Forumi Horizont Gjithsej 6 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 »
Trego 293 mesazhet n nj faqe t vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- T ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Ke quani ju tip te lezetshem (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=16642)


Postuar nga kurt dat 04 Dhjetor 2010 - 10:32:

Citim:
Po citoj ato q tha Fajtori


Pse kshu? Si dihet. Pastaj bota eshte e madhe e ne jemi si ai vlonjati. Apo se di ti si e beri vlonjati?

U permbys anija dhe shpetoi nje vlonjat dhe nje bionde yll. Perfunduan ne nje ishull ku s'kishte kembe njeriu. Kaluan nja dy jave e si perfundim biondia ben seks me vlonjatin. Te nesermen ne mengjes i thote vlonjati "Shko aty te zjarri e merr nje cope karbon. Biondia se kuptoi pse por u ua e mori. Tani tha vlonjati bej nje pale mustaqe me ate karbonin e zi dhe hajde ktu. Biondia e beri dhe u kthye te vlonjati. "Ulu tani, i tha vlonjati. E qe thu ti mor vlla kam q..re nje derr bionde mbreme qe s'ta pret mendja"...


Si vlonjati jemi dhe ne dmth. Kemi nevoje per shoqeri... Edhe pse Raimondi ka me shume se ne


Postuar nga AngelDevil dat 04 Dhjetor 2010 - 10:35:

Citim:
Po citoj ato q tha Fajtori


Pse kshu? Si dihet. Pastaj bota eshte e madhe e ne jemi si ai vlonjati. Apo se di ti si e beri vlonjati?

U permbys anija dhe shpetoi nje vlonjat dhe nje bionde yll. Perfunduan ne nje ishull ku s'kishte kembe njeriu. Kaluan nja dy jave e si perfundim biondia ben seks me vlonjatin. Te nesermen ne mengjes i thote vlonjati "Shko aty te zjarri e merr nje cope karbon. Biondia se kuptoi pse por u ua e mori. Tani tha vlonjati bej nje pale mustaqe me ate karbonin e zi dhe hajde ktu. Biondia e beri dhe u kthye te vlonjati. "Ulu tani, i tha vlonjati. E qe thu ti mor vlla kam q..re nje derr bionde mbreme qe s'ta pret mendja"...

ja dhe mhb i mustaqeve doli


Postuar nga shelgu dat 04 Dhjetor 2010 - 12:31:

Citim:
Po citoj ato q tha AngelDevil


ja dhe mhb i mustaqeve doli

 


Postuar nga lule dat 04 Dhjetor 2010 - 13:17:

Turll


Postuar nga RAIMONDI dat 04 Dhjetor 2010 - 13:37:

Citim:
Po citoj ato q tha Fajtori


Pse kshu? Si dihet. Pastaj bota eshte e madhe e ne jemi si ai vlonjati. Apo se di ti si e beri vlonjati?

U permbys anija dhe shpetoi nje vlonjat dhe nje bionde yll. Perfunduan ne nje ishull ku s'kishte kembe njeriu. Kaluan nja dy jave e si perfundim biondia ben seks me vlonjatin. Te nesermen ne mengjes i thote vlonjati "Shko aty te zjarri e merr nje cope karbon. Biondia se kuptoi pse por u ua e mori. Tani tha vlonjati bej nje pale mustaqe me ate karbonin e zi dhe hajde ktu. Biondia e beri dhe u kthye te vlonjati. "Ulu tani, i tha vlonjati. E qe thu ti mor vlla kam q..re nje derr bionde mbreme qe s'ta pret mendja"...


Si vlonjati jemi dhe ne dmth. Kemi nevoje per shoqeri... Edhe pse Raimondi ka me shume se ne-------Aty vlonjati tregohet tip i lezecem  lol--------- tip muhabeciu --loool

----------Per ca kam nevoje une me shume nga ju per shoqni femnash apo per te bere muhabet ushtrie me meshkujt ??? -hahahahahahahahhahahahaha   Sa me kenaq mua ky....

--Per femrat kam nevoje , nuk e fshef, por jam pakez picky----Ja tani jam  shtrire lakuriq ne krevat dhe po shkruaj shtrire ketu ne lop top-- ( Ku u cova kaq shpejt ??)   dhe do ishte mire te kisha ndonje forumeshe ketu prane, jo per gje por permuhabet me shume  loool

---  Ne fakt une kam nevoje te bej muhabet me qytetaret e qytetit tim --- Se ata jane te vecante ----kete e kam vene re edhe ketu ne emigrim --

------Shqipot e tjere nga qytetet  e medha  kane mungesen kryesore qe ASNJE VLONJAT NUK E KA ----

--------Shqiptaret qe vijne nga Qytetet  e Medha  te SHQIPERISE ketu ne USA   jane FAKE ne BISEDE--, kane nivel te ulet fare ne menyren se si e konceptojne boten jane shume superficial

 -----------Ndersa vlonjatet jo,  Vlonjatet jane te gjithe Down to earth, orgjinale, te sinqerte ne bisede , nuk kane frike ti thone te metat e tyre --dhe kane te folur plot kolorit, e humor te natyrshem -

------------Jane me nje fjale qytetaret me te Lezecem te Shqiperise. --Jane tamam te kripcem --do thosh gjyshja ime ne kete rast

 ----Dhe dicka tjeter ---VLONJATET JANE TE GJITHE PATRIOTE.-Me kete e shkela me duket ,apo jo ? loooool  -- 


Postuar nga dylan dat 04 Dhjetor 2010 - 14:06:

Citim:
Po citoj ato q tha RAIMONDI


-------Aty vlonjati tregohet tip i lezecem  lol--------- tip muhabeciu --loool

----------Per ca kam nevoje une me shume nga ju per shoqni femnash apo per te bere muhabet ushtrie me meshkujt ??? -hahahahahahahahhahahahaha   Sa me kenaq mua ky....

--Per femrat kam nevoje , nuk e fshef, por jam pakez picky----Ja tani jam  shtrire lakuriq ne krevat dhe po shkruaj shtrire ketu ne lop top-- ( Ku u cova kaq shpejt ??)   dhe do ishte mire te kisha ndonje forumeshe ketu prane, jo per gje por permuhabet me shume  loool

---  Ne fakt une kam nevoje te bej muhabet me qytetaret e qytetit tim --- Se ata jane te vecante ----kete e kam vene re edhe ketu ne emigrim --

------Shqipot e tjere nga qytetet  e medha  kane mungesen kryesore qe ASNJE VLONJAT NUK E KA ----

--------Shqiptaret qe vijne nga Qytetet  e Medha  te SHQIPERISE ketu ne USA   jane FAKE ne BISEDE--, kane nivel te ulet fare ne menyren se si e konceptojne boten jane shume superficial

 -----------Ndersa vlonjatet jo,  Vlonjatet jane te gjithe Down to earth, orgjinale, te sinqerte ne bisede , nuk kane frike ti thone te metat e tyre --dhe kane te folur plot kolorit, e humor te natyrshem -

------------Jane me nje fjale qytetaret me te Lezecem te Shqiperise. --Jane tamam te kripcem --do thosh gjyshja ime ne kete rast

 ----Dhe dicka tjeter ---VLONJATET JANE TE GJITHE PATRIOTE.-Me kete e shkela me duket ,apo jo ? loooool  -- 

wow wow wow wowwwwwwwwwwwwwwwwwww ca na paske shumezu me zero moj lale si njifke shqiptaret mire si duket

ku mun dte jem dacort ehste kjo qe shqiptaret usa jane ber te ftohet me njeri tjetrin ktu ta besoj po qe ta ndash kshu me krahin sme pelqeu


Postuar nga shelgu dat 04 Dhjetor 2010 - 14:10:

Citim:
Po citoj ato q tha dylan
qe shqiptaret usa jane ber te ftohet me njeri tjetrin ktu ta besoj po qe ta ndash kshu me krahin sme pelqeuNo mi qa te ftohte. Flage jena.


Postuar nga lule dat 04 Dhjetor 2010 - 14:19:

Citim:
Po citoj ato q tha shelgu


No mi qa te ftohte. Fla

ge jena.Shelgu boll u lavderove aman.achley duket tipi lezecem


Postuar nga dylan dat 04 Dhjetor 2010 - 14:22:

tip i lezetshem per mu eshte ai qe sma merzit mu te jem gjithe diten me te qe me pershtatet me nje fjale


Postuar nga RAIMONDI dat 04 Dhjetor 2010 - 14:22:

Citim:
Po citoj ato q tha dylan
wow wow wow wowwwwwwwwwwwwwwwwwww ca na paske shumezu me zero moj lale si njifke shqiptaret mire si duket

ku mun dte jem dacort ehste kjo qe shqiptaret usa jane ber te ftohet me njeri tjetrin ktu ta besoj po qe ta ndash kshu me krahin sme pelqeu-----FLas per shqiptaret ketu ne Amerike ---dhe nga sakam pare une vonjatet kane me shume sinqeritet,  dhe patriotizem  ne biseda ketu ne USA--Vlonjatet me duken njerez jo fake , ndersa shqipot e tjere ketu ne USA jane shume fake, kane nje ligesi te madhe karshi njeri tjetrit , --Po ndoshta jam gabim, ...Flas per kaq sa njof une ketu


Postuar nga dylan dat 04 Dhjetor 2010 - 14:27:

Citim:
Po citoj ato q tha RAIMONDI


-----FLas per shqiptaret ketu ne Amerike ---dhe nga sakam pare une vonjatet kane me shume sinqeritet,  dhe patriotizem  ne biseda ketu ne USA--Vlonjatet me duken njerez jo fake , ndersa shqipot e tjere ketu ne USA jane shume fake, kane nje ligesi te madhe karshi njeri tjetrit , --Po ndoshta jam gabim, ...Flas per kaq sa njof une ketu
se di sa mund te keni te drejte apo jo skam patur te bej me vlonjat ndonjeer kshu ne vecanti kshu qe skam koment
po mendoj qe ligesia qendron te te gjithe pa marr parasysh
njerezit sot si te mundet te shqyejne me kthetra nga inati si te shofin pak mire eshte vet ajo mania e njerzve e till
e sod thoja vetem e shqiptareve ne pergjithsi sa kam ven re e te gjithve

nje nejri qe ka pak si ta them pushtet ose pare askush se do

eshte kshu te qajne kur te shofin keq dhe knaqet nga ajo qe shofin

dhe te lavderojne kur te shofin mire po deshira ehste te te fusnin kthetrat

kshu do e konceptoja ne nje fare menyre


Postuar nga shelgu dat 04 Dhjetor 2010 - 14:31:

Citim:
Po citoj ato q tha dylanse di sa mund te keni te drejte apo jo skam patur te bej me vlonjat ndonjeer kshu ne vecanti kshu qe skam koment
po mendoj qe ligesia qendron te te gjithe pa marr parasysh
njerezit sot si te mundet te shqyejne me kthetra nga inati si te shofin pak mire eshte vet ajo mania e njerzve e till
e sod thoja vetem e shqiptareve ne pergjithsi sa kam ven re e te gjithve

nje nejri qe ka pak si ta them pushtet ose pare askush se do

eshte kshu te qajne kur te shofin keq dhe knaqet nga ajo qe shofin

dhe te lavderojne kur te shofin mire po deshira ehste te te fusnin kthetrat

kshu do e konceptoja ne nje fare menyreDylan, duhet te ndrrosh lagje. A don me ardh  komshije me mu?


Postuar nga dylan dat 04 Dhjetor 2010 - 14:33:

Citim:
Po citoj ato q tha shelgu


Dylan, duhet te ndrrosh lagje. A don me ardh  komshije me mu?hahhaha ku jeton ti
ku dihet ndoshta


Postuar nga shelgu dat 04 Dhjetor 2010 - 14:35:

Citim:
Po citoj ato q tha dylan


hahhaha ku jeton ti
ku dihet ndoshtaJa edhe kjo pune u be. Tjeter, ka? hahaha


Postuar nga RAIMONDI dat 04 Dhjetor 2010 - 14:41:

Citim:
Po citoj ato q tha dylan
tip i lezetshem per mu eshte ai qe sma merzit mu te jem gjithe diten me te qe me pershtatet me nje fjale


-------Kjo qe thote Dylan eshte nje perkufizim shume i sakte qe bejne ne pergjithesi femrat per mashkullin--

----Ndaj mashkulli kur eshte me nje femer duhet ti vije pas avazit qe ajo te ndjehet rehat ne bisede , ------Keta meshkuj e fusin ne thes femren ,i mbyllin thesin dhe e sjellin ketu tek krevati im , ku jam une tani, dhe e bejne per qep e kripe  --looooooooooooooooooool hahahahaahahahahahahaha

--Ne fakt kjo qe thote Dylan me kujton nje exin tim ne Vlore , e cila para meje kishtenje tjeter, por ai nuk ishte ndonje kushedi ne paraqitje

--Dhe mua me vinte inat si kishte vajtur ajo me ate surrat bythen . Dhe nje dite  i them kesaj :----Po ti c'ne me ate ? ----Ajo tha :---Me pelqente biseda me te .....Ta kishte qejf shpirti te bisedoje me te ......

----Mmmm... Une do kisha shume pune te fitoja zemren e saj.....

------------Dhe une pastaj mundohesha te sillesha sa me mire, sa me embel, ne sjellje dhe ne bisede e ne humor me ate idiote , ne menyre qe ta beja per vete edhe me zemer e tja largoja mendjen  nga ai tjetri --Se nuk ishte puna vetem te beje sex, por edhe ta ndjeje me zemer -------

------Se ashtu me shijon dashuria, me Trup dhe me Zemer ,  dhe besoj se edhe ajo me donte . E beja qe te ndihej sa me rehat, me lirshem  dhe kendeshem kur ishte me mua , benim llogje shume , por edhe ziheshim .........ishim xheloze shume per njeri tjetrin....

........Por pas zenies vraponim me vrap ti telefononim njeri tjetrit ...... ..te shkonim direkt diku per kafe,,te pinim dicka , te diskutonim per dicka ,te............--- dhe duheshim me shume se me pare ...............


Postuar nga dylan dat 04 Dhjetor 2010 - 14:43:

Citim:
Po citoj ato q tha shelgu


Ja edhe kjo pune u be. Tjeter, ka? hahaha
nuk esht aspak keq te bisedosh pak kshu ne distance
te ndihmon te hekesh pak ato mendimet e kqija nga kryti

e per sot mjaft ishte ska ndonje problem konkret tjeter


Postuar nga shelgu dat 04 Dhjetor 2010 - 14:46:

Citim:
Po citoj ato q tha dylannuk esht aspak keq te bisedosh pak kshu ne distance
te ndihmon te hekesh pak ato mendimet e kqija nga kryti

e per sot mjaft ishte ska ndonje problem konkret tjeterIkem ne me dylanin se kemi ren e msimit tani.


Postuar nga dylan dat 04 Dhjetor 2010 - 14:54:

Citim:
Po citoj ato q tha RAIMONDI


-------Kjo qe thote Dylan eshte nje perkufizim shume i sakte qe bejne ne pergjithesi femrat per mashkullin--

----Ndaj mashkulli kur eshte me nje femer duhet ti vije pas avazit qe ajo te ndjehet rehat ne bisede , ------Keta meshkuj e fusin ne thes femren ,i mbyllin thesin dhe e sjellin ketu tek krevati im , ku jam une tani, dhe e bejne per qep e kripe  --looooooooooooooooooool hahahahaahahahahahahaha

--Ne fakt kjo qe thote Dylan me kujton nje exin tim ne Vlore , e cila para meje kishtenje tjeter, por ai nuk ishte ndonje kushedi ne paraqitje

--Dhe mua me vinte inat si kishte vajtur ajo me ate surrat bythen . Dhe nje dite  i them kesaj :----Po ti c'ne me ate ? ----Ajo tha :---Me pelqente biseda me te .....Ta kishte qejf shpirti te bisedoje me te ......

oj none ime cfra eishte kjo nje fraze e hekur nga nje liber diku apo dicka e ndollur hahhaha po gjithsesi me pelqeu wowwwwwwwwww romantike

----Mmmm... Une do kisha shume pune te fitoja zemren e saj.....

------------Dhe une pastaj mundohesha te sillesha sa me mire, sa me embel, ne sjellje dhe ne bisede e ne humor me ate idiote , ne menyre qe ta beja per vete edhe me zemer e tja largoja mendjen  nga ai tjetri --Se nuk ishte puna vetem te beje sex, por edhe ta ndjeje me zemer -------

------Se ashtu me shijon dashuria, me Trup dhe me Zemer ,  dhe besoj se edhe ajo me donte . E beja qe te ndihej sa me rehat, me lirshem  dhe kendeshem kur ishte me mua , benim llogje shume , por edhe ziheshim .........ishim xheloze shume per njeri tjetrin....

........Por pas zenies vraponim me vrap ti telefononim njeri tjetrit ...... ..te shkonim direkt diku per kafe,,te pinim dicka , te diskutonim per dicka ,te............--- dhe duheshim me shume se me pare ...............


Postuar nga RAIMONDI dat 04 Dhjetor 2010 - 14:57:

--Dylan po ti s'ke njof ndonje v,lonjat ???----Ke qejf te njofesh ?


Postuar nga RAIMONDI dat 04 Dhjetor 2010 - 15:18:

-Jo Dylan nuk eshte fraze filmash. --Ashtu me tha shtriga ,qe :---Ta kishte qejf shpirti te bisedoje me te .............--

--------Mua me erdhi inat , u cmenda nga ianti, nje fytre me vinte nje me ikte , --Po nuk fola fare --

-------Biles do te them troc edhe tani me vjen inat qe ma tha ate ......... U tregua me e sinqerte sec duhej --Nuk duhej te ma thoshte ----  

--Por me vone kur u ndava nga ajo  pas nja 2 vjetesh ajo me mer ne tel diten e ditelindjes time, ishte nate ,vone  --merte nga Italia dhe me thote :---Mondi ti je ?--PO i thashe, Kush je ti ?----- ;--Jam filanka-tha , Te uroj ditelindjen , une lusja zotin qe gjeta ty, por tani te mallkoj qe me le.......dhe telefoni u mbyll....

---Me erdhi keq shume keq, por nuk mund ta merja se ate exin e saj e shifja perdite dhe me dhimbnin syte ....

-- ----------Me vone pastaj Ne ishim ndare , ajo u martua ne Itali , une zura nje tjeter , dhe nje dite degjova kete exin e saj qe po fliste per nje problem diku---- Dhe po e degjoja ate me vemdnej per te pare si do arsyetonte ...................Ai sihte nje trap i shpifur, dhe ajo ishte genjyer nga nje debil -

-Atehre u cmenda nga inati  --Dola nga lokali , i hypa makines tere nerva --vajta me vrap ne shpi ......Mora gjithe fotot e saj dhe i grisa nga ianti----------Ajo kishte  pasur te dashur nje deficent  te neveritshem ............njeri Fake   

---Kam pasur te dashura pas saj,  ---por ate e doja me te vertete shume --edhe ne gjume  i kisha thene asaj -- te dua ...., sic me tha ajo kur po flinim njehere bashke ne Hotel  Ballkan , ne Tirane ------


Postuar nga Deb* dat 04 Dhjetor 2010 - 15:34:

Kam pershtypjen se ketu ngaterrohet koncepti i njeriut perfekt me ate te lezetshem. Tipi i lezetshem nuk eshte perfekt. Mund te jete dhe vet nje difekt qe ai/ajo ka e ben tip te lezetshem.
Pajtohem me fajen ne nje pike kur thote quhet i lezetshem ai/ajo qe nuk ke arritur ta njohesh mire.


Postuar nga AngelDevil dat 04 Dhjetor 2010 - 16:04:

Tip te lezecem quaj intelektualin qe eshte dhe pak rrugac nderthurrje perfekte per bisede dhe terheqje.


Postuar nga Glaukus dat 04 Dhjetor 2010 - 17:13:

mua m'ke pas ne men

........... e a osht kjo terheqja ??


Postuar nga amor alucius dat 04 Dhjetor 2010 - 18:31:

Citim:
Po citoj ato q tha kurti


"new york times: a force to be reckoned with"Lol

"newsweek: no matter how smart/rich/clever of a guy you think you're! this will make u think, also must make you feel a little insecure"

personally: i dont like it


You don't like what, my love?

Si perfundim, Raimond, te dukem apo jo tip i lezetshem?


Postuar nga lule dat 04 Dhjetor 2010 - 20:46:

Niqua flet pa dorashka


Postuar nga Petter dat 04 Dhjetor 2010 - 20:52:

niqua, lulka ne amori jan tipa te lezecem ketu... keto te tjerat shesin pordh kot


Postuar nga lule dat 04 Dhjetor 2010 - 20:55:

Peter e di ti ca don,,, mos mdetyro me fol mo


Postuar nga BIONDIA dat 04 Dhjetor 2010 - 21:00:

Citim:
Po citoj ato q tha Petter
niqua, ne amori jan tipa te lezecem ketu... keto te tjerat shesin pordh kot


sjam kondra per keto 2 vajzat fantastike jane me te vertet ...po me kete shitjen sjam hic dakort apo se kishe per mua ti shitjen e gazrave


Postuar nga Petter dat 04 Dhjetor 2010 - 21:02:

absolutisht jo

Bjondet jan gjithnje tipa te lezecem

ti je e vecant


Postuar nga BIONDIA dat 04 Dhjetor 2010 - 21:05:

Citim:
Po citoj ato q tha Petter
absolutisht jo
Bjondet jan gjithnje tipa te lezecem
ti je e vecanto te vdes une qe fillove na bo furrce ti po kush po te beson ma ty biri tkom bo lanet


Postuar nga Niqua dat 04 Dhjetor 2010 - 22:49:

Citim:
Po citoj ato q tha fleurs de l'orne
Niqua flet pa dorashka


ahahahahah fleurs de l'orne, too much for my own good....and in the best meaning different than majority... lool


Postuar nga Enya dat 04 Dhjetor 2010 - 23:43:

Tipa te lexetshem per mua, jane te gjithe ata tipa qe une ndihem mire ne prani te tyre. Tipat e qeshur, qe jane vetvetja, tipat qe kane humor dhe s`te merziten kurre duke ndenjur me ta, si dhe tipat qe te merr malli per pranine e tyre.

Ne forum do vecoja, Dreqen, Bjonden, Glak, Kurtin, barcaletat e Raimondit, AngelDevil ( fantastike), Cedrusin, edhe Turllin.

ps: harrova Shkodranin e qeshur, i cili me te vertet eshte nje shok shume i mire, gjtihmone me ka telefonuar, me ka respektuar, dhe me ka bere te qesh, edhe pse nga larg. Flm.


Postuar nga Niqua dat 05 Dhjetor 2010 - 00:00:

Citim:
Po citoj ato q tha Enya
Tipa te lexetshem per mua, jane te gjithe ata tipa qe une ndihem mire ne prani te tyre. Tipat e qeshur, qe jane vetvetja, tipat qe kane humor dhe s`te merziten kurre duke ndenjur me ta, si dhe tipat qe te merr malli per pranine e tyre.

Ne forum do vecoja, Dreqen, Bjonden, Glak, Kurtin, barcaletat e Raimondit, AngelDevil ( fantastike), Cedrusin, edhe Turllin.

ps: harrova Shkodranin e qeshur, i cili me te vertet eshte nje shok shume i mire, gjtihmone me ka telefonuar, me ka respektuar, dhe me ka bere te qesh, edhe pse nga larg. Flm.
kiss naqe. love your energy..


Postuar nga Fajtori dat 05 Dhjetor 2010 - 01:02:

Citim:
Po citoj ato q tha RAIMONDI
Ja tani jam  shtrire lakuriq ne krevat dhe po shkruaj shtrire ketu ne lop top


Vizion rrenqethes
Citim:
Po citoj ato q tha RAIMONDI
Kam pasur te dashura pas saj,  ---por ate e doja me te vertete shume --edhe ne gjume  i kisha thene asaj -- te dua ...., sic me tha ajo kur po flinim njehere bashke ne Hotel  Ballkan , ne Tirane ------

Ti paske qene personazh i librave te Teodor Kekos a derbar


-------------------------
P.s. Hajde fura, bojra me shumice, varka, etj.


Postuar nga Deb* dat 05 Dhjetor 2010 - 01:07:

Mua ajo qe ka hap temen me duket tip i lezetshem...dhe ca te tjere.


Postuar nga bruni22 dat 05 Dhjetor 2010 - 01:52:

Citim:
Po citoj ato q tha RAIMONDII zoti shpise  pa qe i ra xhaketa dhe tha :---Bo bo Grua ,skandal ! c'behet keshtu ? .....Shkriu  gozhda nga vapa....LOOOOOL. dhe u ngrit te regulloj xhaketen
kam par s'kam par po te shkrij gozhda ne behar???!!


Postuar nga RAIMONDI dat 05 Dhjetor 2010 - 14:11:

Citim:
Po citoj ato q tha Fajtori


Vizion rrenqethes
P.s. Hajde fura, bojra me shumice, varka, etj.---Ti merzitesh shpejt-, duhet te te flasim me takt lol--Ngaqe kontrollon mesazhet private te antareve, prandaj --Po kujdes e mund te vesh brenda .

-------Pse ka bere libra Tedor Keko ???--- Teodori vetem te shante Berishen dinte,  se per poezite i kishte - percudnuara , -----------
 
-----Une bej furca ore bej furca , kaq vone e kape ti  ? --Gjej shesh dhe bej pershesh ------------Po ti mos u prek. ----Ku e kupton dot ti or lumadh c'a eshte furce e c'a eshte realitet .----------Ti nuk harrin te kuptosh edhe gjene me te thjeshte se c'eshte tipi i lezecem -Je hu fare

--Kam pershtypjen ti nuk ke fjetur asnjehere me femer ---------Se ti thua thagma qe as Amorja  kur cmendet nga inati nuk i thote ------  


Postuar nga RAIMONDI dat 05 Dhjetor 2010 - 14:16:

Citim:
Po citoj ato q tha bruni22kam par s'kam par po te shkrij gozhda ne behar???!!------ Eshte e sakte me placin syte -- --Por eshte gozhde muri --looool--------------Ne Vlore ka qene nje shprehje , kur martohej ndonjera  horrat thoshin :--- Ajo e  vari pallton ..lol----------- Dhe kur te afrohej ndonje femer qe donte te martohej , shoket te thoshin ---Kujdes me ate  femer se ajo do te vari pallton --loool------------ Ca ti besh ,Shprehje Vlore  lol


Postuar nga RAIMONDI dat 05 Dhjetor 2010 - 14:27:

Citim:
Po citoj ato q tha amor alucius

You don't like what, my love?

Si perfundim, Raimond, te dukem apo jo tip i lezetshem?--------Tip i lezecem je o Amore, je tip simpatik do thosha, por e ngarkon me frazeologji  skolarske te cilat te heqin origjinalitetin ------Por ky eshte zakon i te gjitha vajzave shkollarka -------- ------Ama  pak te merzitesh behesh shume Agresive --- Zbute nejcike, se femra eshte e bute nga natyra...

 --------Se qenke dhe dotkoreshe, je e deshiruar nga te gjithe .-Ke dhe floke te bukur shume ,dhe duhet te sillesh me embelsi me te gjithe , ligji i Hipokratit se embeslia sheron.....lool----  Ndersa ti  po na con ne Coma .....lol--------Edhe hajde shkruaj ketu ne forum,se shaka bejme pa te keq,se kam pershtypjen ky Forumi eshte kenaqsia jote....!!??


Postuar nga amor alucius dat 05 Dhjetor 2010 - 14:44:

Citim:
Po citoj ato q tha RAIMONDI


--------Tip i lezecem je o Amore, je tip simpatik do thosha, por e ngarkon me frazeologji  skolarske te cilat te heqin origjinalitetin ------Por ky eshte zakon i te gjitha vajzave shkollarka -------- ------Ama  pak te merzitesh behesh shume Agresive --- Zbute nejcike, se femra eshte e bute nga natyra...

 --------Se qenke dhe dotkoreshe, je e deshiruar nga te gjithe .-Ke dhe floke te bukur shume ,dhe duhet te sillesh me embelsi me te gjithe , ligji i Hipokratit se embeslia sheron.....lool----  Ndersa ti  po na con ne Coma .....lol--------Edhe hajde shkruaj ketu ne forum,se shaka bejme pa te keq,se kam pershtypjen ky Forumi eshte kenaqsia jote....!!??


Vallai embelsia jote me ben te sheqerosem.

Raimond, penelose i cike Fajen, penelose, se me duket i ka shku men'ja.


Postuar nga RAIMONDI dat 05 Dhjetor 2010 - 15:13:

--Bjondja eshte tip i lezecem sepse bjondja flet troc ashtu sic i vjen , eshte vetvetja, nuk mundohet te flasi me fjale te medha , dhe duket qe eshte  edhe tip anglez, nuk e can koken fare ---me pelqejn femrat qe s'e cajne koken , dhe ne te njejten kohe bjondja nuk e prish gojen ...

--Niqo eshte super e lezecme . Kujton Niqon te vjen per te qeshur --se Niqo perdor edhe te folur me humor --Po normal qe e madhe  ( Banania ) hahahahahahahaahahahah ---ose :--Jo se ka femije Forumi --looooooooooooooooooooooool --hahahahahahaha e pashe ket thenie te Niqos ne tren dhe u dhiva

--Ashley eshte tip Krye i lezecem se eshte tipik i vajzes tiranse qe e njef jeten e qytetit shume mire  ne cdo aspkt, eshte e zhdervjellet ,, down to earth --, tall trapin hahahahahah --- dhe di dhe barsaleta  te mban gjalle muhabetin -- hahahahahah eshte shtrige  , kinge, brune me bukuri te mprehte ...

--Dylan eshte tip i lezecem ,sepse flet mendjen e saj, eshte e sinqerte  , eshte down to earth --------Femra qe te jete tip i lezecem nuk do te thote qe te jete tip intelektuale--Bilesne pergjithesi vajzat e shkolluara nuk jane tipa te lezecem , sepse e mbysin tipin e tyre origjinal me frazeologji skolastike dhe keshtu humbin origjinalitetin

--Psh  Dylan perkufizoi  e para ketu  ne menyre te sakte fare ca eshte tipi i lezecem per nje femer, pastaj  folent te tjerat-------------Por Dylan e tha tamam ate qe cdo femer do kerkonte nga mashkulli --Pastaj e than edhe te tjerat te njejtne gje ,por Dylan u shpreh e para-------Ajo thote direkt ate qe mendon , dhe e thote me ciltersine me te madhe , qe te carmatos....

---Angel Devil eshte tip i lezecem , ka humor , dhe me pelqen emri dhe foto e angel devil  dhe syckat e zinj , duket shume e embel--------Kushedi sa here e shqiptoj emrin e Angel devil  gjate dites sidmos kur dejgoj kengen e Alexander Gjokes per Syckat, se e kam ne ring tone   --I them rusit qe kam ne zyre --Bjeri cike telelfonit tim se dua te degjoj nje kenge te bukur.....Pastaj i them :...kete kenge e ka bere nje kengetare shqiptare qe e quajne Angel devil---lool

---------Ne fakt te gjitha vajzat ne pergjithesi jane tipa te lezecem nga sa kam pare ketu  , por une nuk kam biseduar me shume  ketu --- ja me keto kam biseduar , por edhe te tjerat sa kam pare  njecike percipatas jane tipa te lezecem- ,s-

--Per tipin e lezecem ,fjala moderne do te ishte tip SIMPATIK --Se kjo fjale perdoret zakonisht :  ---Tip simpatik ose antipatik--

-----Ne fakt kjo fjala Tip i lezecem apo Simpatik , perdoret  me shume per meshkujt ,ndersa  per femrat perdoret me shume fjala e ........EMEBEL _--Si thone kot Shugar to Kiss...---

-----Megjithse ne pergjithesi te gjitha femrat jane tipa te lezecem per ne meshkujt, mjafton te jete e bukur dhe sexy ------ looool

 

-Sot me duket se  eshte dita kur esht vrare John Lennon ???/ Se CNN po flet per vrasjen e tij ----Ah, po jepen pjese nga kenga :...IMAGINE ....

............Nothing to kill or die..... and no religion too.........Kenge qee shte kunder kapitalizmit dhe fese ,.Se John Lennon  dhe Beatles ishin kunder Zotit  dhe kudner kapitalizmit----

---------Ndersa Sherif  Merdani kendon kengen :...Po ku ishe ti o zot , kur ne kendonim Let it Be ---------hahahahahaahahahahahah ----Ca trapi. --Po beatelsat ishin kunder zotit. ---Enveri edhe po te kishte pyetur John Lennon, ai do i thosh rase brenda  ...looooool


Postuar nga lule dat 05 Dhjetor 2010 - 15:29:

-----Megjithse ne pergjithesi te gjitha femrat jane tipa te lezecem per ne meshkujt, mjafton te jete e bukur dhe sexy ------ loooolKe gjith ai fjalim qe ke majt Mondo mboni pershtypje ky rreshti.. Ps jo tgjith meshkujt ma mer mendja se do ishin te ktij mendimi

Po ato te shkreta qe sjan tbukra e sexi po kan men, tngelin beqare lal?

Nejse kush leu menjen e vet pelqeu


Tipi lezecem per mu, eshte ai qe tregon origjinalitet


Postuar nga RAIMONDI dat 05 Dhjetor 2010 - 15:29:

Citim:
Po citoj ato q tha amor alucius

Vallai embelsia jote me ben te sheqerosem.

Raimond, penelose i cike Fajen, penelose, se me duket i ka shku men'ja.--Jo moj se nuk e kam mendjen ketu une qe te  penelose te tjeret, nuk kam ndonje iant ---- Ketu shkruaj mendimet e dhe kujjtimet e mija si te me vijne ----dhe nuk me ben ndonje pershtypje opinoni  juaj , jo-------Por ju  e shprehni inatin ndaj tjetrit  me nje vulgaritet "pa dorashka" lol , dhe une do ua kthej pergjigjen ...dopio----Sespe jam i sulumuari pa arsye.... Kapito o doktoreshe , se u bera per aspirine lol  ( me dhimbje koke )--------Paske zanat te bukur ---Me behet qejfi


Postuar nga RAIMONDI dat 05 Dhjetor 2010 - 15:33:

--Se jam ne krevat shtrire tani dhe pertoj te cohem , vetem ndonje doktoreshe mund te me beje derman --looooooooooooooooool ---Se jam ne gjendje come , jo per gje   ---loooooooooooolhahahahahahahahaha


Postuar nga RAIMONDI dat 05 Dhjetor 2010 - 15:54:

Citim:
Po citoj ato q tha fleurs de l'orne
-----Megjithse ne pergjithesi te gjitha femrat jane tipa te lezecem per ne meshkujt, mjafton te jete e bukur dhe sexy ------ loooolKe gjith ai fjalim qe ke majt Mondo mboni pershtypje ky rreshti.. Ps jo tgjith meshkujt ma mer mendja se do ishin te ktij mendimi

Po ato te shkreta qe sjan tbukra e sexi po kan men, tngelin beqare lal?

Nejse kush leu menjen e vet pelqeu


Tipi lezecem per mu, eshte ai qe tregon origjinalitet--------Aty bera shaka ndaj kisha vene lool----

-----Por ne fakt per mendimin tim  te gjitha vajzat jane te lezecme, pa perjashtim--

----Me kedo vajze te bisedosh eshte kenaqsi per mashkullin,  sepse vajza eshte sexy i dobet dhe ka delikatesen ne bisede per cdo gje , dhe duke i shtuar dhe feminilitetin ben qe vajza ne bisede te jete gjithmone e lezecme  dhe e embel

 , -------Pastaj dikush nga vajzat eshte me shume , dikush me pak--por keto jane ndryshime te vogla. -----------Dhe dihet ai muhabet si femra dhe mashkulli sa me origjinal te jene aq me te lezetshem jane


Postuar nga lule dat 05 Dhjetor 2010 - 16:04:

Rajmondi..me pak i sheqerosur me simpatik je..

sipas meje, me shume sot vlen intelegjenca.


Postuar nga bruni22 dat 05 Dhjetor 2010 - 17:01:

Citim:
Po citoj ato q tha RAIMONDI

Ca ti besh ,Shprehje Vlore  lol

Se dija k'te un .......


Postuar nga AngelDevil dat 05 Dhjetor 2010 - 17:38:

Aldon


Postuar nga Niqua dat 05 Dhjetor 2010 - 18:02:

Citim:
Po citoj ato q tha RAIMONDI
[B..

--Niqo eshte super e lezecme . Kujton Niqon te vjen per te qeshur --se Niqo perdor edhe te folur me humor --Po normal qe e madhe  ( Banania ) hahahahahahahaahahahah ---ose :--Jo se ka femije Forumi --looooooooooooooooooooooool --hahahahahahaha e pashe ket thenie te Niqos ne tren dhe u dhiva [/B]hahahhaha rimond. flm..


ps: rimond N train merr ti???


Postuar nga Petter dat 05 Dhjetor 2010 - 18:30:

tipi tipik i lezecem, eshte niqua


  Gjithsej 6 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 »
Trego 293 mesazhet n nj faqe t vetme

Materialet q gjenden tek Forumi Horizont jan kontribut i vizitorve. Jeni t lutur t mos i kopjoni por ti bni link adresn ku ndodhen.