qe ra fjala tek MSN-ja ............. pse e kane hequr opsionin video chat??????? Ka raste qe skype nuk perdoret .................gjete xhami ku te falesh ti cuni nnk marr vesh nga keto gjojna une pyet ndonje espert pc...:ai albitri i djeshem ky hyn ke te lezecmit


Postuar nga shelgu dat 02 Dhjetor 2010 - 23:36:

Citim:
Po citoj ato q tha Heyday
E hongri dhe trimi.Postuar nga Niqua dat 03 Dhjetor 2010 - 00:12:

tipi i nje shoqes time.. gjith meshkujt i lot menc me tipin e lezetshem te saj..


Postuar nga shelgu dat 03 Dhjetor 2010 - 00:54:

Citim:
Po citoj ato q tha Niqua
tipi i nje shoqes time.. gjith meshkujt i lot menc me tipin e lezetshem te saj..


Ku e ka shpin kjo mi?

Je e shame po nuk tregove.


Postuar nga Niqua dat 03 Dhjetor 2010 - 02:52:

hahaha me duket afer e ke

frankfurt


Postuar nga Iyua dat 03 Dhjetor 2010 - 03:07:

Njeriu qe ka full package dhe ka njohuri ne te gjitha fushat.


Postuar nga RAIMONDI dat 03 Dhjetor 2010 - 06:06:

Citim:
Po citoj ato q tha Fajtori
U be me marr lejen e zakonshme per te lexu ke quan Raimondi tip te lezetshem.


---Mos i ngaterro gjerat ----------Une aty kam  folur per tipin e Embel --se tipin e Lezecem nuk e perfundova , pasi pertoja ...------

-------Sepse tipi embel eshte ndryshe nga tipi i lezecem----dhe ketu une nxora vetem tipin e embel  dhe kete perfundim e nxora vetem nga Pamja ,

 --------Ndersa tipin e Lezecem  e nxjer  nga muhabeti qe ai ben ------Dhe tipin e lezecem do e them neser , ose pasneser, si te shof --ok?'


Postuar nga Fajtori dat 03 Dhjetor 2010 - 06:45:

Tipi lezetshem eshte stad i perkohshem mes te panjohurit dhe shokut. Tip i lezetshem eshte ai qe s'ke njoft mire akoma dhe te ecen muhabeti. Madje kur eshte i hapur per shoqeri, estrovers. Pastaj po doli i hajrit e ben shok. Po s'doli rri te gjendja e tipit te lezetshem ne pergjithesi, por mund te jete trap dhe i lezetshem.

Dmth lezeti ka kuptim vetem per njerezit qe njihen me tollon (thom u).


Postuar nga lule dat 03 Dhjetor 2010 - 09:18:

Citim:
Po citoj ato q tha AmonAmarth


Mahhhh ............... si tip ........ ndoshta edhe hahem (megjithese e di dhe vete qe jam rob i keq)......... po si pamje ... as me vaj as me uthulll ............. .
Ketu ne forum psh. .... ato goca qe me kane pare surratin ........ direkt te nesermen ose me kane vene ne ignore .... ose s'me flasin me .... ose me flasin me inat ..... (me perjashtim te Biondes ......)Un flas per ketu msn time nje kam ne Fh ..

E kam tveshtire t' zej miq kollaj

Tip i/e lezecem mduket ...po e lej enigem per momentinPostuar nga Niqua dat 03 Dhjetor 2010 - 23:22:

vetem time


Postuar nga Glaukus dat 03 Dhjetor 2010 - 23:24:

oj dre
ti mire qe je e lezetshme ...
.................... po je edhe ylllllllllllllllll


Postuar nga RAIMONDI dat 04 Dhjetor 2010 - 04:40:

[QUOTE]Po citoj ato q tha cecilia
Kush te tha ty kurto qe une u besoj perrallave me princa [/QUOTE

--Kjo duket qe nuk beson, ka shikim shume dyshues lol

 -------Kjo ecen me parrullen e Dulles : --Beso &  Kontrollo

--Ne fakt kjo me duket  i beson vetem Amores qe ka pike te dobet meshkujt qe shkojne ne hale diten e pare ne date   -looooooooool

--i thote mire Dylan --Sugjerim i arsyeshem   looooooooooooolo]


Postuar nga Niqua dat 04 Dhjetor 2010 - 04:45:

Citim:
Po citoj ato q tha Glaukus
oj dre
ti mire qe je e lezetshme ...
.................... po je edhe ylllllllllllllllll
ta mbeshtes


Postuar nga Fajtori dat 04 Dhjetor 2010 - 04:51:

edhe une ia meshtes


Postuar nga Niqua dat 04 Dhjetor 2010 - 04:53:

Citim:
Po citoj ato q tha Fajtori
edhe une ia meshtesmua apo glakus???


Postuar nga RAIMONDI dat 04 Dhjetor 2010 - 05:48:

 

----Ketu une lexova nje kopetente NE PUNET E DASHNISE  qe  thote :...... s'me pelqejne muret e zhveshur ku s'ke asgje per te varur........ hahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahha ---------- Ky fare lloj mendimi me kujton mue nje Barsolete skandaloze qe e thoshte nje shoku im i feminise qe e quanin Nesti ---

------Ky Nesti ishte nje shkerdhat  njeri qe s'e kishte shokun,ndoshta vetem Amorja ketu mund ti qasej atij bastardi hahahahahah E kisha shok te ngushte ...

 ------ Tani  Nesti tregonte nje Barsolete per kete murin qe nuk ke azgje per te varrur --dmth Mur pa gozhde,---------vecse ky muri i Nestit ishte prej kompensate  ..looool

-Nesti tregonte ket barsolete : --- Nje here ne plazh  te vjeter, , tek Gabinat njera bente sex me burin e tjetres tek gabina qe ishte ngjitur dhe si murr kishin vetem nje kompensate, se ashtu ishin gabinat ne Plazh te vjeter,ne Vlore

---Por e benin ne kete menyre ------Ky mashkulli fuste veglen ne nje te care te murit kompensate dhe komshija afrohej atje dhe e benin sexin ashtu ata, pak veshtire ,po hajd mo , do punonin si ne Rethim looool--------------Dhe ata kishin nje oraor te caktuar kur e benin kete pune ,natyrisht ne behar , kohe plazhi----

-------Mirpo nje dite ne ate orar erdhi i shoqi i kesaj Amores-Komshijes -, dhe po ne ate moment  ky komshiu kish futur veglen ne te caren e murit-kompensate  dhe po priste...........

Kur hyri i shoqi i komshije qejflloves dhe po i thosh gruas:--Vape e madhe grua plasem , dhe nderkaq , hoqi xhaketen dhe pa andej -ketej ku ta varte dhe e vari tek vegla e ketij Jaranit -komshij qe priste per .....ate gjene --

-----Jarani -Komshi e ndjeu qe ishte dicka tjeter dhe tak e hoqi menjehere veglen --- I zoti shpise  pa qe i ra xhaketa dhe tha :---Bo bo Grua ,skandal ! c'behet keshtu ? .....Shkriu  gozhda nga vapa....LOOOOOL. dhe u ngrit te regulloj xhaketen

--------Sic duket --edhe kjo zonja e e forumit  qe e kam tere ment per keto punet e  dashnise me MUR ME GOZHDE  loooooooool.....dhe i , kupton qe ne ajer --looooooool--sc duket e do murin me  "gozhde",  qe te vari pallton ai palloshi bardhoshi --looooooooooool 

--- Ka fantazi shume te gjymtuar ------------E megjithate kur i vjen Bardhoshi  ne shpi e Mbyll kompiuterin nga frika --hahahahahahaahahahahahahahahahah---------Dhe une e ngaterova ,mendova per momentin se ai e telefonoi -dhe si vura rendesi ---Kur pastaj u kuptua qe ai i erdhi ne shpi dhe kjo AMORUSHA  e mbylli kompiuterin me vrap ,se mos e shikonte ai qe po fliste me mua ---Por cudia eshte qe ai edhe te shikonte --ai nuk kupton shqip-------Sic duket ai bardhoshi e kontrollon kete koqen e Forumit dhe e mban nen shantazh , frike --SKANDAL !--Tekesh frike nga dashnori ne mes te USA !!!!--

-------Gjynah nga zoti-- tamam si skllave harremi.---Dhe une u nxeha se thashe kjo iku ne menyre shume te paedukuar , pa then as njtjeta --Por kur e llogjikova pakez me  vone e kuptova qe kjo eshte nen prersion dhe  eiku ashtu nga frika se mos e shifte ai ne Kompiuter --- Tamam ate mendime qe i kam thene kesaj amoruesh tek pergjigja e asaj  pyetjes se famshme pa dorashka , me kane dale te verteta nga menyra si flet kjo e shkreta qe  eshte komplet fake dhe mburret kot , se kjo ka nje jete intime MIZERABEL --------Kjo kujton se nuk kupthet --

---Por nje gje tregojne gjithe muhabetet pa llogjike te Amores  ne lidhje me Dashurine dhe me te dashurin e saj -- se Amorja kete e ka dashnorin e pare, dhe ky eshte nje deficent dhe komplet rrembythje, dhe Amorja nuk ka mesuar azgje per dashurine nga ky trap  -

-----Dhe nga ana tjeter pavaresisht se AMORJA mundohet te duket si e cthurur  perbalti veten  e saj ,duke thene se eshte per poligamine etj budallalleqe me thes ---------prape  tregon se AMORJA eshte VAZJA ME E MIRE KETU ne aspektin e Moralit---- sepse kjo duket vetem aten dashnor ka pasur , ndaj dhe e ka mbajtur 8 vjet --------

----Eshte me te vertete vajze e mire , pavaresiht se thote budallalleqe vete -fyese per shkak te jetes se varfer qe ka ne dashuri, ----- por edhe sepse , nuk ka njohur njeri tjeter  ne dashuri  kjo AMORJA  me halle qe ka egersine e nje  Ujku, dinakerine e nje dhelpre dhe mendjen e nje gomari  hahahahahahahahahah--Po nuk e kam inat  , jo ---

------Se kjo ka cilesi pozitive , se qenka edhe doktoreshe  ( o zot Tani rash ne Coma lol  , por edhe vajze e bukur.( nuk e dija qe ajo foto qenka e saj ) ------------------------Mirpo nuk i paska ecur ne dashuri ...Gjynah se eshte edhe hot , po shkon dem kot gjithe kjo vajze lol------------------Do zoti ti eci , te gjej  ndonje bjond tjeter , se ky nga sa thote Amorja nuk duket gje -----Nderrohe gjellen zemra, qe te kuptosh c'eshte ......DASHURIA ME XHELOZI

-----------Ndryshe do ikesh nga kjo bote pa e provuar ndjenjen me te bukur qe ka krijuar zoti----------SEPSE NGA SA FLET O AMORE NUK E KE HABERIN FAREEEE --Je nul .

 ------------Interesant eshte se ti je e ndergjegjeshme per kete gje ----------Ketu bravo !--Por dicka te pengon ....;.....Une e kam pakez parasysh cfare ...


Postuar nga kurt dat 04 Dhjetor 2010 - 06:03:

Citim:
Po citoj ato q tha Fajtori
Tipi lezetshem eshte stad i perkohshem mes te panjohurit dhe shokut. Tip i lezetshem eshte ai qe s'ke njoft mire akoma dhe te ecen muhabeti. Madje kur eshte i hapur per shoqeri, estrovers. Pastaj po doli i hajrit e ben shok. Po s'doli rri te gjendja e tipit te lezetshem ne pergjithesi, por mund te jete trap dhe i lezetshem.

Dmth lezeti ka kuptim vetem per njerezit qe njihen me tollon (thom u).

une e ti dhe klodel paskemi pak a shume mendime te nejta mbi kte teme.
sukcs! qe te tre e dijm qe sdo behemi shoke te ngushte kurre


Postuar nga RAIMONDI dat 04 Dhjetor 2010 - 06:42:

[QUOTE]Po citoj ato q tha kurti
une e ti dhe klodel paskemi pak a shume mendime te nejta mbi kte teme.
sukcs! qe te tre e dijm qe sdo behemi shoke te ngushte kurre
[/QUOTE\

----Kurt tani ketu me zhgenjeve komplet ---Po nuk e kupton qe ato qe thote Fajtori  PER TIPIN E LEZETSHEM  qe eshte rmidis te panjohurit dhe shokut jane gomarlleqe me thes, eshte turp kush i degjon .-------Keto qe thote ky jane si puna e murit me gozhde te Amores -----

-------- Tipi i lezetshem eshte veti e njeriut --- Popuilli perdor edhe fjalen i Kripshem, dmth--

Njeri i lezetshem eshte ai lloj njeriu qe di te beje muhabet por ketij muhabeti qe ai di te beje ne cdo fushe dhe ne cdo situate --ky lloj robi i shton edhe ....LEZETIN --------Dhe  kush eshte lezeti i muhabetit ????---Humori

------Pra nje njeri qe di te beje muhabet te embel dhe me humor --Ky eshte njeir i LEZETSHEM---

-------Kur robi ka shume LEZET, dmth Humor ------Atehere kalon direkt ne ....Estrade , zevendeson Agron Llaken -ok ?-

-Hajde shifemi dhe mos bej me gabime te tilla---------Se me ato deduxionet qe ke thene deri tani do te caktoja PERSONALITETIN E VITIT ------------Por me theve zemren me kete budallek te fundit ........-

-You Broke my heart Fredo !--loooooooooooooool


Postuar nga kurt dat 04 Dhjetor 2010 - 06:43:

Citim:
Po citoj ato q tha amor alucius
Nje bardhosh sykalter qe kupton thelbin e humorit dhe qe ka nje barriere te larte sarkazme. Me tutje, nje njeri qe s'eshte me koken ne re ne komunikim; pra dikush qe s'ka turp te me thoje tro qe ne takimin e pare"eshte duke me dhimbur barku, me prit pak te shkoj ne banjo." ose qe ndjek rutinen e tije pa asnje hezitim. Natyrisht duke te lene me pas me nje pershtypje te tipit"ore, degjova vertete ate qe mendoj qe degjova nga ky i pafytyri apo kam filluar te degjoj gjera qe s'egzistojne?".Pastaj shto ketu dhe ate njeriun qe gati-gati te 'armatos komplet me nje sinqeritet quasi femijeror. Duke perfunduar ne nje situate te nje sinqeriteti te frikshem dhe te ca elementeve djallezore qe te bejne te dyshosh materien qe ke perballe.Se mos harroj diplomat se po m'i ngel qejfi ndonjerit ketu.(s'ke c'i ben xhanem, s'me pelqejne muret e zhveshur ku s'ke asgje per te varur.)


"new york times: a force to be reckoned with"Lol

"newsweek: no matter how smart/rich/clever of a guy you think you're! this will make u think, also must make you feel a little insecure"

personally: i dont like it


Postuar nga kurt dat 04 Dhjetor 2010 - 06:47:

Citim:
Po citoj ato q tha RAIMONDI
[QUOTE]Po citoj ato q tha kurti
une e ti dhe klodel paskemi pak a shume mendime te nejta mbi kte teme.
sukcs! qe te tre e dijm qe sdo behemi shoke te ngushte kurre
[/QUOTE\

----Kurt tani ketu me zhgenjeve komplet ---Po nuk e kupton qe ato qe thote Fajtori  PER TIPIN E LEZETSHEM  qe eshte rmidis te panjohurit dhe shokut jane gomarlleqe me thes, eshte turp kush i degjon .-------Keto qe thote ky jane si puna e murit me gozhde te Amores -----

-------- Tipi i lezetshem eshte veti e njeriut --- Popuilli perdor edhe fjalen i Kripshem, dmth--

Njeri i lezetshem eshte ai lloj njeriu qe di te beje muhabet por ketij muhabeti qe ai di te beje ne cdo fushe dhe ne cdo situate --ky lloj robi i shton edhe ....LEZETIN --------Dhe  kush eshte lezeti i muhabetit ????---Humori

------Pra nje njeri qe di te beje muhabet te embel dhe me humor --Ky eshte njeir i LEZETSHEM---

-------Kur robi ka shume LEZET, dmth Humor ------Atehere kalon direkt ne ....Estrade , zevendeson Agron Llaken -ok ?-

-Hajde shifemi dhe mos bej me gabime te tilla---------Se me ato deduxionet qe ke thene deri tani do te caktoja PERSONALITETIN E VITIT ------------Por me theve zemren me kete budallek te fundit ........-

-You Broke my heart Fredo !--loooooooooooooool

raimond, you're a funny dude


Postuar nga Fajtori dat 04 Dhjetor 2010 - 07:39:

Citim:
Po citoj ato q tha kurti
une e ti dhe klodel paskemi pak a shume mendime te nejta mbi kte teme.
sukcs! qe te tre e dijm qe sdo behemi shoke te ngushte kurrePse kshu? Si dihet. Pastaj bota eshte e madhe e ne jemi si ai vlonjati. Apo se di ti si e beri vlonjati?

U permbys anija dhe shpetoi nje vlonjat dhe nje bionde yll. Perfunduan ne nje ishull ku s'kishte kembe njeriu. Kaluan nja dy jave e si perfundim biondia ben seks me vlonjatin. Te nesermen ne mengjes i thote vlonjati "Shko aty te zjarri e merr nje cope karbon. Biondia se kuptoi pse por u ua e mori. Tani tha vlonjati bej nje pale mustaqe me ate karbonin e zi dhe hajde ktu. Biondia e beri dhe u kthye te vlonjati. "Ulu tani, i tha vlonjati. E qe thu ti mor vlla kam q..re nje derr bionde mbreme qe s'ta pret mendja"...


Si vlonjati jemi dhe ne dmth. Kemi nevoje per shoqeri... Edhe pse Raimondi ka me shume se ne


  Gjithsej 6 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 »
Trego 293 mesazhet n nj faqe t vetme

Materialet q gjenden tek Forumi Horizont jan kontribut i vizitorve. Jeni t lutur t mos i kopjoni por ti bni link adresn ku ndodhen.